• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

sylaba  

Wysłany: 2007-08-27, 12:22   czy lubicie grać w koszykówkę?

Czy lubicie grać w koszykówkę? Ja lubię i często jeździłam na zawody :P

Byccagio  

Zaproszone osoby: 11

Wysłany: 2007-08-27, 19:59   

Cytat:
Czy lubicie grać w koszykówkę?
Tak, lubię, lecz za bardzo to nie umiem.
Wolę piłkę nożną.

sylaba  

Wysłany: 2007-08-27, 20:49   

a no w nogę też lubię :)

Starrk  

Tytuł: \_(O_o)_/

Wysłany: 2007-08-27, 21:46   

Nie lubię. Sama idea wciskania piłki w ciasną obręcz jest dla mnie mało emocjonująca.
Na ten negatywny wizerunek pracują także osiedlowe głupki z mego sąsiedztwa, grając codziennie a przy okazji obrzucając się wyzwiskami i robiąc z siebie durniów.
Nic dziwnego, ze mi sie ten sport źle kojarzy.

Sol  

Zaproszone osoby: 1
Tytuł: Smarkula

Wysłany: 2007-08-27, 21:57   

A ja uwielbiam :) zwłaszcza jak mam wiecej wolnego czasu to umawiam się z przyjaciółmi na mecz. Dwie godzinki grania i śmiania z nimi pozwala mi się wyładować i porządnie zabawić. No a po meczu następuje uczucie takiego przyjemnego zmeczenia... do tego wyrabia się kondycja :P

"It seems that once you get laid, your life basically turns to shit."

sylaba  

Wysłany: 2007-08-27, 22:20   

Psycho Krusher napisał/a:
Nie lubię. Sama idea wciskania piłki w ciasną obręcz jest dla mnie mało emocjonująca.
Na ten negatywny wizerunek pracują także osiedlowe głupki z mego sąsiedztwa, grając codziennie a przy okazji obrzucając się wyzwiskami i robiąc z siebie durniów.
Nic dziwnego, ze mi sie ten sport źle kojarzy.

No to rzeczywiście...

[ Komentarz dodany przez: Martina: 2007-08-28, 11:23 ]
proszę o pisanie postów minimum pięciowyrazowych i nie w stylu "tak, oczywiście zgadzam się z tobą". każdy następny taki post będzie usuwany. /martina

Alessa  

Wysłany: 2007-08-28, 00:00   

Lubie nawet, to chyba jedyny sport, ktory choc troche lubie i umiem grac ( chodzi mi tu glownie o sporty typu siatkowka itp. bo jazda konna itd. to co innego)

Cytat:
No to rzeczywiście...

nie rozumiem twojego postu, to jakies tajne i nieujawnione jeszcze nam, opozninym w rozwoju, ziemianinom? czy po prostu zwykle zdanie typu : "tak, swietnie cie rozumiem". taki post moglabys napisac w kazdym temacie i po kazdej wypowiedzi forumowiczow. czyli najprosciej mowiac twoj post jest bezsensowny i nic nie wnosi do tematu. Radze przeczytac regulamin
P.S. znowu ten czerwony kolor....

Szlachcianka  

Wysłany: 2007-08-28, 13:08   
   Polecający: Google

Bardzo lubię grać w koszykówkę - mój ulubiony sport ;) W podstawówce też jeździłam na zawody x)
_______

<33

Colorblind  

Tytuł: zielona maupa

Wysłany: 2007-08-28, 14:03   

Lubię grać w kosza, choć moja przygoda z tym sportem zaczęła się trochę dziwnie ;) Otóż mając 13 lat chciał mnie i moją kumpelkę trener reprezentacji szkolnej przygarnąć na treningi, a wszystko ze względu na nasz wysoki wzrost, więc wziął nas na trening do chłopaków i kazał grać, a my, stanęłyśmy na środku boiska i tylko patrzyłyśmy, jak chłopaki grali (tzn, biegli z jednej strony na drugą), aż usłyszałyśmy gwizdek po paru chwilach i zobaczyłyśmy zdziwioną minę trenera, który zapytał, czy chociaż wiemy, który to jest nasz kosz... No i kazał nam iść sobie, ale to nie moja wina, jak ja tylko zawsze w siatkę grałam, zawsze i wszędzie ;) no i długo do koszykówki się nie mogłam przełamać, dopiero w liceum dostrzegłam uroki tego sportu, i teraz od czasu do czasu lubię sobie zagrać ze znajomymi, można fajnie się przy tym zmęczyć, odreagować, wyładować. Lubię grać w kosza, choć nie gram dobrze, jeśli w ogóle to graniem można nazwać ;p ubię nawet od czasu do czasu pójść na takowy mecz i popatrzeć, jak grają zawodowcy ;) - zresztą ja w ogóle lubię większość, co się sportem nazywa i co ze sportem jest związane - kondycja przede wszystkim, a i jak byłam mała to tata mi kupił czapkę Lakersów - to były czasy :D

"Doskonale. Wszystko przebiega zgodnie z moim planem. Jestem bezwzględnie inteligentny."

bo w życiu ważne jest poczucie koloru

jane_lane  

Wysłany: 2007-08-29, 19:44   

Bardzo lubię grać w kosza. Z tymże teraz nie mam niestety okazji. Jej minusem, jak zresztą kazdej gry zespołowej, jest fakt, że trudno zorganizować jakiś większy team : /
Innych minusów nie znajduje :)

make love not war, enjoy art

Beatrix21  

Wysłany: 2007-09-02, 19:12   

Nie lubię koszykówki ani oglądać a tymbardziej grać. Zawsze przysparzała mi sporo kłopotów w szkole. Nezbyt miło to wspominam :/

mmmasha  

Wysłany: 2007-09-02, 20:42   
   Polecający: olenkaa1690

Ja lubię grać w kosza.. :) z oglądaniem trochę gorzej wolę inne sporty ale z braku laku może być i koszykówka :) każdy sport jest dobry ;]

Vanilla Dream  

Wysłany: 2007-09-03, 10:52   

nie, nie, nie. nie umiem i dlatego nie lubię :/ zamiast ganiać po prostu na luzie z piłką, to pierwsza myśl po jej przechwyceniu: 'cholera, no to jak szedł ten dwutakt?' brrr.

nawet do oglądania koszykówki nie mogę się przemóc :P

olenkaa1690  

Zaproszone osoby: 1

Wysłany: 2007-09-06, 15:48   

raczej nie przepadam za ogladaniem tego sportu w telewizji ale pograc bardzo chetnie ;) choc nie lubie tych glupich cwiczen na wf :) wole gre, szybciej sie ucze i wszystko wychodzi "w praniu" ;)

Asik25  

Wysłany: 2007-10-02, 09:57   
   Polecający: google :) jak większość chyba :D

Pewnie bym lubiała, gdybym była wyższa (mam 168cm wzrostu) i gdybym umiała do kosza trafić :D
Chociaż pograć zawsze warto przynajmniej dla kondycji

Odpowiedz do tematu