• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Lola
2008-12-16, 22:23
Autor Wiadomość

MeistensSie  

Wysłany: 2008-12-06, 12:14   ZABAWY W ŁÓŻKU,SEX,STRIPTIZ,DOMINACJA?

z góry przepraszam,że pisze pewnie ciagle powtarzajacy sie temat ale przyznaje sie do mojego lenistwa i...nie chcialo mi sie go szukac:)i tu głównie pytanie skieruje do panów: Jakie macie fantazje związane z sexem? Jak lubicie to robić?
Kobietki też proszone są o wypowiedź:) Napiszcie jak zadowalacie swojego faceta itd:)
Osobiście też sie wypowiem na ten temat i opowiem o moich przezyciach zwiazanych z tym tematem,ale tak czy owak,chcialam sie ,mówiac przewrotnie "dokształcić"w tej dziedzinie by sprawić mojemu Miskowi duużo przyjemności:)[/b]

Nasir  

Tytuł: #1 jebaka

Wysłany: 2008-12-06, 16:27   

Ja lubię rżnąć puszczalskie z dużym tyłkiem od tyłu i patrzeć jak się pośladki trzęsą, ale najsamwpierw do buzi. tyle mi wystarcza.
-Z Wieśko?! Do kiśla?!

MeistensSie  

Wysłany: 2008-12-06, 16:47   

tez lubie na ostro,zle niestety moj Misiek lubi łagodnie..ehh lubie jak bierze mnie od tyłu i trzyma za wlosy mowiac do mnie :Ty suko. Troszke dziwne,ale wbrew pozorom przyjemne;)

Nasir  

Tytuł: #1 jebaka

Wysłany: 2008-12-06, 17:15   

kurde, ja to napisałem raczej tak pół żartem pół serio, ale spoko;) Chodzi o to, że nie jestem tak bardzo ograniczony jak to może na podstawie postu #1 wyglądać;p
-Z Wieśko?! Do kiśla?!

pyzatabuzia 

Wysłany: 2008-12-09, 11:24   

ale jednak jest cos w tej dominacji bo babki niby tutaj tirlitirli takie niewinne i delikatne albo feministki to lubią jak facet rzadzi :P zgodze sie ztym bedac szczera do bólu że dobrze jest czasem jak facet traktuje cie z góry :P super jest pozycja z tyłu hehehe

pinkiboy  

Wysłany: 2008-12-12, 14:18   

Rozbawił mnie ten temat, prawie oplułem monito :)

Tak, tak nie ma nic lepszego niz ostre rżnięcie.

DETEKTYWI, WINDYKACJA, ROZWODY, DORADZTWO

Duncan  

Wysłany: 2008-12-16, 16:39   Heh

wstydliwy temat , ale jak ostro to dobrze ;p

lukaszek209  

Wysłany: 2009-11-11, 18:32   
   Polecający: koledze

Jestem Prawiczkiem I Robie Dziennie Mojej Koleżance Minetke I Po Jakimś Czasie Robienia Minetek Zaczeła Ją Boleć Cipka Gdy Zapytałem Się Czy Mogę Przebić Błonę Dziewiczną Odpowiedziała Że Nie Bo Woli Być Dziewica. Jak Ją Do Tego Nakłonić Pomóżcie Mi Bardzo Proszę Piszcie Mi Na GG 1084244 :(

Martina  

Zaproszone osoby: 14
Tytuł: słodziak *^_^*

Wysłany: 2009-11-11, 19:19   

lukaszek209 napisał/a:
Jestem Prawiczkiem I Robie Dziennie Mojej Koleżance Minetke I Po Jakimś Czasie Robienia Minetek Zaczeła Ją Boleć Cipka Gdy Zapytałem Się Czy Mogę Przebić Błonę Dziewiczną Odpowiedziała Że Nie Bo Woli Być Dziewica. Jak Ją Do Tego Nakłonić Pomóżcie Mi

a nie lepiej nie nakłąniać i poczekać, aż sama będzie tego chciała? takim nkłanianiem na siłę niewiele osiągniesz, jeśli ona nie chce to raczej nic nie wskórasz.

Ruby*  

Wysłany: 2010-05-06, 13:39   

Ja lubię namiętnie, z uczuciem. Często zabawię się trochę bardziej ostro.

Klawisz 

Wysłany: 2010-07-22, 20:26   

Macie naprawdę ciekawe doświadczenia :wstyd:
Ja lubię frytkownice. Uważam, że są one bardzo podniecające. Zwłaszcza z firmy Tefal :cwaniak:

Dikna832 

Wysłany: 2011-06-14, 12:47   

Ja jeszcze mocno nie probowalam ale marzy mi sie troche dominacji ze strony faceta. Cos w tym stylu: http://seksoweopowiesci.b...zniewolona.html :D

Katharsis  

Wysłany: 2011-06-15, 20:47   
   Polecający: Lewiatan

Dikna832 napisał/a:
Ja jeszcze mocno nie probowalam ale marzy mi sie troche dominacji ze strony faceta. Cos w tym stylu: http://seksoweopowiesci.b...zniewolona.html :D

O taak, nie ma to jak przywiązać się samemu do łóżka i czekać aż ktoś przyjdzie do domu. Sen w tej pozycji pewnie jest równie przyjemny... no ale historyjka fajna ^^

Lisku  

Wysłany: 2011-06-16, 00:54   

Fajny temat ;) , i pod kątem natury ludzkiej zupełnie normalny ;d.

Cóż, mnie bardzo podoba się dobry oral, ale umiejętnie zrobiony. Odpowiednio powoli na początku i szybciej pod koniec, z kciukiem przy członku, i przy wytrysku na sekundę przycisnąć przewód.
W tradycyjnej penetracji lubię na tzw. świece, penetracja jest wtedy głębsza, oraz na boku. Bardzo lubię też seks analny. Charakter samego seksu jest różny, raz namiętny, raz agresywniejszy.

dawidiakus  

Wysłany: 2012-06-18, 08:32   

Ja lubię dominować w łóżku, tzn. rżnąć moją kobietę tak, żeby rozkosznie jęczała. Striptiz uwielbiam, na szczęście moja Pani dość często mi go funduje ;) Lubimy też zabawiać się różnymi gadżetami w łóżku- ostatnio na urodziny dostałem masażer prostaty- świetna rzecz :D

Odpowiedz do tematu