• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Martina
2009-11-21, 02:17
Autor Wiadomość

ewinka 

Wysłany: 2008-11-13, 12:37   Choroby stawów?

Zawsze miałam problemy ze stawami, ale ostatnio to się nasiliło... byłem u lekarza i na razie nic jeszcze nie powiedział konkretnego, ale możliwe jest, że choruję na RZS - wie ktoś coś o tej chorobie? bo ja słyszałam niewiele, ale może ktoś się z tymspotkał... Ciężka jest? jakoś trzeba zmieniać styl życia bardzo? Będę wdzięczna za odpowiedzi.

goga  

Wysłany: 2008-11-13, 12:47   

Ja już troszkę wiem ... od czego mamy google :?: :hyhy:

http://www.resmedica.pl/zdart11005.html

Powinno jakoś objaśnić tę chorobę.
bo dokończyć ją możemy kiedy wrócisz tu,
tylko wróć

velocity  

Wysłany: 2008-11-17, 02:41   

polecam stronę www.rzs.pl - tam jest bardzo dużo informacji o tej chorobie. Na stronie www.nutrivia.pl też możesz trochę poczytać, tam są dane takie bardziej statystyczne- oni produkują suplement diety dla chorych na RZS ( Omega Artre) i jest tam sporo danych o tej chorobie.

babka cukrowa  

Wysłany: 2010-06-26, 15:37   

Nie może Pan całkowicie odizolować się od życia!Codzienna gimnastyka nawet przed wstaniem z łóżka jest wskazana!RZS jest grożna dla Twoich oczu więc chociaż raz w roku niech Pan pójdzie do okulisty!Ograniczeń szczególnych w pracy nie ma (oczywiście proszę nie dżwigac ciężarów,nie spacerować przez kilka kilometrów)Życzę szybkiego powrotu do zdrowia

wamp 

Wysłany: 2010-08-10, 10:35   

Z tego co wiem, to może pomóc odpowiednia dieta na bóle stawów, ale najpierw trzeba by było zrobić test nietolerancji pokarmowej i dostosować odpowiednie składniki do takiej diety - podobno to bardzo skuteczne. Zresztą większość schorzeń bierze się właśnie z tego, że nieprawidłowo się odżywiamy, albo jemy niezdrową, zmodyfikowana genetycznie żywność. Wystarczyłoby zmienić nawyki żywieniowe, a większość problemów by się skończyła.

mariuszm 

Wysłany: 2015-06-02, 08:02   

Reumatoidalne zapalenie stawów to dośc częsta choroba. Wprawdzie nie da się jej wyleczyć na 100%. Jeśli już masz to będziesz miał do końca życia ale są działania, które sprawiają ,że nie bedziemy odczuwali takich dolegliwości.
Przede wszystkim ćwizczenia, w drugiej kolejności leki. Zerknij sobie na stronę:
http://ortopedico.pl/ - znajduje się na niej wiele dobrych informacji o tym jak leczyć stawy . Jest to dobre źródlo informacji na ten temat.

popiel 

Wysłany: 2015-06-29, 16:08   

Ćwiczenia są niezbędne, bo jak będziesz siedzieć w domu to będzie jeszcze gorzej. A co do leków to możesz je zastąpić zastrzykami. Na przykład firma http://www.synolis.pl oferuje takie zastrzyki, który daje taki efekt, że po pierwszej dawce ból zmniejsza się o 50%. Też nie wiem na ile zaawansowany masz ten problem, ale wszystko się da wyleczyć jeśli sposób jest odpowiedni.

ziomek12  

Wysłany: 2015-07-14, 22:22   

ćwiczenia tak, ale ważny jest również kolagen. Poza tym trzeba sprawdzić, czy nie ma się jakiegoś zwyrodnienia.

renia12 

Wysłany: 2016-05-02, 12:14   

Choroby stawów mogą także być efektem zakażenia boreliozą. Na http://drogadosiebie.pl/borelioza/ na temat tej choroby znajdziecie więcej informacji, więc warto dowiedzieć się więcej o tej chorobie, która jest przenoszona przez kleszcze, więc aktualnie ryzyko zakażenia jest duże.

ola19  

Wysłany: 2016-06-07, 14:08   

Na chore stawy dobry jest ruch. Warto o tym pomyśleć.

popiel 

Wysłany: 2016-08-04, 21:55   

Wyznaję zasadę, że większość badań najlepiej zrobić prywatnie. Jest teraz mnóstwo placówek, które oferują różnorakie badania i wcale nie są to kolosalne ceny. Jak chcecie znaleźć listę najlepszych ośrodków diagnostycznych to polecam robić to przez tę stronę https://cenomed.pl/

renia12 

Wysłany: 2016-11-25, 12:15   

Badania usg możecie wykonać w przychodnia nfz praga południe. Uważam, że przychodnia naprawdę dobra, więc i was ich oferta może zainteresować.

Szympansik 

Wysłany: 2017-02-14, 08:37   

Z tego co wiem to w mojej rodzinie ciocia na to choruje. I moja mamuska kupowala jej ostatnio buty z wyprofilowana wkladka Arcopedico zeby ja mniej bolaly stawy i stopy. Moze tez powinnas cos takiego sprobowac? Ciocia twierdzi, ze sa swietne te buty

fate  

Wysłany: 2017-04-10, 12:29   

Moja koleżanka ma problem ze stawami, mi za to bardzo dokucza kręgosłup, namówiła mnie na nowe zabiegi i nowe technologie bo też rehabilitacja ta tradycyjna nie na wiele się zdała, ból wracał po kilku miesiącach. Po tej magnetoterapii jak na razie czuję dużą ulgę, miałam już kilka takich zabiegów w Natural Medical, nie są drogie i co ważne skuteczne.

kora0 

Wysłany: 2017-08-14, 14:50   

Jeśli chodzi o rehabilitację to czasem warto mieć różnego rodzaju sprzęty w domu. Warto w tym celu odwiedzić stronę http://mediqual.pl/ - to świetnie zaopatrzony sklep z różnego rodzaju wyrobami medycznymi.

Odpowiedz do tematu