• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

Yenna  

Wysłany: 2021-05-27, 11:10   Czy warto jest kupować droższe sandały

Jak w temacie. Czy dziewczyny warto jest kupić sobie droższe sandały? Jakie macie z tym doświadczenie?

kajametrowska 

Wysłany: 2021-05-27, 11:27   

Ja kupiłam z firmy Jana i są bardzo Solidne a kosztowały około 230 zł i nie żałuję. Wcześniej kupowałam typowo chińskie i jest porównanie. .juz drugi sezon a sandały z wyższej półki wyglądają jak nowe. I do tego ta wygoda! Przekonalam się ze czasem trzeba wydać więcej a komfort nie do opisania. Piękne i wygodne.

Zerknij sobie rownież na stronę:
https://www.anqelique.pl/...nno-letnim.html

Znajdziesz tutaj kilka informacji o tym, co jest modne w tym roku i co warto jest sobie kupić.

scandal  

Wysłany: 2021-07-11, 18:26   

A to różnie bywa. Mam jedną, ulubioną markę i wiem, że mogę kupować w ciemno. Z tym, że są to raczej buty sportowe. Jeśli chodzi o bardziej "wyjściowe" sandały, to kupiłam w zeszłym roku wcale nie tanie i w tym musiałam już podklejać podeszwę. Na szczęście klej Tadam sprawdza się genialnie w takich sytuacjach :)

margo903 

Wysłany: 2021-09-03, 19:05   

Bardzo lubię sandały, bo są lekkie, a noga wygląda w nich bardzo ładnie. Niedawno odkryłam tę markę https://panpablo.pl/firm-pol-1588854807-Teva.html . Polecam ich każdemu, bo dbają o środowisko. Ich paski do butów wykonane są w 100% z materiałów z recyklingu. Jestem pewna, że spodobają się Wam też same buty, bo są kolorowe i można je nosić do sukienki i do szortów.

obig 

Wysłany: 2022-04-30, 21:26   

Jeśli ktoś chce kupić porządne obuwie damskie wiosenne to fakt trzeba wydać nieco więcej pieniędzy. Ale to nie znaczy, że ma ono kosztować majątek. Jeśli poszukasz online to na pewno znajdziesz korzystne ceny

Odpowiedz do tematu