• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

qarolina  

Wysłany: 2011-07-27, 11:51   jakie buty na paintball ?

mam zamiar wybrać się ze znajomymi na paintball i nie wiem jakie powinnam założyć buty czy kupić sobie takie profesjonalne? bo w trampach to chyba nie bardzo

marasenha 

Wysłany: 2011-08-26, 10:55   

W trampach słabo, bo możesz się przekonać, że noga może się skręcać pod każdym kątem :) . Jak chcesz się bawić w paintball regularnie to proponuję zakup porządnego obuwia, takiego jak np. Bates , moim zdaniem najlepsze obuwie na rynku, wytrzymałe, wygodne, bezpieczne (wysoka cholewka, antypoślizgowa podeszwa i tak dalej)

Meksykanin  

Wysłany: 2011-08-31, 10:34   

Może zakupić buty taktyczne, jednak będzie to wiązało się ze sporym wydatkiem, dlatego proponuję jakieś mocniejsze niż trampki buty, w któych Twoj stopa będzie czuła się komfortowo. To powinno wystarczyć.

qarolina  

Wysłany: 2011-09-01, 12:03   

no właśnie dużo słyszałam o tych butach Bates, nawet gdzieś wyczytałam, że są używane przez Amerykańską armię więc już w ogóle szał , także wydaje się to to byłby najlepszy wybór, po za tym zawsze je mogę wykorzystać jak pójdę w góry

AmerykańskiTata 

Wysłany: 2011-09-01, 14:36   

Masz racje w górach również nieźle batesy się sprawdzają. W szczególności modele z powłoką antypoślizgową, dzięki temu prostemu zabiegowi można śmiało przemierzać wszystkie szlaki górskie.

[ Komentarz dodany przez: Kerosine: 2011-09-01, 18:39 ]
Przypominam, że rozmawiamy o butach na paintball, a nie górskie wycieczki. Nie schodzić z tematu, please.

dr.plama  

Wysłany: 2012-03-04, 15:07   

Co sądzicie o butach Magnum? Szukam czegoś do asg i natknąłem się na nie niedawno. Czytałem że to jakaś marka firmy Hi-Tec robiącej buty trekkingowe. Ktoś miał z nimi styczność?

abineczka  

Wysłany: 2012-06-01, 16:08   

a w tenisówkach nie można?...
znajomi zaproponowali paintball w ramach alternatywy dla Euro i się zastanawiam :zawstydzony:

mw228  

Wysłany: 2012-10-30, 21:11   

Na paintball polecam buty do trekkingu (czyli do chodzenia po górach, czy ogólnie po terenie naturalnym), ale to nie znaczy że muszą być za 500 zł, tańsze też się dobrze sprawdzą :) . W cieplejsze dni najlepsze będą wygodne buty sportowe. Żadna firma paintballowa nie udostępnia butów do gry, ale już mundury jak najbardziej. Jeśli wybierasz się na grę paintballową w chłodniejsze dni to polecam zakup skarpetek tzw. ze srebrną nitką, w których stopy się nie pocą, są ciepłe i bardzo wygodne. Jeśli na paintball zapraszają cię znajomi możesz niedrogo kupić jakąś używaną militarną bluzę, czy kurtkę w internecie plus do tego bluza z kapturem jeśli ma być chłodno. Taki ubiór gwarantuje przyjemność i zadowolenie z gry w paintball.

ZeroNudy 

Wysłany: 2012-11-27, 15:42   

Na paintball zawsze warto zabrać ze sobą buty za kostkę. Wiadomo dlaczego. Kostka zabezpieczona przy wszelkich nierównościach terenu, które bardzo często występują podczas gier w terenie. Wiadomo w masce pole widzenia jest ograniczone, więc warto od czasu do czasu zerkać pod nogi. To w znacznym stopniu może pomóc w wyeliminowaniu ew. kontuzji. Jak imprezę organizuje firma, to o resztę martwić się nie musisz. Dostaniesz kombinezon, marker, maskę, kule, ew. ochraniacz na korpus i rękawiczki.

mamona 

Wysłany: 2012-12-04, 01:31   

Glany - próbowałeś? Buty powinny być takie, jakie są używane w wojsku, jakieś taktyczne.

Kajetan1  

Wysłany: 2012-12-10, 11:40   

W sklepach bhp, takie jak ma ochrona, albo wojskowe z demobilu.

krystianka  

Wysłany: 2013-11-16, 10:10   

Do paintballa potrzebne s? specjalistyczne, wojskowe buty, mój ch?opak zajmuje si? na codzie? organizowaniem takich paintballowych imprez integracyjnych i sam ma soline obuwie ameryka?skiej marki Bates

golgi  

Wysłany: 2013-12-11, 00:01   

mamona napisał/a:
Glany - próbowałeś? Buty powinny być takie, jakie są używane w wojsku, jakieś taktyczne.

to mają być buty do biegania, ma się noga nie pocić i nie grzać niepotrebnie a także nie marznąć jak może. glany się nie nadają.
krystianka napisał/a:
Do paintballa potrzebne s? specjalistyczne, wojskowe buty, mój ch?opak zajmuje si? na codzie? organizowaniem takich paintballowych imprez integracyjnych i sam ma soline obuwie ameryka?skiej marki Bates

myslę, że nasze wojasy czy magnum by wystarczyły. napastowane bo ślady z farby ciężką schodzą.

haloi  

Tytuł: Amazonka

Wysłany: 2014-01-13, 10:45   

mamona napisał/a:

Taktyczne owszem, ale galny się do tego nie nadają. Zbyt ciężkie i mało "sportowe", że tak to nazwe.

golgi  

Wysłany: 2014-01-17, 01:16   

takie tradycyjne wojskowe buty, wysoko za kostkę będą idealne.

Odpowiedz do tematu