• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Colorblind
2009-08-31, 22:00

będziesz tęsknić za Martinką?
tak
40%
 40%  [ 10 ]
tak
4%
 4%  [ 1 ]
tak
16%
 16%  [ 4 ]
nareszcie poszła!
40%
 40%  [ 10 ]
Głosowań: 25
Wszystkich Głosów: 25

Autor Wiadomość

Martina  

Zaproszone osoby: 14
Tytuł: słodziak *^_^*

Wysłany: 2008-04-26, 10:57   chlip..

no nic, przyszło mi się chwilowo z wami pożegnać. poprzez brak internetu który to [brak] nie zostanie szybko zażegnany doszłam do wniosku, że nie ma sensu zajmować wdzięcznej posady Moderatorki nie przydając się do niczego. zamierzam wpadać czasem z kafejki popatrzeć co u was, bo przez te dwa i pół roku [!] zdążyłam się przywiązać.. <próbuje przegryźć sznur ale ząbki jej wypadają>

dziękuję wszystkim, dzięki którym wyświetlał mi się uśmiech na mordce, a najbardziej tej dziesiątce z którą miałam okazję przejść się po Katowicach / Poznaniu / czymśtam, pouśmiechać się, pośmiać, cokolwiek.
zaszczytny Ptaq, wredny Absurdzie, komiczny ArChi, miednicowa MissIndependent, jęczący pezecie, słitaśny Psycho Krusherze, fajny zbychu1112, szalona olenko1690, niekonfliktowa mmmasho, ewentualnie nawet beznadziejny NightMasterze którego na szczęście już tu nie ma - wy przede wszystkim miłe wspomnienia z tego forum uchowacie w mej pamięci <ociera łezkę>

Adminowi za zaufanie darowane ponad dwa lata temu, Moderatorom za udaną współpracę, tym, którzy się dla mnie liczą w życiu osobistym a poznani zostali przez to forum za to, że coś nas pchnęło na te same strony przepastnych zasobów internetu <chlip>.

piszę tego posta jako ostatniego pod zielonym nickiem, który za chwilę oddam i ucieknę żyć dalej bez internetu [bolesne, nie życzę nikomu xD].

gdyby ktoś był w pobliżu [Poznań] i chciał wyskoczyć na kawę czy coś, to zostawiam numer telefonu - zawsze chętnie, bo ja was tak baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo loffciam że szok. o jakimś zlocie ewentualnym może ktoś poinformować gdybym nie miała okazji się dowiedzieć, też się pojawić postaram, choćby na drugim końcu polski [ta, a w Poznaniu się nie pojawiłam mając pół godziny drogi spacerem..]
511858492, no nie? ^^

mam nadzieję że ktoś wskoczy na moje miejsce niebawem i będzie się dobrze sprawował w roli Moderatora ^^ osobiście proponuję Psycho Krushera.. :rotfl:

no, to lecę.. chlip chlip, będę tęsknić ; (

PS. zbychu, jaki ty fajny jesteś! :P

Sol  

Zaproszone osoby: 1
Tytuł: Smarkula

Wysłany: 2008-04-26, 12:18   

Dziko wygląda Twój nick na niebiesko... się przyzwyczaiłam do zieloności. Kiedyś Cię wymieniłam nawet jako ulubioną modkę ^^ łaaaa, ale dziko... powodzenia w każdym razie w życiu bez netu ;P

"It seems that once you get laid, your life basically turns to shit."

Starrk  

Tytuł: \_(O_o)_/

Wysłany: 2008-04-26, 12:22   Re: chlip..

Buuuhuhuhuhuhuuu.... mój as w rękawie poszedł... :( O kto mi teraz warna da ? No kto? Kogo będe straszył moim podręcznym modem? Weź ty zamieszkaj na wydziale geografii, bedziesz miała net 24/h. Ehhh.....

