• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Martina
2009-11-21, 02:17
Autor Wiadomość

Aniczka29 

Wysłany: 2008-11-17, 11:59   Katar

:( Mam problem z katarem. Rano mam mokry i mega zapchane dziurki, a wieczorem sucho na maksa, często tak mam. Byłam u lekarza i to nie problem z uczuleniem, taki mój urok i skrzywionego noska. Chciałam spytać czy ktoś ma podobne problemy i czego używa, bo krople do nosa nie działają!!!!!!!!!!!!!!! :znudzony:

petunia1401 

Wysłany: 2008-11-18, 09:57   

Witaj
Pewnie masz za sucho w pokoju.Kup nawilżacz a do nosa polecam Aqua Maris,woda morska.Znajoma mi poleciła i nie żałuję że spróbowałam.

Aniczka29 

Wysłany: 2008-11-19, 09:51   

A co to jest to Aqua Maris? Jak działa? A co do nawilżacza to słyszałam, że jak się go stale używa to ma się problemy z suchością śluzówki!! :hyhy:

kleopatra 

Wysłany: 2008-11-19, 10:10   

Hehe, dajcie spokój z reklamą jakichś leków :) . Wszystko co ma aspirynę działa tak samo :) . Reszta to ściema. Wystarczy aspiryna i kubek herbaty z cytryną, katar i tak będzie przez kilka dni.

petunia1401 

Wysłany: 2008-11-20, 09:28   

Nie reklama tylko pomoc.Skoro wiem że coś jest dobre to dlaczego nie mam tego polecić???
Dobry nawilżacz będzie OK.Nie podam ci marki bo się na tym nie znam(nie mam nawilżacza) ale wiem że Aqua Maris ci pomoże.Zresztą co masz do stracenia???

ciastko z dziurką  

Wysłany: 2008-11-20, 11:46   

Maść majerankową polecam. Smaruj okolice dziurek nosowych. Zmniejsza objawy katarowe. :)

Aniczka29 

Wysłany: 2008-11-21, 10:27   

Kleopatra tak się kurcze składa , że jestem uczulona na pyralgine i aspiryne, żadnych paracetamoli itp. chodziło mi raczej o jakieś domowe sposoby. Ty Petunia cos o tej wodzie,co to jest?? Ciasistozdziurką wiem używam, ale nie mogę codziennie kłaść się przy facecie z maścią pod nosem......

ciastko z dziurką  

Wysłany: 2008-11-21, 10:47   

Aniczka29 napisał/a:
Ciasistozdziurką wiem używam, ale nie mogę codziennie kłaść się przy facecie z maścią pod nosem......

Lepiej z katarem cieknącym? :)
Jak przez kilka dni regularnie będziesz smarować, to powinno przejść.

Svirus  

Wysłany: 2008-11-21, 19:14   

Ja mam chore zatoki, i katar mam praktycznie cały rok, z tym że niemokry.

petunia1401 

Wysłany: 2008-11-24, 10:26   

Aqua Maris powinno si pomóc.Dostaniesz to bez recepty.Woda nawilża nos i udrażnia więc dla ciebie jak znalazł.Nie masz nic do stracenia a gwarantuje że zyskasz ;)
I na pewno Cię nie uczuli.A co do maści majerankowej to jestem negatywnie nastawiona.Używałam dla dziecka i kiepsko działa.Lepsza jest ta woda.

IPeggyBrownI  

Wysłany: 2008-11-24, 10:52   

Svirus ja tez mam chore zatoki i katar mam przez caly czas bylam u laryngologa to sie jeszcze okazalo ze przegrode w nosie mam skrzywiona:) a co do masci majerankowej to pomaga (a przynajmniej troszke) :]

sis  

Zaproszone osoby: 2
Tytuł: zła starowinka

Wysłany: 2008-11-24, 19:34   

Svirus napisał/a:
Ja mam chore zatoki, i katar mam praktycznie cały rok
IPeggyBrownI napisał/a:
ja tez mam chore zatoki i katar mam przez caly czas
A fu o.0
Mimo problemów z zatokami od lat osiemnastu katar miewam niezwykle rzadko, raz do roku i max przez tydzień. Zatoki się leczy, drogie panie i panowie.

A autorce, skoro twierdzi, że
Aniczka29 napisał/a:
taki mój urok i skrzywionego noska
na dłuższą metę polecam konsultacje ze specjalistą i przemyślenie wyprostowania tego "skrzywionego noska". Uporczywe objawy katarowe na ogół ustępują po takim zabiegu.

grlało, matulu

Aniczka29 

Wysłany: 2008-11-25, 09:42   

Sorry ale nie chciałabym się poddawać operacji skoro lekarz mówił, że szanse na pozbycie się dolegliwości wahają się w granichach60%!!!!!!!! Ciekawe czy sama byś się poddała?? A Petunia ta woda jest droga??

sis  

Zaproszone osoby: 2
Tytuł: zła starowinka

Wysłany: 2008-11-25, 16:46   

Aniczka29 napisał/a:
Sorry ale nie chciałabym się poddawać operacji skoro lekarz mówił, że szanse na pozbycie się dolegliwości wahają się w granichach60%!!!!!!!! Ciekawe czy sama byś się poddała??
Gdybym dzięki temu miała przestać chodzić wiecznie zasmarkana? Oczywiście. Zwłaszcza, że 60% szans to więcej niż fifty fifty, a nic do stracenia bym nie miała. No chyba, że istniałyby jakieś przeciwwskazania i takie same szanse na równie uporczywe skutki uboczne, ale o tym nie wspomniałaś.

grlało, matulu

petunia1401 

Wysłany: 2008-11-26, 10:12   

Anicczka Sis ma trochę racji.Pogadaj z lekarzem i się zapisz.Na termin operacji i tak pewnie będziesz czekała i czekała.A do tego czasu zostaje ci Aqua Maris ;)
Woda kosztuje ok 25 zł,zależy od apteki i jest bardzo wydajna.

Odpowiedz do tematu