• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

BigKing 

Wysłany: 2017-09-20, 13:18   Jaka wanna z hydromasażem?

Macie może wannę z hydromasażem? Jeśli tak, to czym się sugerowaliście przy zakupie?Chciałbym w łazience zainstalować taką wannę, ale kompletnie nie wiem co wybrać. Wstępnie przeglądałem już różne strony internetowe i wybór jest tak duży, że nie wiem na co zwracać uwagę.

Pocmierz  

Tytuł: Chrono

Wysłany: 2017-09-21, 12:24   

Zacznij od rozmiaru wanny, żebyś wiedział na jaką możesz sobie pozwolić. Potem kształt: prostokątna, półokrągła itd. A potem to już dobieraj po funkcjach masażu i cenach. Choć ja osobiście odradzam kupowanie najtańszej takiej wanny, bo więcej z tego potem problemów niż pożytku.

BigKing 

Wysłany: 2017-09-22, 08:59   

Tak, to już mam ogarnięte! :)
A czy ktoś może zamawiał taką wannę przez internet? Kusi mnie żeby w ten sposób zamówić i oszczędzić sobie jeżdżenia po sklepach. Ale obawiam się transportu i czy wszystko będzie ok.

kermitt  

Wysłany: 2017-09-22, 09:58   

Wannę z hydromasażem sam rozważam, ale jeszcze do kupna daleka droga. Dlatego jak Ty coś wybierzesz, to pokaż, to ja chętnie podpatrzę.
Ale co do sklepu, to zobacz sobie tutaj https://www.lazienkaplus.pl/
2 lata temu robiłem remont łazienki w mieszkaniu i tam wszystko zamawiałem, bo też chciałem uniknąć jeżdżenia po marketach. Co do transportu to co ma być nie ok ? Chodzi Ci o jakieś uszkodzenia towaru? Bo jeśli tak, to sprawdzasz przy kurierze czy wszystko jest, czy wszystko jest w całości i już. Jeśli coś jest uszkodzone to spisujecie protokół, towaru nie przyjmujesz i składasz reklamacje. Ale u mnie nie było takiej potrzeby, bo wszystko było w porządku. A sklep sobie chwalę, bo jak miałem problem z wyborem i pojawiły się wątpliwości to zadzwoniłem sobie do nich i pomogli :cool:

BigKing 

Wysłany: 2017-09-22, 10:30   

No ja czytam teraz właśnie o tych rodzajach masażu hehehe.
dzięki za namiar na sklep, bo widzę, że wanien z hydromasażem mają sporo, więc jest na co patrzeć i w czym wybierać.

Odpowiedz do tematu