• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

wwwdomipl  

Wysłany: 2007-08-26, 13:53   klawiatura

Siemano. mam problem. ostatnio kupilem sobie klawiature usb poniewaz stara mi sie zjeb^#$. i mam taki problem. stara klawiature mialem na ps2 a nowa jest juz na usb. wiec jesli nie jest podlaczona ta stara klawiatura do ps2 to mi mysz nie dziala, wiec mam podlaczone 2 klawiatury wlaczam kompa i jesli juz wszystko mi sie zaladuje to odlaczam wtedy klawe stara i dopiero myszka dziala.....jesli natomiast nie mam jej podlaczonej (starej) to mi myszka nie chodzi..co mam zrobic? sterowniki?

Smooth  

Wysłany: 2007-08-26, 19:26   

Dziwne objawy! :szok:
Nie jestem pewien czy to pomoże ale być może musisz w BIOSie aktywować klawiaturę USB. Niektóre płyty główne tego wymagają. Bo w przeciwnym wypadku klawiatura wykrywana jest dopiero pod "łyndołsem". Niewykluczone, że Twój problem również się jakoś z tym wiąże.
:]

mao303  

Wysłany: 2007-08-27, 15:43   
   Polecający: www.google.pl

Gdybym nie siedział w kompach to bym napisał, że niemożliwe :zdziwko: .
Jednakże nie takie cuda już widziałem i radze pogrzebać w Biosie (jak przedmówca wcześniej)(klawisz delete lub f2 przy restarcie kompa naciskaj). Jeśli nie znasz się na biosie to lepiej tam nie grzeb (nie jest to bardzo skomplikowane, ale mało jest opisów w opcjach), bo całkiem możesz spartolić kompa. Podejrzewam, że gdzieś jest opcja "startup" albo auto zamiast "on" i jak nie znajdzie klawiatury to wyłacza oba porty ps2.
Jak nic nie zwojujesz to dla testów spróbuj odpalić kompa bez podłączonej myszki i klawiatury (albo pożyć od kogoś myszkę), potem przy włączonym podłącz myszę (generalnie kompy tego nie lubią, ale po to są testy).

kris22231  

Wysłany: 2008-11-10, 15:38   

A ja mam pytanie dlaczego w klawiaturach (przynajmniej mojej) bardzo często zamiast "z" mam "y" i na odwrót i wtedy nie mogę pisać "ć";"ż";"ń";"ą";"ś";"ł";"ó". Proszę o pomoc bo kiedy nie wytrzymam!!! Nawet przez to wszystko kupiłem nową klawiaturkę ale to nic nie zmieniło :dobani: :zakrecony: :dontgetit: :( :wstyd: :/

Żyrafa  

Wysłany: 2008-11-10, 18:39   
   Polecający: Google ; ]

Też tak mam, czasem nawet = mam na / , ł na ], ą na [ itd. Też się cały czas zastanawiam o co chodzi :suchy:

Fioletowi

Katharsis  

Wysłany: 2008-11-10, 18:45   
   Polecający: Lewiatan

Masz zle skonfigurowane jezyki klawiatury, ustaw domyslny na "Polski programisty" lub podobnie, reszte usun jesli mozesz.

bro  

Wysłany: 2008-11-10, 18:47   

ctrl+shift sprawdź

Anka_DD  

Zaproszone osoby: 2

Wysłany: 2008-11-12, 00:41   

Jak już bro wspomniał, gdy znów y i z zamienią się miejscami wciśnij Ctrl+Shift. Mi często zdarza się niechcący wcisnąć te oba klawisze, ale ponowne ich wciśnięcie przywraca literki na swoje miejsca ;)

leomo 

Wysłany: 2009-12-13, 10:10   

Kurczę, nigdy nie słyszałąm o takich problamach z klawiaturą. Myślicie,że moze to mieć związek z jej jakoscią?

kris22231  

Wysłany: 2010-01-29, 13:25   

Ctrl+Shift zawsze pomaga!!

bro,dzięki

Odpowiedz do tematu