Martina napisał/a:

Lola  

Wysłany: 2008-04-26, 13:41   
   Polecający: religia tv

NARESZZCIE! ;p TERAZ JA TU BEDE NAJFAJNIEJSZA! ŁUA ŁUA HUA HUA HUA <maniakalny smiech>

sis  

Zaproszone osoby: 2
Tytuł: zła starowinka

Wysłany: 2008-04-26, 15:28   

Sol ma rację, dziwacznie widzieć Cię tak w niebieskości ^^

Dołączam się do życzeń powodzenia na nowej, niebiesko-beznetowej drodze życia. Oby krótkiej, w końcu beznetowość musi się kiedyś skończyć, na wieki od nas nie odchodzisz ;] Do rychłego.

grlało, matulu

charon  

Wysłany: 2008-04-26, 15:34   
   Polecający: Colorblind

Dziwnie wygląda Martina na niebiesko, bo dla mnie, z racji mojego krótkiego stażu, zawsze była zielona.

No i... nie ma już moderatorki z warnami ;p
(...) The tiny strings inside our genome, they own us, they control us, and they torture us. Do not reproduce, do not support them, bring them to an end. Stop the agony of concious life, eradicate life.

Karczoch  

Tytuł: Tumnus

Wysłany: 2008-04-26, 18:49   

łe, i nie ma cię. a ja cię nie zdążyłam poznać, no pacz!
nie ma tak ^^

(a na niebiesko ci dziwnie. nietwarzowy ten kolor ^^)

serwus, madonna.

Ekshibicjoniści swoich czarnych myśli
pełnią co dzień swoją straż.[b]

[b](na wódce z Gałczyńskim, wrócę niebawem)

zbych1112  

Wysłany: 2008-04-26, 21:00   

Niebieska Martina... Do tego widoku to ja się będę dłuuugo przyzwyczajał ;p

Czasem wbijaj :)

Martina napisał/a:
:ok:
To, co się przed nim nie chowa"

J. W. Goethe

Ptaq  

Tytuł: Test

Wysłany: 2008-04-26, 21:02   
   Polecający: Ptaq

Jedna z najpierwsiejszych moderatorek...
Pamiętam, że forum ruszało - a Martina... z tego co pamiętam to wtedy Martina666, była bardzo aktywana na forum, ale nie znałem jej w ogóle, zaufałem - dostała moda... powiem, że czasem podpadała - czasem zdarzało mi się ją upominać na PW, ale dobra z niej dziewczyna... i dodam, że przez te 2,5 roku naprawdę sporo się zmieniła... myślę, że na lepsze...
pamiętam, że ją jako pierwszą poznałem na żywo... na festiwalu w Bielawie, potem jeszcze miałem okazję spotkać na zlocie w Katowicach.
Kto, wie może mała Martina.. po kilkudziesięciu latach... mając może 40-50 lat, powróci znów jako moderator :)
Życzę powodzenia no i liczę, że jeszcze się zobaczymy na żywo... i to może nie raz ;)

sis  

Tytuł: zła starowinka

Wysłany: 2008-04-27, 00:04   

Łorany, Ptaqu, Twoja wypowiedź zabrzmiała prawie jak mowa pogrzebowo-pożegnalna ;]

Chociaż fakt - jakoś tak dziwnie i nieswojo widzieć nick Martiny jako nie-moda ^^

grlało, matulu

Colorblind  

Tytuł: zielona maupa

Wysłany: 2008-04-27, 00:06   

dziko widzieć Martinę niebieską, to takie nienaturalne, nieswoje i w ogóle prawie jak obcy nas atakują - ciekawe kiedy przywyknę do tej zmiany

Niech moc będzie z Tobą, dasz radę, choć będzie zimno, ciemno za firewallem Martina ^^

"Doskonale. Wszystko przebiega zgodnie z moim planem. Jestem bezwzględnie inteligentny."

bo w życiu ważne jest poczucie koloru

owad.lezacy  

Wysłany: 2008-04-27, 15:59   
   Polecający: Google

oja : o nie było mnie tu przez jakiś czas no i taki psikus Martinka mi uciekła : o to ta ta ta która po raz pierwszy spotkałam pod Katowickim spodkiem i sepiła ode mnie osttanie gorsze na wielkiej orkiestrze światecznej pomocyyyy : D potem pod zabka na mnie krzyczła i biła : o [nareszcieee konkurencjo :x ] ho ho no nic wpadaj tu jak najczesciej i odwiedz jeszcze kiedys katowice : )

***ArChi***  

Zaproszone osoby: 1

Wysłany: 2008-04-27, 20:49   

Absurd, przeto to wczoraj bylo :P to co Ty tu gadasz ze Cie wieki nie bylo :P

chyba nie bede orginalny i powiem ze dziwnie tak w niebieskim Ci :P

no i coz dodac szkoda ze Martiny juz nie bedzie bo niestety najlepsza moderatorka teraz bedzie Lolinka :hyhy:

