• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

Serij 

Wysłany: 2011-03-25, 22:15   chcę wybrać świadomie kredyt

czy ktos z was bral juz kredyt na wieksza sume? chcialabym wziac taki, ale zupelnie sie na tym nie znam... Czy raty sa wysokie - jak to sie wogole oblicza ?

Martina  

Zaproszone osoby: 14
Tytuł: słodziak *^_^*

Wysłany: 2011-03-25, 23:21   

Serij napisał/a:
czy ktos z was bral juz kredyt na wieksza sume?
ile to jest "większa suma"? o jakiej kwocie myślisz?

Serij 

Wysłany: 2011-03-27, 14:16   

planuje zainwestowac kilkadziesiat tysiecy we wlasna dzialalnosc - czyli napewno nie bedzie to mala suma... jeszcze nie wiem dokladnie ile mi potrzeba, ale mysle, ze okolo 50 tys. na poczatek na rozkrecenie interesu... w przyszlosci moze wiekszy kredyt.
Jednak najpierw chcialabym sie doradzic co do brania kredytow na takie sumy. Czy lepiej wziac taki kredyt na siebie czy na firme?

62miko 

Wysłany: 2014-02-21, 15:52   

A w co konkretnie chcesz zainwestować? Musisz wiedzieć czy ten biznes od początku przyniesie ci dochody na raty kredytu. Chyba ze masz jeszcze jakąś pracę. Ja mam zamiar zainwestować w nieruchomości. I też staram się o kredyt. Znalazłem dwa mieszkania w dobrej lokalizacji na http://www.ihouse.pl/szczecin/sprzedaz/mieszkanie Tylko że ja mam kasę na raty. Lepiej się zastanów:)

spiderman 

Wysłany: 2014-06-01, 16:34   

Jeśli chcesz zrobić to świadomie to samemu przejrzyj sobie ofertę banków tym zakresie. Na przykład zerknij sobie tu . Na stronie znajduje się dobre zestawienie ofert poszczególnych banków w tym zakresie. Warto jest przejrzeć je wszystkie jesli chcesz wybrać najlepiej.

Ada2  

Wysłany: 2014-08-27, 22:41   

Według mnie przed wzięciek kredytu warto porozmawiać o szczególach z jakimś ekspertem. Może podpytaj tutaj http://www.comperia.pl/forum na co zwrócić uwagę i gdzie najkorzystniej brać teraz kredyt.

ewelina546 

Wysłany: 2014-09-16, 16:44   

Najlepsze oferty najczęściej banki maja dla swoich klientów, z odpowiednia historią konta itd. Moim zdaniem warto wybrać bank, który spełnia wszelkie nasze oczekiwania i założyć konto osobiste, a potem pracować nad pozytywnym wizerunkiem (wpływu, regularne operacje itd.) Możesz skorzystać z porównań, rankingów czy opinii, porad finansowych na tanie-konto , będzie łatwiej, tym bardziej, że sa tam na bieżąco monitorowane oferty wielu wiodących na rynku banków.

Szympansik 

Wysłany: 2015-09-23, 13:43   

też planowałem wziac kredyt na rozpoczecie wlasnej dzialanosci ale w koncu stwierdzilem ze to zbyt dluze ryzyko w razie gdyby moj super pomysł nie wypalił, zostanie bezrobotnym ze sporym długiem. w końcu wyjechałem do holandii- prace mozna znalezc tam bez problemu, ja skorzystakem z pomocy agencji VPU Polska, odłożyłem wystarczjaco zeby zaczac w polsce dzialac na własna ręke.

Kornel 

Wysłany: 2015-09-29, 22:41   

A czy to taki problem w dzisiejszym czasie, żeby wybrać jakiś dobry kredyt w pełni świadomie? Macie przecież pod ręką różnego rodzaju porównywarki z których można bez problemu korzystać. Bardzo dobra porównywarka Terve prosta w obsłudze bez problemu można z niej skorzystać.

Gitarka 

Wysłany: 2016-08-11, 13:36   

idź do doradcy finansowego , on powinien ci doradzic co dla ciebie bedzie najlepsze

lazygirl 

Wysłany: 2016-09-28, 17:15   

Wszystko zależy od tgo jak duży kredyt chcesz wziąć i na ile lat.
Jak to będziesz wiedział to wtedy obliczą Ci ratę wraz z wszystkimi kosztami kredytu.
Najlepiej przy dużych kwotach porównać różne oferty by wiedzieć co jest najbardziej korzystne. Wiem, że u nich http://mazowieckaagencjafinansowa.pl/ można znaleźć ciekawe oferty kredytowe. Więc może sobie tam zajrzyj :)

renia12 

Wysłany: 2016-09-29, 10:44   

To możecie zajrzeć sobie na kredyty na start. Myślę, że w tym miejscu w łatwy i szybki sposób porównacie z sobą konta bankowe, a także sprawdzicie porady i najnowsze rankingi kredytowe.

Nelly  

Wysłany: 2017-02-25, 20:54   

Cóż tak na dobrą sprawę, nie mając większego pojęcia o produktach finansowych, najlepszą opcją będzie skorzystanie z pomocy doradcy finansowego w http://metisgroup.pl/doradztwo-finansowe . Jeżeli interesują nas kredyty na duże sumy, inwestycyjne dla firm, bądź też hipoteczne, na pewno warto poradzić się specjalisty w tym zakresie, zwłaszcza że są to często zobowiązania na długie lata i tutaj po prostu musimy dobrze wybrać.

Yenna  

Wysłany: 2017-06-20, 09:06   

Kilka moich rad:

dopytaj się o daną ofertę na specjalistycznym forum kredytowym. A jest ich w intenrecie kilka
porównaj sobie oferty kredytów na stronach ( szczególnie jeśli chodzi tutaj o kredyt mieszkaniowy)
jeśli totalnie nie orientujesz się w temacie to nie zaszkodzi wybrać się do doradcy, który powie Ci czy dana oferta jest korzystna czy nie.
Tutaj jest na przykład dobry ranking kredytów hipotecznych:
http://www.kredyt-mieszka...nking-kredytow/

kubam  

Wysłany: 2017-07-23, 20:31   

Prawda jest taka, że trzeba mieć odpowiednią widzę. Trudno jednak czasem zrozumieć umowę czy nawet informacje przekazywane przez doradcę w banku ze względu na skomplikowane pojęcia. Tutaj https://www.finai.pl jednak jest wiele ciekawych, praktycznych i zrozumiałych artykułów, które przybliżą każdemu temat kredytów hipotecznych.

Odpowiedz do tematu