• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

estellllaa 

Wysłany: 2011-02-18, 12:03   zakupy ze stylistą

Korzystałyście kiedyś z usług stylisty? czujecie, że przydałby Wam się takie rady? bo ja właśnie chyba tak.. nikt nigdy nie krytykował mojego stroju, ale czasem mam problem jakie dodatki dodać, jaki fason byłby dla mnie dobry, z koleżankami nie lubię chodzić, bo ta zajmuję godziny:) a ja wolę szybko przelecieć sklepy i coś wybrać. Już dawno zastanawiałam się nad poradą stylisty, tylko nigdy nie było mnie na to stać, ale teraz w blue city jest opcja, żeby za 50zł robić za kupy ze stylistą, i tak się zastanawiam czy nie powinnam spróbować. no trochę się boję:) ale może powinnam?

Sol  

Zaproszone osoby: 1
Tytuł: Smarkula

Wysłany: 2011-02-19, 01:21   

Mnie zawsze kręciły programy typu tych prowadzonych przez Trinny i Susannah. Chciałabym kiedyś skorzystać z takiej porady, ale żal mi na to wydać nawet 50zł, zwłaszcza, że nie wiem, na ile ten człowiek naprawdę zna się na tym, co oferuje. A wracając do początkowej myśli - takie programy pomagają, podpowiadają ogólne rady, fasony, wzory, co pomaga mi potem w dobieraniu ubrań dla siebie

"It seems that once you get laid, your life basically turns to shit."

estellllaa 

Wysłany: 2011-02-21, 12:01   

ja też lubię takie programy, ale jednak to nie to samo, kobiety mają bardzo różne budowy ciała, inne fryzury itd.. i to co oglądamy w tv nam raczej nie pomoże.. dopiero jak taki stylista skupi się tylko na naszym wyglądzie, to mogą być efekty. No nic jak nie spróbuje to się nie przekonam:) mi 50 zł nie jest żal:)

Sol  

Wysłany: 2011-02-22, 18:54   

estellllaa napisał/a:
ja też lubię takie programy, ale jednak to nie to samo, kobiety mają bardzo różne budowy ciała, inne fryzury
prawda, ale pewne cechy da się uogólnić. Nikt nie mówi, że masz się od razu skupiać na całej sylwetce, można na pewnych jej elementach. Można łatwo się dowiedzieć, co będzie korzystne dla kobiet z dużym, a co dla tych z małym biustem, jak zamaskować szerokie biodra, jak ładnie zaznaczyć talię, co zrobić, gdy talii w sumie się nie ma. To może zabrzmieć przykro, ale wcale nie jest się tak wyjątkową, jak się nam może wydawać ;P

estellllaa 

Wysłany: 2011-02-23, 11:05   

jasne o takich poradach to się można z każdej gazety dowiedzieć, ale to chyba nie za bardzo nie pomoże, sama wiem, że np wzory takie pasują do takiej sylwetki, a inne do innych. I nic z tego nie wynika, że o tym wiem:) Umówiłam się z Patrykiem na piątek, zobaczymy:) może później wkleję zdjęcie przed i po:) trzymajcie kciuki:)

anulka33 

Wysłany: 2011-02-23, 20:47   

ja tam wole a zakupy chodzić z przyjaciółkami. Lepszego stylisty niż one nie ma:)

Sol  

Wysłany: 2011-02-23, 22:27   

Cytat:
I nic z tego nie wynika, że o tym wiem:)
Ha, widzisz, a dla mnie wynika ;] sporo mi pomogły takie wskazówki i łatwiej mi dobrać dla siebie ładne ciuchy.
anulka33 napisał/a:
ja tam wole a zakupy chodzić z przyjaciółkami. Lepszego stylisty niż one nie ma:)
zakładając, że koleżanki są naprawdę życzliwe :luka:

Frenczo  

Wysłany: 2011-02-24, 22:22   

Moja dziewczyna ostatnio korzystała z takiej usługi w złotych tarasach i nawet była zadowolona mówiąc szczerze. Aczkolwiek ja nie wiem czy bym chciał łazić z kimś i słuchac jego rad. Myśle że sam się potrafię ubrac

kaati007  

Wysłany: 2011-03-03, 17:12   

Ja mam koleżankę, która się tym zajmuje zawodowo. Powiem szczerze, że to dobra rzecz dla ludzi, którzy nie mają żadnego wyczucia gustu!:). Płaci się raz i ma się problem z głowy, bo wie się, jakie kolory i kroje pasują do sylwetki i karnacji:)

Laalaa  

Wysłany: 2011-03-06, 19:44   

W ubieglym roku kupilysmy taka usuge kolezance na urodziny. Zaszalalysmy (bylo nas 8 ososb) i zrzucilysmy sie na znanego styliste - panią Magdalene Sancewicz ( ostatnio wyczytalam ze jest stylistka CH MAximus) i to byl strzal w 10tke! Kolezanka jest bardzo zadowolona bo p. Magda przejrzala jej szafe, powiedziala co dobre co zle, doradzila co dokupic do istneijacych ciuchow a co na pewno wywalic. Doradzial tez makijaż.

Sama od dawna planuje sie zapisac na darmowe konsultacje w Klifie ( ciagle zapominam) bo wiem ze oni tam oferuja to. Jedna kolezanka mezowi to zafundowala i tez chwalila potem

Aurelia  

Wysłany: 2011-04-18, 01:41   

Gdyby mnie ktoś zaprowadził do takiej pani i kazał jej się mną zająć, to pewnie bym nie uciekła. Bardzo możliwe, że byłabym zadowolona z efektów. Ale tak sama z siebie, to raczej się nie zainteresuję.

Sophie 

Wysłany: 2011-04-19, 19:56   

Aurelia napisał/a:
Gdyby mnie ktoś zaprowadził do takiej pani i kazał jej się mną zająć, to pewnie bym nie uciekła. Bardzo możliwe, że byłabym zadowolona z efektów. Ale tak sama z siebie, to raczej się nie zainteresuję.

o, o to! Też tak mam, wolę sama poprzymierzać kilka ciuchów, choć zwykle i na to brakuje mi czasu :kwasny:

melbi 

Wysłany: 2013-10-17, 21:27   Mała Czarna

ja miałam okazję korzystać z usług stylistki Mała Czarna, taką rozrywkę zafundowały mi przyjaciółki na urodziny i byłam bardzo zadowolona, kupiłam rzeczy na które sama nigdy bym się nie zdecydowała a czuje się w nich super

Angelika88  

Wysłany: 2013-10-21, 11:54   

Ja bym się nie zdecydowała. Szkoda pieniędzy

BoTeK  

Wysłany: 2013-11-15, 14:15   

to sie nie oplaca za drogo wychodzi lepiej samemu :P

Odpowiedz do tematu