• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

fifipiw  

Wysłany: 2008-04-06, 20:27   Działy...

No, a więc według mnie na forum kompletnie nie pasuje Dreadzone, który jest poświęcony tylko dredami i zajmuje on 3 działy. Można by przenieść wszystkie tematy do jednego, osobnego działu o nazwie np. dredy albo fryzury czy coś w tym stylu. Mi to za bardzo nie odpowiada. Poza tym jest tam włączone pisanie dla gości - też nie za dobre, bo mogą się boty "włamać".

Kategorię Inne przystałoby przenieść na sam dół forum... Tak według mnie lepiej by pasowało ;)

No i jeszcze favikonkę można dodać na forum :)

Czekam na odpowiedzi oraz dyskusję na temat wyżej wymienionych propozycji :]

sis  

Zaproszone osoby: 2
Tytuł: zła starowinka

Wysłany: 2008-04-06, 20:30   

fifipiw napisał/a:
No, a więc według mnie na forum kompletnie nie pasuje Dreadzone, który jest poświęcony tylko dredami i zajmuje on 3 działy. Można by przenieść wszystkie tematy do jednego, osobnego działu o nazwie np. dredy albo fryzury czy coś w tym stylu.
Zwróć uwagę na to, że poza działem dyskusyjnym dwa pozostałe to Zdjęcia i Ogłoszenia. Gdyby wcisnąć to w jedno, zrobiłby się kompletny bajzel, przez który trzeba by się było przekopywać w poszukiwaniu np. jednego określonego ogłoszenia. Tak jest przejrzyście.

grlało, matulu

Berger  

Wysłany: 2008-04-06, 20:50   

Ja uważam, że wszystko jest na miejscu i nikomu nie zawadza. Jeśli zdarzy się, że jakiś dział ci przeszkadza możesz go po prostu zwinąć...

Karczoch  

Tytuł: Tumnus

Wysłany: 2008-04-06, 20:59   

fifipiw napisał/a:
Mi to za bardzo nie odpowiada.

a co ci w tym przeszkadza? :niepewny:

serwus, madonna.

Ekshibicjoniści swoich czarnych myśli
pełnią co dzień swoją straż.[b]

[b](na wódce z Gałczyńskim, wrócę niebawem)

owad.lezacy  

Wysłany: 2008-04-06, 21:30   
   Polecający: Google

fifipiw napisał/a:
No, a więc według mnie na forum kompletnie nie pasuje Dreadzone, który jest poświęcony tylko dredami i zajmuje on 3 działy. Można by przenieść wszystkie tematy do jednego, osobnego działu o nazwie np. dredy albo fryzury czy coś w tym stylu. Mi to za bardzo nie odpowiada.

jesli Cie ten dział nie interesuje to zwiń go, jak widać nie brakuje tam piszacych wiec watpie ze beda tam jakies zmiany brane pod uwage ^ nawet jakby miały byc to ja bym byla przeciwna, ponieważ to główny dział w którym najczesciej siedze ^ no ale jak mowilam nie interesuje Cie to zwin i po klopocie a zajmuje on 3 dzialy, żeby nie było syfu.

[ Dodano: 2008-04-06, 21:31 ]
fifipiw napisał/a:
Kategorię Inne przystałoby przenieść na sam dół forum... Tak według mnie lepiej by pasowało ;)

niby czemu tak bardziej pasuje ? ^ jak dla mnie aktualny układ jest dobry

Colorblind  

Tytuł: zielona maupa

Wysłany: 2008-04-06, 21:34   

Dzięki tym Twoim usprawnieniom, powstałby tylko większy chaos, burdel i zbyt szybko interesujących nas informacji o dreadach by się nie znalazło, jak dla mnie taki układ jaki obecnie widzimy jest układem najlepszym, jeśli kogoś, a w tym przypadku Ciebie coś nie interesuje nie musisz zaglądać, możesz po prostu omijać dany dział, dane tematy i nie ma problemu.

