• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

sis  

Zaproszone osoby: 2
Tytuł: zła starowinka

Wysłany: 2008-11-19, 20:49   

***ArChi*** napisał/a:
Ps. czemu w tym temacie o tym mowa :/
Bo w tym temacie pojawiły się propozycje zrobienia favikonki:
fifipiw napisał/a:
No i jeszcze favikonkę można dodać na forum :)
Adam71989 napisał/a:
Favikonka to by się zdała :)
Dziadek napisał/a:
baz favicona tak pusto w ulubionych :)

grlało, matulu

Anka_DD  

Zaproszone osoby: 2

Wysłany: 2008-11-23, 18:33   

Mam już tę favikonkę w ulubionych, ale nie ma jej ani w nowej karcie jak otwieram forum, ani przy adresie www :zdziwko:
Czy tak ma być, czy to u mnie coś nie tak działa? :zdziwko:

kenusarf  

Zaproszone osoby: 1

Wysłany: 2010-07-13, 08:20   

Wracając do tematu działów.

Wczoraj nożycoręka napisała, że nie może się tutaj odnaleźć i wcale jej się nie dziwię. Nowy podział na działy raczej niezbyt się sprawdza.

Na początek krytyki:
".: Nauka - Szkoła - Prace domowe - Praca " podzielone na podstawówkę, gimnazjum, szkołę średnią, studia, pracę i języki obce.
Pierwsze co rzuca się w oczy to zaledwie 3 tematy w "podstawówce" to oznacza, że taki dział/forum/kategoria tylko niepotrzebnie wydłuża główną stronę.

Ogólnie przy takim podziale brak miejsca na tematy poświęcone danym przedmiotom, lub ogólne tematy w stylu "Twój ulubiony przedmiot" czy "nauczyciel, który miał na Ciebie największy wpływ". Takie tematy są losowo porozrzucane pomiędzy tymi działami

O ile podział na przed i po maturze miałby sens to dzielenie tego na podstawówkę, gimnazjum i liceum mi ja się z celem. 6 klasy podstawówki ma bliżej do 1 gimnazjum niż do 1 klasy podstawówki.

Wewnątrz poszczególnych kategorii syf niemiłosierny. Pełno tematów mający kilka postów, wśród których giną te bardziej rozbudowane/ciekawsze.

Żeby było konstruktywnie moje propozycje. Tematy podzielić na "studia" i "przed maturą" i "praca" i opcjonalnie "ogólne" . Języki obce to tylko 13 tematów więc jest to zbędne. Zrobić porządek z tematami o małej ilości postów(pokasować, albo zrobić kategorię archiwum), założyć zbiorczy temat do pytań "jaką szkołę wybrać" z regułami mówiącymi jakie informacje warto podać jeżeli chce się uzyskać informacje, opcjonalnie temat do proszenia o informacje na temat jakiś szkół(oczywiście z regułami nakazującymi wcześniej dokonanie podstawowego wyszukania na własną) i inne tematy zbiorcze jeżeli coś się często powtarza w tych śmieciowych kilkupostowych tematach.

Odpowiedz do tematu