• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

graba  

Wysłany: 2012-01-15, 22:55   Jak zapuszczać włosy

Siemanko, chce sobie zrobić Baciki i nie wiem jak mam zapuszczać włosy . chodzi dokładnie o to czy mam Przycinać czy wyrównywać raz na jakiś czas czy zostawić to naturze i niech rosną jak chcą ?? :)
Ostatnio zmieniony przez graba 2012-01-15, 22:56, w całości zmieniany 1 raz  

DnSkPe  

Wysłany: 2012-01-15, 23:14   

niech rosną jak chcą

Alkochomik  

Wysłany: 2012-01-15, 23:23   

Zależy jak chcesz wyglądać, ale zawsze szybciej będzie jak pójdą jak chcą ;)

graba  

Wysłany: 2012-01-15, 23:43   

ok Dzieki :) Więc zostawiam włosy w rękach Jah

Maciejus  

Wysłany: 2012-01-16, 00:54   

Ja raz dalem sie namowic na wizyte u fryzjera i tylko zalowalem, natura robi jednak swoje.

DnSkPe  

Wysłany: 2012-01-16, 01:07   

graba napisał/a:
ok Dzieki :) Więc zostawiam włosy w rękach Jah

bdb
Ostatnio zmieniony przez DnSkPe 2012-01-16, 01:07, w całości zmieniany 1 raz  

meatouph 

Wysłany: 2012-01-25, 04:31   

Witam
Piszecie, że włosy mają rosnąć jak chcą i najlepiej ich nie obcinać. Mam włosy może 5cm, a już niedługo zaczną wchodzić mi do oczu. Głupie pytanie, ale przyciąć "grzywkę", czy co zrobić? Włosy koło uszu to mogę odgarnąć - z tym nie ma problemu.

Martina  

Zaproszone osoby: 14
Tytuł: słodziak *^_^*

Wysłany: 2012-01-25, 10:41   

jak zaczynają wchodzić do oczu to też możesz odgarniać na boki, co za problem. albo kup sobie materiałową opaskę, która przyda ci się później do dreadów równiez :luka:

rastunel  

Tytuł: DredyToruń

Wysłany: 2012-01-25, 20:46   

pamietajcie jednak ze jezeli chcecie zapuscic dosyc dlugie włosy (ja np miałem do pasa i rosły naturalnie bez podcinania) to żałuje ze nie podcialem koncowek, sa one zniszczone, słabe i po prostu jest to kiepski materiał na dredy , moze i z poczatku bedzie wygladac fajnie, ale predzej czy pozniej odpadnie ci koncowka albo zacznie sie rozwalac. Podkreslam przy dosyc długim zapuszczaniu :)

Martina  

Zaproszone osoby: 14
Tytuł: słodziak *^_^*

Wysłany: 2012-01-25, 22:19   

wiadomo, że czasami (tj. raz na kilka miesięcy) warto podciąć pół centymetra, centymetr dla lepszej kondycji włosów. ale nie tak od razu, jak ledwie do oczu zaczynają wchodzić ; )

rastunel  

Tytuł: DredyToruń

Wysłany: 2012-01-26, 22:21   

no tak ale ku przestrodze nieuważnym : )

meatouph 

Wysłany: 2012-04-25, 20:45   

Siema
Zapuszczam dalej. Włosy mam już jakieś 8 cm. Dredy planuję zrobić na koniec sierpnia to włosy powinny mieć jakieś 12cm. Kupiłem materiałową opaskę, ale wyglądam w niej jak gej :kwasny: RATUNKU xD Może mi się wydaje, bo od zawsze goliłem się na łyso, ale raczej nie wyglądam za dobrze. :wstyd:
Ile tak mniej więcej może kosztować zrobienie dredów z moich włosów 12cm, średnio-gęste. Chciałbym mieć normalne dredy, bez przedłużeń, nie za cieńkie i nie za grube. Myślę, że o zrobienie poproszę sekkmet bo podobno nie bierze dużo, a daje radę :) A tego dokręcania to łatwo się samemu nauczyć, czy lepiej biegać co 2 miesiące na poprawki? Ja mam 2 lewe ręce, no chyba że jest to dziecinnie proste.
EDIT: JanuszChrystus@: Bardziej chodziło mi o to, że na razie poprostu głupio wyglądam (tak mi się wydaje). Myślę, że z dredami nie będzie to już problem
Ostatnio zmieniony przez meatouph 2012-04-26, 10:13, w całości zmieniany 2 razy  

JanuszChrystus  

Tytuł: Obieżyświat

Wysłany: 2012-04-25, 23:25   
   Polecający: Achar

Jestem ciekaw, od kiedy opaski stały się symbolem orientacji seksualnej.
Ja mam włosy już ponad 20 cm i żyję bez opaski, odgarnie się to na bok, wiadomo, że trzeba co jakiś czas je poprawiać, bo na twarz spadną i po kłopocie
Nie szukajmy problemów tam, gdzie ich nie ma.
Skoro włosy niemiłosiernie cię denerwują przy 5-12 cm, to najlepiej sobie odpuść zapuszczanie, bo im dłuższe to jest raczej coraz gorzej.
Ostatnio zmieniony przez JanuszChrystus 2012-04-25, 23:26, w całości zmieniany 1 raz  

Drakee  

Wysłany: 2012-05-28, 18:14   

Rób ja uważasz, ja miałem włosy do ramion i mi nie przeszkadzały, to jest kwestia osobista. Jesteś pewnie że już chcesz robić dready mając 12 cm włosy ? Dreadziszcza są mniej więcej krótsze o 1/3 lub 1/4 długości włosów, ja bym jeszcze pozapuszczał, osobiście moje są dla mnie za krótki a jednak zapuszczałem włosy dwa lata i zamierzam przedłużyć o jakieś 30 - 40 cm :)

jachu556  

Wysłany: 2012-08-21, 21:53   

I co robisz jakoś teraz te dredy ?

Odpowiedz do tematu