• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Ptaq
2009-06-14, 15:34
Autor Wiadomość

morfina 

Wysłany: 2009-05-30, 00:49   Blokada konta.
   Polecający: dziwka szatana

Czy na prośbę użytkownika administracja jest skora do zablokowania jego konta? (bo rozumiem, że usunięcie, idąc za regulaminem nie wchodzi w grę)

Martina  

Zaproszone osoby: 14
Tytuł: słodziak *^_^*

Wysłany: 2009-05-30, 01:14   

a po co blokować konto? możesz po prostu nie wchodzić, nie logować się, wyłączyć powiadomienia na e-mail. i po sprawie. :luka:

Colorblind  

Tytuł: zielona maupa

Wysłany: 2009-05-30, 02:11   

regulamin napisał/a:
§12. Konta na forum nie są kasowane - co najwyżej mogą zostać zablokowane.

Cała administracja nie może blokować kont, tylko administrator forum, do niego na PW należy kierować takie prośby, a on je rozpatrzy.

"Doskonale. Wszystko przebiega zgodnie z moim planem. Jestem bezwzględnie inteligentny."

bo w życiu ważne jest poczucie koloru

morfina 

Wysłany: 2009-05-30, 02:37   

Cała administracja to wszyscy administratorzy i nikt więcej, sądzę, że to jest jasne ;)

Czy chcesz przez to powiedzieć, że pytanie o skłonność administracji do usuwania kont na prośby użytkowników powinno wylądować na PW u admina?

Pytam, bo ani Ty ani Martina nie stwierdziłyście tego jednoznacznie.
Zaznaczam, że nie określiłem, czy sam (nie/)zamierzam o to prosić.

Ergo tak jakby ponawiam pytanie ... -_-'

Colorblind  

Tytuł: zielona maupa

Wysłany: 2009-05-30, 10:29   

morfina napisał/a:

Czy chcesz przez to powiedzieć, że pytanie o skłonność administracji do usuwania kont na prośby użytkowników powinno wylądować na PW u admina?
w regulaminie jest napisane przecież, że konta nie są usuwane, nawet wkleiłam fragment regulaminu, myślałam, że ta kwestia jest jasna. Konta można co najwyżej zablokować, ale o tym decyduje i wykonuje to administrator, i dlatego do niego należy się z takową prośbą zgłosić. Byli już na forum użytkownicy, którzy chcieli mieć zablokowane konto, wtedy zgłaszali się do admina na PW, a ten spełniał ich prośbę, więc zdecydowanych użytkowników o zablokowaniu swego konta odsyłam do admina - napiszcie PW i po sprawie.

"Doskonale. Wszystko przebiega zgodnie z moim planem. Jestem bezwzględnie inteligentny."

bo w życiu ważne jest poczucie koloru

morfina 

Wysłany: 2009-05-30, 11:34   

Cytat:
w regulaminie jest napisane przecież, że konta nie są usuwane, nawet wkleiłam fragment regulaminu, myślałam, że ta kwestia jest jasna
Miałem na myśli blokowanie, późna godzina; zresztą już w pierwszym poście to zaznaczyłem. Whatever i tak nie dowiedziałem się niczego nowego, tylko praktycznie zobaczyłem rozwinięcie tego co wcześniej napisałem, nie wiem może pytanie było za trudne?

Ale nie doszedłem do sedna.
Zakładając, że takie konto zostanie zablokowane na prośbę użytkownika, nie za złamanie regulaminu, czy dopuszczalne na forum są scenariusze, gdy (1 z dwóch):
- Konto użytkownika zostanie w późniejszym czasie odblokowane
- Użytkownik założy nowe konto, które nie będzie traktowane jako multikonto (logiczne, że stare konto zostanie w stanie zablokowanym)?

Martina  

Zaproszone osoby: 14
Tytuł: słodziak *^_^*

Wysłany: 2009-05-30, 11:42   

morfina napisał/a:
Whatever i tak nie dowiedziałem się niczego nowego, tylko praktycznie zobaczyłem rozwinięcie tego co wcześniej napisałem, nie wiem może pytanie było za trudne?
pytałeś, czy administracja jest skora do blokowania kont na prośby użytkowników.

Color zacytowała z regulaminu:
Cytat:
a ty uważasz, że nie odpowiedziano ci?

odblokowane w późniejszym terminie zapewne wchodziłoby w grę, ale już o to ostatnie (nowe konto) należałoby pytać samego Ptaqa. tu żadna z nas nie pomoże.

sis  

Zaproszone osoby: 2
Tytuł: zła starowinka

Wysłany: 2009-05-30, 11:44   

To po czorta w takim razie je blokować na własną prośbę?

grlało, matulu

morfina 

Wysłany: 2009-05-30, 11:50   

Cytat:
Color zacytowała z regulaminu:
Cytat:
a ty uważasz, że nie odpowiedziano ci?
Ano. To przeczytałem przed założeniem tematu. Stwierdzenie, że "konto może zostać zablokowane" nie jest równoznaczne z tym, że może zostać "zablokowane na prośbę użytkownika". O to się rozchodzi, bo tego nie ma w regulaminie, rozumisz.
Cytat:
To po czorta w takim razie je blokować na własną prośbę?
Są rzeczy na tym świecie, o których nie wypada myśleć misiom o małych rozumkach...