Martina  

Zaproszone osoby: 14
Tytuł: słodziak *^_^*

Wysłany: 2008-04-30, 15:36   

Sol napisał/a:
Kiedyś Cię wymieniłam nawet jako ulubioną modkę ^^
mam ci dziękowac czy jak? :P
Psycho Krusher napisał/a:
kto mi teraz warna da ? No kto?
poproś lolinkę ;p
Psycho Krusher napisał/a:
Weź ty zamieszkaj na wydziale geografii, bedziesz miała net 24/h. Ehhh.....
<zadziera kiece i leci> :P
lolinka napisał/a:
NARESZZCIE! ;p TERAZ JA TU BEDE NAJFAJNIEJSZA! ŁUA ŁUA HUA HUA HUA <maniakalny smiech>
:* :* :* :* :* :* :* :* :*
sis napisał/a:
Oby krótkiej, w końcu beznetowość musi się kiedyś skończyć, na wieki od nas nie odchodzisz ;]
...mam nadzieję o_O
charon napisał/a:
Dziwnie wygląda Martina na niebiesko, bo dla mnie, z racji mojego krótkiego stażu, zawsze była zielona.

No i... nie ma już moderatorki z warnami ;p
spoko, wrócę :P no zawsze bylam zielona, nawet dla mnie to jest dziwne ze już nie jestem :|
zbych1112 napisał/a:
Do tego widoku to ja się będę dłuuugo przyzwyczajał ;p
przyzwyczajaj się, jak ty kiedys bedziesz mial zaszczyt byc niebieski to tez bedzie taka reakcja :P
zbych1112 napisał/a:
Czasem wbijaj
uważaj, wiem gdzie mieszkasz ]:->
Ptaq napisał/a:
Jedna z najpierwsiejszych moderatorek...
z tego co pamietam to zaczynałam z qudlatym, natalkaS i aleksandra89.. z kims jeszcze? wykruszyliśmy się wszyscy i mi przykro, bo miałam byc tu na zawsze ;(
Ptaq napisał/a:
Pamiętam, że forum ruszało - a Martina... z tego co pamiętam to wtedy Martina666, była bardzo aktywana na forum,
bo był konkurs z pulsarami do wygrania.. xDDD D martinka_666 byłam :] :rotfl:
Ptaq napisał/a:
powiem, że czasem podpadała - czasem zdarzało mi się ją upominać na PW, ale dobra z niej dziewczyna...
<chlip> nawet pare dni tem u dostalam upomnienie "nie baw sie ostrzezeniami" xD
Ptaq napisał/a:
pamiętam, że ją jako pierwszą poznałem na żywo... na festiwalu w Bielawie, potem jeszcze miałem okazję spotkać na zlocie w Katowicach.
ano w Bielawie się widzieliśmy i pamiętam że byłam zdziwiona bardzo ze wygladasz inaczej niż na zdjęciach i że masz taki fajny kolor włosów o_O :D
Ptaq napisał/a:
Kto, wie może mała Martina.. po kilkudziesięciu latach... mając może 40-50 lat, powróci znów jako moderator
mam nadzieje że jednak jeszcze w tym roku ;) i że pozwolisz mi powrócić ;P
sis napisał/a:
Łorany, Ptaqu, Twoja wypowiedź zabrzmiała prawie jak mowa pogrzebowo-pożegnalna ;]
też to tak odczułam, aż się łezka w oku kręci, nie? :P
Absurd napisał/a:
to ta ta ta która po raz pierwszy spotkałam pod Katowickim spodkiem i sepiła ode mnie osttanie gorsze na wielkiej orkiestrze światecznej pomocyyyy : D potem pod zabka na mnie krzyczła i biła : o
należało ci sie :zdegustowany: xD ;*

***ArChi*** napisał/a:
chyba nie bede orginalny
nigdy nie byłeś.. xD

no, kocham was ;*

MissIndependent  

Wysłany: 2008-05-02, 14:09   

Martina!! :rozpacz: nie ma już moderatorki z warnami, świat się kończy <chlip>

ale za to
Martina napisał/a:
miednicowa MissIndependent

to masz w łeb :kijemgo: ;)