• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

intrygujący  

Wysłany: 2010-06-23, 17:05   czy sport to zdrowie? jeśli tak to który najzdrowszy...
   Polecający: dociekliwość

ostatnio dużo słychać o tym jak piłkarze schodzą z boiska nie o własnych nogach a w worku, wycieńczenie? dopppping ping ping? Boks...mhm galareta z mózgu zwana meduzą, wystarczy posłuchać Gołoty jak się wypowiada...MMA? hmm kwas jak %^&...siatkówka? czy ja mam coś do siatkówki? Fajne spodenki miały dziewczyny..w sie to majtochy bardziej..więc lukałem na mecze :chytry:

[ Dodano: 2010-06-24, 15:15 ]
cisza ..marazm okrutny...czyli wszystko ok sport to zdrowie jednak zero dopingu, lapowek, chorych rekordow swiata za wszelka cene...pamietacie cudaczne rekordy w Chinach?..a ktos kojarzy bylych sportowcow z bylej NRD? Plci zenskiej dzis meskiej? hehe...to niby mialy byc odzywki wspomagajace organizm, a okazalo sie to sterydami anabolikami i innymi pochodnymi... :chytry:

misiaczek94 

Wysłany: 2010-07-07, 14:44   

Sport to zdrowie, ale sport amatorski nie zawodowy.
W sporcie wyczynowym, zawodowym liczą się tylko wyniki, po trupach do celu.

Zingeer  

Wysłany: 2010-08-06, 23:18   

To prawda :/
Ja tam tak rekreacyjnie jeżdżę na rowerze,pływam ,gram w badmintona,siatkę,a
co do sportu zawodowego ty chyba by mnie trema zżarła
i w ogóle życia bym nie miał,non-stop treningi,treningi,treningi itd.:)

kenusarf  

Zaproszone osoby: 1

Wysłany: 2010-08-10, 12:02   

Sport to zdrowie, pod warunkiem, że nie jest to sport wyczynowy, a rywalizacja jest tylko dodatkowym smaczkiem.
intrygujący napisał/a:
Boks...mhm galareta z mózgu zwana meduzą, wystarczy posłuchać Gołoty jak się wypowiada...MMA?

Tylko, że sztuki walki można uprawiać w ochraniaczach, bez używania pełnej siły albo nawet bez bezpośrednich uderzeń. To, że się uprawia boks nie znaczy, że trzeba się bez kasków naparzać przez kilkanaście rund.

niechcicm 

Wysłany: 2010-09-06, 00:38   

misiaczek94 napisał/a:
Sport to zdrowie, ale sport amatorski nie zawodowy.
W sporcie wyczynowym, zawodowym liczą się tylko wyniki, po trupach do celu.

Zgadzam się z przedmówcą. Dodam tylko, że jeśli już amatorsko jakiś sport urawiać z największą korzyścia dla zdrowia to biegi i pływanie... Inny sport raczej zgodnie z zainteresowaniami powinien być dobrany... :)

Sophie 

Wysłany: 2010-09-14, 00:15   

Sportowy zawodowi bardzo czesto tak forsuja swój organizm, ze nie wychodzi im to na zdrowie, tak niestety wyglada współczesny sport. Na szczęście amatorszczyzna w tym wypadku wypada lepiej.

anka2212 

Wysłany: 2010-10-12, 09:30   

Sport to zdrowie jeśli robisz to dla relaksu . Ja na przykład bardzo lubię jeżdzić na rowerze , grać w piłkę nożną i w ping-ponga .

kazik. 

Wysłany: 2010-10-12, 16:40   

Pływanie jest napewno zdrowe.

mrzysty 

Wysłany: 2010-10-19, 10:11   

dzis właśnie w TV mówili, ze umieralnośc ludzi młodych w wieku 15-25 lat uprawiających sport jest 3-krotnie wieksza niz ludzi nie uprawiajacych zadnych sportów. Czy nadal sport to zdrowie?

PiotrZBielska 

Wysłany: 2010-12-26, 16:02   

Zdecydowanie najlepiej rozwija całe ciało bieganie i pływanie. Dla zdrowia również świetne są sporty wydolnościowe, np wiosłowanie (może być w formie ergometru wioślarskiego, który znajduje się porządnych siłowniach)

bezelekochana 

Wysłany: 2010-12-27, 14:06   

Na pewno sport to zdrowie, ale jak już ktoś zauważył sport amatorski, uprawiany dla przyjemności nie dla kasy i popularności. W każdym sporcie, uprawiając go nawet amatorsko można jednak złapać kontuzję :D A ludzie umierają, bo albo brali jakieś środki na poprawę wydolności, albo uaktywniła się ukryta wada, np. serca.

malinia  

Wysłany: 2011-12-05, 14:03   

Moje zdanie jest takie że zdrowy, aczkolwiek nie wyczynowy!! Można się nabawić kontuzji, sport zawodowy to masa wyrzeczeń, sama mam teraz kontuzję , biegam na rehabilitacje do gabinetu [ciach] i sama nie wiem jak to się skończy.

gilian  

Wysłany: 2012-07-23, 12:54   

Ehhh czy sport to zdrowie? Nie jestem tego taka pewna, sama kiedyś byłam bardzo aktywna - biegałam, pływałam, rzucałam oszczepem, a niedawno nawet uczyłam się tańczyć na fajnym kursie w AP edukacji, a teraz co? Okazało się, że mam zerwaną łąkotkę i nie wiadomo czy nie trzeba operować. Nikt tak naprawdę nie mówi o tym, że każdy sport kończy się kontuzją. Popatrzcie ilu jest siatkarzy, piłkarzy, którym wysiadają na stare lata kolana, kręgosłupy. Niestety o tym nikt nei mówi. Sport jest cudowny i zdrowy, ale tylko od czasu do czasu, a już na pewno nie zawodowy.

Achar  

Tytuł: Sezonowiec:<

Wysłany: 2012-07-23, 12:58   

@UP
Imo to co piszesz to bzdury. Nawet idąc ulicą możesz źle stanąć i naderwać, a nawet zerwać jakieś ścięgno. Samemu mi się do zdarzyło. Sport jest jak najbardziej zdrowy, ale trzeba liczyć się z kontuzjami. Oczywiście kończyny nie zawsze są po latach treningów i meczów w najlepszym stanie, ale to co mamy w sobie jak najbardziej.
Impatient and curious of what may come

Marches 

Wysłany: 2012-10-06, 14:54   

Przede wszystkim polegam bieganie, porządny wysiłek fizyczny oraz dieta - wtedy na pewno lepiej sie poczujesz

Odpowiedz do tematu