"Doskonale. Wszystko przebiega zgodnie z moim planem. Jestem bezwzględnie inteligentny."

bo w życiu ważne jest poczucie koloru
Ostatnio zmieniony przez Colorblind 2008-04-06, 21:46, w całości zmieniany 1 raz  

fifipiw  

Wysłany: 2008-04-06, 21:43   

Ok, ok już się nie wtrącam do tych działów :P

Co sądzicie o reszcie propozycji?

sis  

Tytuł: zła starowinka

Wysłany: 2008-04-07, 12:18   

fifipiw napisał/a:
Co sądzicie o reszcie propozycji?
Też słabe:
1 - możliwość pisania w DreadZone nawet jako gość (i tylko tam) jest o tyle cenne, że ktoś, kto ma konkretną i jednorazową sprawę do załatwienia, załatwia ją od razu, nie musząc się rejestrować. Nie ma sensu mnożyć użytkowników, którzy zostawiają jedno ogłoszenie i nie pojawiają się nigdy więcej. No chyba, że zależy nam tylko na podbijaniu statów.
A booty tak czy owak się włamują, więc pisanie jako gość/zarejestrowany użytkownik nie robi tu większej różnicy.

2 - Kategoria Inne jest dokładnie tam, gdzie być powinna. Większość użytkowników i tak zwija DreadZone, więc Inne ma na samym dole. Poza tym to są kosmetyczne kwestie, opierające się na Twoich indywidualnych doznaniach estetycznych, które nie mają większego znaczenia dla funkcjonowania forum, więc IMO nie ma nad czym medytować.

A bez favikonki żyliśmy tyle czasu, pożyjemy jeszcze trochę. Nie wiem jak reszcie, ale mnie jej brak nie doskwiera jakoś szczególnie.

grlało, matulu

Kurczol  

Wysłany: 2008-04-07, 12:43   
   Polecający: baba jaga ;P

Cytat:
No, a więc według mnie na forum kompletnie nie pasuje Dreadzone, który jest poświęcony tylko dredami i zajmuje on 3 działy.

te 3 dzialy, powstaly wlasnie z jednego wspolnego, ktory byl juz za maly aby pomiescic wszystkie tematy i dyskusje, trudno bylo utrzymac porzadek i panowal tam bardzo duzy chaos. Ludzie rozwijac sie lubia, wiec cofac nie beda ;)

fifipiw napisał/a:
Kategorię Inne przystałoby przenieść na sam dół forum... Tak według mnie lepiej by pasowało

eee, ale czemu? Tzn moze jakies argumenty czy cos bo "tak wg mnie lepiej by pasowalo" to troche za malo zeby brac pod uwage taki projekt w ogole. Moze masz jakies doswiadczenie w tym o czym piszesz, ale brakuje Ci zdecydowanie argumentow, zeby przepchnac swoje pomysly :)

fifipiw napisał/a:
No i jeszcze favikonkę można dodać na forum

a co to? czym sie charakteryzuje i jak dziala??

nastepnym razem, napisz mniej chaotycznie i troche wiecej argumentow oraz informacji :)

charon  

Wysłany: 2008-04-07, 12:47   
   Polecający: Colorblind

Favikona to coś, co było, ale już tego nie ma. Chyba przy przenosinach na nowy serwer zniknęła. Taka malutka ikonka, która pojawia się przy adresie strony, a także przy zakładce, po dodaniu jej. Jest nawet przydatna, ale jej brak dostrzegłem dopiero po przeczytaniu tematu, więc obejdzie się bez niej.

Reszta propozycji: jestem przeciw. Tak jak jest, jest lepiej.
(...) The tiny strings inside our genome, they own us, they control us, and they torture us. Do not reproduce, do not support them, bring them to an end. Stop the agony of concious life, eradicate life.

owad.lezacy  

Wysłany: 2008-04-07, 14:41   
   Polecający: Google

fifipiw napisał/a:
No i jeszcze favikonkę można dodać na forum :)

to tylko kosmetyka no i ułatwia funkcjonowanie zakładek ^ nie ubolewam nad faktem iż jej nie posiadamy ^
charon napisał/a:
ale jej brak dostrzegłem dopiero po przeczytaniu tematu, więc obejdzie się bez niej.

otóż to, ale jeśli ja bardzo chcecie to można pomęczyć Ptaqa :D

zloty  

Wysłany: 2008-04-07, 17:28   

ja uważam, że jest dobrze, jak jest :) osobiście do działu Dredzone nie zaglądam, bo nie mam takiej potrzeby :) nie ma co zmieniać :)

Adam71989  

Wysłany: 2008-04-11, 16:13   
   Polecający: Babcia

Jest ok.. Ale Favikonka to by się zdała :)

Dziadek 

Wysłany: 2008-04-12, 07:16   

Dokłanie, baz favicona tak pusto w ulubionych :)

Ptaq  

Tytuł: Test

Wysłany: 2008-11-17, 11:49   
   Polecający: Ptaq

Trochę późno no ale faviconka zrobiona ;)

Odpowiedz do tematu