• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Sol
2011-07-05, 15:44
Autor Wiadomość

lucjam  

Wysłany: 2011-07-05, 12:54   Jak skutecznie zwiększyć liczbę odwiedzin na stronie?

Witam, zacząłem reklamę swojej firmy w necie, od umieszczania swoich ofert na stronach z ogłoszeniami, ale wydaje mi się że mógłbym zrobić coś więcej, jakie jeszcze sposoby znacie żeby skuteczniej zwiększył się ruch i ilość odwiedzin na stronie?

Robertex  

Wysłany: 2011-07-12, 16:28   

Poza ogłoszeniami polecam Tobie portale społecznościowe wiadomo facebook, katalogi. Można skorzystać też ze stron co maja to wszystko razem jak np recomena.pl Powodzenia i zwiększenia skuteczności życzę.

mikee  

Tytuł: Mikee

Wysłany: 2011-08-04, 11:02   
   Polecający: Jestem tu przez to nieszczęsne Google :)

W internecie są rozmaite społeczności. Zakładając bloga o podobnej tematyce co twoja strona na tego typu platformie masz dostęp do szerokiego grona innych blogowiczów.
Bardzo pomocnym narzędziem jest Google - czyli pozycjonowanie strony.

Pablo111  

Wysłany: 2011-08-04, 14:34   

Jest dużo sposobów ale może innym razem powiem :p głównie to reklame w google adwords ci polecam

Ilike 

Wysłany: 2012-02-10, 10:57   

Można skorzystać z takiej stronki www.likepage.pl gdzie filmik się promuje poprzez darmowe nabijanie sobie pkt i wymianie jej na oglądalność na YT. A jak ktoś nie chce sobie nabijać pkt to z tego co siś orientuje to na start dostaje się sporo pkt więc nie traci się czasu a spróbować można :)

bestq 

Wysłany: 2012-07-09, 23:48   

Najskuteczniejszym sposobem na zwiększenie ruchu na stronie jest google AdWords, a kolejne metody zależne są od tego jaką stronę prowadzisz.

karski1 

Wysłany: 2012-11-16, 15:31   

Musisz stronę wypozycjonować, wtedy będzie na nią więcej wejść.

zuza-fsb  

Wysłany: 2012-11-23, 23:11   pozycja forum w sieci

Wiele czynników ma wpływ na ilość odwiedzin forum. Przede wszystkim strona musi być w wyszukiwarkach internetowych, na pierwszych stronach, na pozycjach 1-3 dla istotnych dla Ciebie słów kluczowych.

Link do forum powinien się pojawiać w różnych istotnych dla danej branży/dziedziny miejscach: ogłoszenia, fora, portale, informatory, wypowiedzi ekspertów, cytaty itd.

Warto budować pozycję systematycznie i cierpliwie sukcesów nie osiąga się z dnia na dzień, powodzenia! też zaczynam budować pozycję mojego forum

www.forumslubnebydgoszcz.pl

domentor 

Wysłany: 2013-01-12, 22:27   

Nie jest powiedziane, że strona musi być na 1-3 miejscu, aby cieszyła się największą popularnością... z 4-7 też są wejścia, jak jest dobry tytuł strony.

prolog  

Wysłany: 2013-03-22, 15:52   

Są przeciez różne firmy, które oferują pozycjonowanie, reklamę w sieci, marketing. Trzeba tylko wiedzieć z jakich usług najlepiej skorzystać :)

Estgar  

Tytuł: Webmaster

Wysłany: 2013-04-22, 19:30   

Na chwilę obecną sporo pożytku przynoszą działania w Social Media (facebook, googl+, twitter), fora internetowe oraz blogi. Pisz pod użytkowników i reklamuj się w miejscach gdzie jest największa społeczność interesująca się twoim tematem a efekty przyjdą.

przemasboss 

Wysłany: 2014-01-26, 21:10   

Dokładnie jak wyżej:) Ważną rzeczą jest też jak ktoś tu wspomniał pozycja. Wiadomo im wyżej tym lepiej. Czasem warto zainwestować parę groszy i zlecić to profesjonalistom. Z tego co się orientuję to Seopilot jest dość tani w stosunku do innych systemów.

kanarinho  

Tytuł: PENETRATOR

Wysłany: 2014-01-26, 22:58   
   Polecający: Paulinaaa

Cytat:
Jak skutecznie zwiększyć liczbę odwiedzin na stronie?
Zapytaj się naszego admina, on jest w tym mistrzem.

kenusarf  

Zaproszone osoby: 1

Wysłany: 2014-01-26, 23:21   

kanarinho napisał/a:
Cytat:
Jak skutecznie zwiększyć liczbę odwiedzin na stronie?
Zapytaj się naszego admina, on jest w tym mistrzem.

Nie wiem czy ironizujesz, bo teraz forum jest wymarłe czy nawiązujesz do czasów, gdy co chwila się ktoś rejestrował.

kanarinho  

Tytuł: PENETRATOR

Wysłany: 2014-01-26, 23:25   
   Polecający: Paulinaaa

kenusarf napisał/a:
Nie wiem czy ironizujesz, bo teraz forum jest wymarłe czy nawiązujesz do czasów, gdy co chwila się ktoś rejestrował.
Nawiązuje do czasów obecnych, ale ma to też drugą stronę medalu, bo ogólnie fora ogólnotematyczne popadły w stagnacje. Nasze forum jest na pierwszym miejscu w google pod frazą "ogólnotematyczne forum", ale jakoś się to nie przekłada na nowych userów.

Odpowiedz do tematu