Lola  

Wysłany: 2009-05-30, 11:54   
   Polecający: religia tv

po co blokowac własne konto ?? A potem ewentualnie zakładac nowe ?? Skoro nie złamałes regulaminu a nie odpowiada Ci Twoje konto to mozesz zrobic mała metamorfoze np pokasowac stare posty lub zmienic nick ( to równiez do Ptaqa na pw prosze pisac) i zaczynac od zera ;p
Choc nie rozumiem dokonca o co Ci chodzi ;p
morfina napisał/a:
Cała administracja to wszyscy administratorzy i nikt więcej, sądzę, że to jest jasne ;)

Jakbys nie rozumiał to Administratora mamy jednego , Ptaqa, a cała reszta to tylko Moderacja, nie ma takich samych uprawnień jak on.

morfina 

Wysłany: 2009-05-30, 12:03   

Cytat:
Choc nie rozumiem dokonca o co Ci chodzi ;p
Widze ;P Wyobraź sobie FAKT (nie, nie tego brukowca) - użytkownik chce zablokować konto. Niezależnie od tego, dlaczego - chce to zrobić i to jedyne co się liczy. Ten fakt. A teraz wyobraź sobie kolejny fakt, taką szufladę z przegródką i dwoma miejscami, z której na raz możesz wyciągnąć tylko z jednego miejsca. Albo użytkownika konto zostaje odblokowane albo zakłada nowe. Interesuje Cię tylko ta szuflada, nie jakiś tam bajzel dokoła ;P
Cytat:
Jakbys nie rozumiał to Administratora mamy jednego , Ptaqa, a cała reszta to tylko Moderacja, nie ma takich samych uprawnień jak on.
... -_-' A jakbym rozumiał?

Lola  

Wysłany: 2009-05-30, 12:10   
   Polecający: religia tv

morfina napisał/a:
A teraz wyobraź sobie kolejny fakt, taką szufladę z przegródką i dwoma miejscami, z której na raz możesz wyciągnąć tylko z jednego miejsca. Albo użytkownika konto zostaje odblokowane albo zakłada nowe. Interesuje Cię tylko ta szuflada, nie jakiś tam bajzel dokoła ;P

No fajnie no ale z tego co widziałam to juz Ci dziewczyny odpisały ze mozna zablokować i odblokowac na Twoje zyczenie ale napisz do Ptaqa. Nie ma w regulaminie o tym bo mało kto chce sam siebie zbanować. No ale powinno to tez być uwzględnione w sumie.
My Ci nie pomozemy w tym , Ptaqu ma magiczną rożdzke i czerwony przycisk pod biurkiem i on rzadzi światem ;]

[ Dodano: 2009-05-30, 12:11 ]
Aaaa no a jezeli potem załozysz nowe konto to to bedzie multikonto i bedzie potraktowane jako Twoja głupota i widzimisie bo po jaka cholere bedziesz kasował aktualne a potem zakładal drugie , jakby tak wszyscy robili to by był syf ;]

morfina 

Wysłany: 2009-05-30, 12:14   

Okej, z mojej strony wątek do zamknięcia/usunięcia; bo niepotrzebny syf się zrobił :]
Cytat:
Aaaa no a jezeli potem załozysz nowe konto to to bedzie multikonto i bedzie potraktowane jako Twoja głupota i widzimisie bo po jaka cholere bedziesz kasował aktualne a potem zakładal drugie , jakby tak wszyscy robili to by był syf ;]
A jeżeli nie założę (bo o tym nie było mowy) to wyjdziesz na idiotkę. Sory, nie prosiłem nikogo o ocenę jego własnych konfabulacji, tylko o odpowiedź na proste pytania dotyczące administrowania. Jeżeli ktoś nie ma pojęcia o administrowaniu bądź/i nie jest administratorem, to niepotrzebnie marnuje swój czas postami nadającymi się co najwyżej do RT.
Ostatnio zmieniony przez morfina 2009-05-30, 16:02, w całości zmieniany 1 raz  

Ptaq  

Tytuł: Test

Wysłany: 2009-06-14, 15:26   
   Polecający: Ptaq

Jeżeli ktoś będzie chciał zablokować/zbanować konto rozpatruję to indywidualnie, ale raczej myślę, że decyzja powinna być pozytywna.
Co do odblokowania - tak samo decyzja będzie podjęta indywidualnie. Tak samo z założeniem nowego konta.
Jeżeli te zabiegi mają na celu ominięcie jakiś elementów regulaminu, spamowanie, reklamowanie i wiele innych rzeczy które nawet nie sposób teraz wymyśleć to nie będzie to dopuszczalne.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi