• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Martina
2010-01-29, 17:10
Autor Wiadomość

kenusarf  

Zaproszone osoby: 1

Wysłany: 2010-01-19, 13:26   Dlaczego regulamin przestał obowiązywać?

Od kiedy na forum można bezkarnie przeklinać? Czemu wystarczy napisać hui zamiast TereFere, aby nie dostać ostrzeżenia?

Proponuję coś z tym zrobić, bo przez wulgarność niektórych userów, innym odechciewa się tutaj pisać.

A jeżeli ktoś chce napisać, że skoro jest zastój to się nie powinno banować, bo będzie jeszcze większy zastój, niech się najpierw zastanowi czy jest sens trzymać na forum dyskusyjnym ludzi, którzy się nie potrafią wysłowić( Pisanie bez przekleństw jest o wiele łatwiejsze niż pisanie z sensem. Jeżeli kogoś przerasta pisanie bez przekleństw to wnioski nasuwają się same).
Ostatnio zmieniony przez kenusarf 2010-01-19, 13:28, w całości zmieniany 1 raz  

Anka_DD  

Zaproszone osoby: 2

Wysłany: 2010-01-19, 16:34   Re: Dlaczego regulamin przestał obowiązywać?

kenusarf napisał/a:
przez wulgarność niektórych userów, innym odechciewa się tutaj pisać

Pragnę zauważyć, że wielu sam odstraszasz, a teraz próbujesz doszukiwać się przyczyny w 'przekleństwach' innych. Mi osobiście mniej przeszkadzają złagodzone przekleństwa, a bardziej prowokowanie do kłótni, w którym to się specjalizujesz. Jeśli już ktoś miałby dostać ostrzeżenie, to właśnie ty. Dziwię się tylko, że nasze modki rozdają warny nowym użytkownikom, którzy dali się tobie sprowokować, a ty się bezkarnie panoszysz po forum.
Naucz się sam przestrzegać regulaminu, a potem zakładaj tego typu tematy...

Starrk  

Tytuł: \_(O_o)_/

Wysłany: 2010-01-19, 17:04   

Jeżeli pisanie przekleństw w złagodzonej formie odstrasza takich jak ty, to z radością będę wstawiał owe przekleństwa do każdego posta.

kenusarf  

Wysłany: 2010-01-19, 21:52   

Anka_DD napisał/a:
Pragnę zauważyć, że wielu sam odstraszasz

Pragnę zauważyć, że jak zwykle piszesz bzdury. Ja jestem na forum bardzo długo i jakoś tak się dziwnie składa, że moja obecność nie przeszkadzała wielu osobom w pisaniu na NF.
Anka_DD napisał/a:
Mi osobiście mniej przeszkadzają złagodzone przekleństwa

I z tego powodu przestał obowiązywać regulamin?
Anka_DD napisał/a:
Naucz się sam przestrzegać regulaminu

Ja przestrzegam regulaminu.
Ostatnio zmieniony przez kenusarf 2010-01-19, 21:52, w całości zmieniany 1 raz  

Greggy  

Zaproszone osoby: 3

Wysłany: 2010-01-19, 21:54   

kenusarf napisał/a:
Ja jestem na forum bardzo długo i jakoś tak się dziwnie składa, że moja obecność nie przeszkadzała wielu osobom w pisaniu na NF.

I to dlatego tyle czasu miałeś bana?

kenusarf napisał/a:

I to dlatego tyle czasu miałeś bana?

No widzisz, chyba się ta durna wyimaginowana ekipa RT uwzięła na cię, nic tylko klną i marudzą jak to doktorka nienawidzą. Może w końcu wyprowadzisz się na to forum o którym wspominałeś?
Ostatnio zmieniony przez Greggy 2010-01-19, 21:55, w całości zmieniany 1 raz  

Anka_DD  

Wysłany: 2010-01-19, 22:50   

kenusarf, bana nie dostaje się za przestrzeganie regulaminu i nawet jeśli w swojej własnej opinii się nawróciłeś, to zlituj się i nie nawracaj innych, bo twoje cytowanie punktów regulaminu jest co najmniej śmieszne. Również twoje poprawianie cudzych błędów ortograficznych, które często są jedynie zwykłymi literówkami (chyba że powtarzają się notorycznie), jest zwykłą złośliwością i ukazuje jakim jesteś hipokrytą, bo sam irytujesz się jak jasna cholera, gdy ktoś ci twoje wypomni i odgrażasz się na PW :luka:

Greggy, ale on ma misję do spełnienia. Wymyślił sobie 11 przykazanie: 'Przestrzegaj regulaminu NF jako i ja go przestrzegać usiłuję' i nie spocznie, dopóki wielu nie zostanie zbanowanych przez jego prowokacje.

Starrk  

Tytuł: \_(O_o)_/

Wysłany: 2010-01-19, 23:20   

Proponuję zbanować frasię. W ramach eksperymentu, może wtedy wyjdziemy z zastoju.

kanarinho  

Tytuł: PENETRATOR

Wysłany: 2010-01-19, 23:25   
   Polecający: Paulinaaa

Doktorek jeszcze sobie nie uświadomił, ze mamy go głęboko w poważaniu i przyzwyczailiśmy się do dennych prowokacji, które juz przestały działać.

Co do regulaminu, to właśnie ty masz najmniej do gadania, bo miałeś bana od niepamiętnych czasów za jego nagminne łamanie, jesteś tutaj dzięki przychylności pewnych osób, które praktycznie tutaj nie zaglądają.

Anka_DD  

Wysłany: 2010-01-26, 14:41   

Tak więc, drogi frasiu, twój temat obrócił się przeciwko tobie :cwaniak:

kenusarf napisał/a:

Warnów nie dostaje się za przestrzeganie regulaminu, chyba że ja o czymś nie wiem :luka:

Regulamin napisał/a:
§5. Za niedozwolony post uważa się:
• post niewnoszący nic do tematu (np. dzięki, dobrze itp.) lub odbiegające od tematu

Proszę cię, przestrzegaj tak nadal regulaminu, bardzo cię proszę :oczami:

kenusarf  

Wysłany: 2010-01-28, 23:47   

Anka_DD napisał/a:
Warnów nie dostaje się za przestrzeganie regulaminu, chyba że ja o czymś nie wiem

Nie wiesz o tym, że moderatorzy na tym forum specjalizują się w dawaniu warnów mimo, że regulaminu się nie złamało. Teraz offtopem okazało się rozprawianie z głupim argumentem tylko dlatego, że moich postach zabrakło słowa homoseksualizm. Zgodnie z warunkami mojego powrotu to jest koniec mojej obecności na tym forum.

Nawet jeżeli Ptaq nie ma zamiaru tego egzekwować to i tak ja nie mam ochoty pisać na forum, gdzie regulamin jest egzekwowany w sposób całkowicie nielogiczny, a moderatorem jest Kurczol, która otwarcie zapowiedziała, że warny będzie mi dawać za nic i już zaczyna to realizować. (warna od niej dostałem mimo, że po warnie otrzymanym od Color nic nie napisałem).

Ekipa RT może podziękować modom za przepędzenie mnie z forum.

HadeSS 

Tytuł: DEGENERAT

Wysłany: 2010-01-29, 00:22   

Zasady są po to żeby je łamać. Nie wiem po ta cenzura, czasem użycie wulgaryzmu to podstawa wyrażenia odpowiednich emocji. A Ty kenusrafie nie rób z siebie frajera i nie żal sie tak.

Anka_DD  

Wysłany: 2010-01-29, 10:19   

kenusarf napisał/a:
Nie wiesz o tym, że moderatorzy na tym forum specjalizują się w dawaniu warnów mimo, że regulaminu się nie złamało.

I twierdzisz tak dopiero, gdy ciebie warnami poczęstowali. A to ciekawe... :oczami:

kenusarf napisał/a:
Teraz offtopem okazało się rozprawianie z głupim argumentem tylko dlatego, że moich postach zabrakło słowa homoseksualizm.

W temacie 'Homoseksualizm' zacząłeś rozprawiać o instytucji małżeństwa heteroseksualnego i czym ono jest, seksie heteroseksualnym tylko po ślubie, itp. Nawet gdybyś użył słowa homoseksualizm, coby tylko sobie zaistniało w poście, to nadal odbiegałeś od tematu i do OT wciągałeś innych.

W temacie 'S. Meyer' zacząłeś dyskusję na temat, czym jest bestseller, zamiast trzymać się wątku o autorce i jej książkach. I tu Sofii dała się sprowokować do durnej konwersacji.

Zauważ, że nie tylko tobie się te warny za OT otrzymało.

kenusarf napisał/a:
Zgodnie z warunkami mojego powrotu to jest koniec mojej obecności na tym forum.

Kłamca! >_<

kenusarf napisał/a:
nie mam ochoty pisać na forum, gdzie regulamin jest egzekwowany w sposób całkowicie nielogiczny

Och jaki ten świat jest dla frasi niesprawiedliwy. Wszyscy się na niego uwzięli :zalamany:

kenusarf napisał/a:
Kurczol, która otwarcie zapowiedziała, że warny będzie mi dawać za nic i już zaczyna to realizować. (warna od niej dostałem mimo, że po warnie otrzymanym od Color nic nie napisałem).

Widać czasem prawo działa wstecz :oczami: Skierowałam Kurczolkę do tematu 'S. Meyer' i przynajmniej zauważyła jako jedyna, że oprócz OTu prowokujesz do kłótni.

kenusarf napisał/a:
Ekipa RT może podziękować modom za przepędzenie mnie z forum.

Masz zamiar być kiedykolwiek prawdomówny?

Reasumując, przestrzeganie regulaminu zostało wyegzekwowane. Nareszcie! :D

Colorblind  

Tytuł: zielona maupa

Wysłany: 2010-01-29, 12:04   

Nie ma, co tu dyskutować. Był OT, są warny, faktów się nie zmieni.

"Doskonale. Wszystko przebiega zgodnie z moim planem. Jestem bezwzględnie inteligentny."

bo w życiu ważne jest poczucie koloru

HadeSS 

Tytuł: DEGENERAT

Wysłany: 2010-01-29, 13:20   

Tak jest Moderatorko, motłoch trzeba trzymać krótko! Tak powiem, bo mnie boli!
:hyhy:

kanarinho  

Tytuł: PENETRATOR

Wysłany: 2010-01-29, 16:22   
   Polecający: Paulinaaa

Według mnie ten cały temat powinien zostać zamknięty, przecież nikt kto jawnie łamał regulamin nie został bez warna i w ogóle frasunek wprowadza spore zamieszanie swoją osobą tylko i wyłącznie próbując zwrócić na siebie uwagę.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi