• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Ptaq
2009-05-10, 20:21
Autor Wiadomość

Starrk  

Tytuł: \_(O_o)_/

Wysłany: 2009-03-10, 23:51   

Ja bym na miejscu Ptaqa przemyślał opcję drobnych przetasowań w szeregach moderatorów.... Skoro ktoś nie ma czasu, albo mu sie nie chce włazić na forum, to zielona ranga jest mu wogle niepotrzebna, a mogłaby lepiej służyć w rękach kogoś innego.
Ostatnio zmieniony przez Starrk 2009-03-10, 23:52, w całości zmieniany 2 razy  

Ptaq  

Tytuł: Test

Wysłany: 2009-03-12, 18:25   
   Polecający: Ptaq

Też myślałem o nowych moderatorach, ale w dobie wielkiego kryzysu (czyt. filtra w google i mniejszego napływu userów), obecna ekipa chyba radzi sobie dobrze.

Starrk  

Wysłany: 2009-03-12, 19:37   

A gdzie myślenie perspektywiczne? ;p

Karczoch  

Tytuł: Tumnus

Wysłany: 2009-03-15, 00:27   

czy ten koszmarny zastój kiedys się skończy?! :< cicho tu jak w trumnie...

serwus, madonna.

Ekshibicjoniści swoich czarnych myśli
pełnią co dzień swoją straż.[b]

[b](na wódce z Gałczyńskim, wrócę niebawem)

Sol  

Zaproszone osoby: 1
Tytuł: Smarkula

Wysłany: 2009-03-15, 00:29   

Minie, jak nam googlowski filtr zejdzie. Ptaq wspominał coś o ok. dwóch tygodniach, rajt?

"It seems that once you get laid, your life basically turns to shit."

Starrk  

Wysłany: 2009-03-15, 13:40   

Sol napisał/a:
Minie, jak nam googlowski filtr zejdzie. Ptaq wspominał coś o ok. dwóch tygodniach, rajt?
Ptaq napisał/a:
Taki filtr jest czasowy - trwa od 2 tygodni do nawet kilku(nastu) miesięcy.

No to sie módlmy o te dwa tygodnie ;p

Markus  

Wysłany: 2009-03-15, 19:55   

Ptaq napisał/a:
Też myślałem o nowych moderatorach, ale w dobie wielkiego kryzysu (czyt. filtra w google i mniejszego napływu userów), obecna ekipa chyba radzi sobie dobrze.

Mam pominąć fakt, że jednej osobie na tym forum grożono, a moderacja nie kiwnęła palcem, by chociażby złagodzić konflikt czy upomnieć kogoś? Albo jak pewna osoba nazwała 75% użytkowników tego forum pasztetami, prawiczkami itd., a moderacja się patrzy i nic nie robi?

Sol napisał/a:

Od dwóch tygodni do kilkunastu miesięcy :luka:

Martina  

Zaproszone osoby: 14
Tytuł: słodziak *^_^*

Wysłany: 2009-03-15, 20:28   

Markus napisał/a:
Mam pominąć fakt, że jednej osobie na tym forum grożono, a moderacja nie kiwnęła palcem, by chociażby złagodzić konflikt czy upomnieć kogoś? Albo jak pewna osoba nazwała 75% użytkowników tego forum pasztetami, prawiczkami itd., a moderacja się patrzy i nic nie robi?
Markus, zabiję cię. <- to jest pogróżka, proszę moderatorów o wlepienie mi za to warna. ludzie, nie bądźmy śmieszni. ktoś kogoś nie lubi, to nie mam tu nic do gadania. a dopóki "pasztet" czy "prawiczek" nie są wyrazami wulgarnymi, dopóty może tak nazywać nawet Administratora, skaże się tylko na bycie śmiesznym.

Karczoch  

Wysłany: 2009-03-15, 21:23   

Markus napisał/a:
jak pewna osoba nazwała 75% użytkowników tego forum (...) prawiczkami

faktycznie, bardzo obraźliwe xD

Martina napisał/a:
a dopóki "pasztet" czy "prawiczek" nie są wyrazami wulgarnymi, dopóty może tak nazywać nawet Administratora

no nie wydaje mi się, żeby można było kogoś ot tak sobie od pasztetów wyzywać.
Mimo, że nie wulgarne, to jednak obraźliwe, nie uważasz?

serwus, madonna.

Martina  

Wysłany: 2009-03-16, 09:35   

i co, jak napiszę 'Ptaq ty kiełbaso' to powinnam dostać dożywotniego bana na IP? ^^ przecież to śmieszne. poza tym te pasztety i prawiczki nie było skierowane do nikogo konkretnego, tylko Nasir leczy kompleksy twierdząc, że 75% społeczności forum to to a tamto. i nikt nie powinien traktować go poważnie, bo każdy i tak swoje wie ;]

Karczoch  

Wysłany: 2009-03-17, 21:36   

Martina napisał/a:
i co, jak napiszę 'Ptaq ty kiełbaso' to powinnam dostać dożywotniego bana na IP? ^^

przecież dobrze wiesz,o co chodzi, to po co głupa rżniesz? x]
<żart, żart.>

Martina napisał/a:
poza tym te pasztety i prawiczki nie było skierowane do nikogo konkretnego, tylko Nasir leczy kompleksy twierdząc, że 75% społeczności forum to to a tamto. i nikt nie powinien traktować go poważnie, bo każdy i tak swoje wie ;]

ale ja to rozumiem, to akurat jest zabawne x]. Miałam bardziej na myśłi jakieś osobiste wycieczki.

serwus, madonna.

Martina  

Wysłany: 2009-03-18, 01:08   

no i za osobiste wycieczki w końcu się warna doigrał, dopisałam i 'pogróżki' żeby tam Markusowi smutno nie było. i heja ;)

smutno tu jakoś bez nowych dzieciątek które można wyganiać i przeganiać i słoneczka sobie wręczać wzajem :zalamany:

Lola  

Wysłany: 2009-03-20, 13:59   
   Polecający: religia tv

zeby nie było , przeczytałam wszystko ;p I moim zdaniem , fakt , ja swoje obowiązki ostatnio zaniedbuje, przyznaje , ale to normalne ze kazdy ma zycie po za internetem i czasem w nie wsiąka. Ale ja osobiscie staram sie robic to co trzeba gdy tu jestem, fakt jest taki ze Color spedza tu wiele czasu i ona po prostu pierwsza wszystko przechwytuje i z tego wynika ze reszta nic nie robi co wg mnie jest nieprawdą, bo każda z nas jakis wkład w to forum ma. Fakt jest taki ze na pewno wiecej niz Archi i Owad bo ich wcięło juz dokonca i niewiadomo co sie z nimi dzieje. Inni chociaz nas informuja ze ich nie bedzie jak np Kurczol i wtedy trzeba sie pogodzic z tym ze jest wiecej roboty. Były czasy ze kazdy z nas ( modów) zostawał nie raz sam na forum i musiał wszystko sprzatac no ale taka jest ta funkcja. Bądz co badz nadal nieobowiązkowa i niepłatna, a czas pochłania bo gdy sie ma 2000 postów i nie mozna zadnego ignorowac to troche roboty jest ;]
I tak uwazam ze poziom "czystosci" na naszym forum w porównaniu do innych jest zadowalający. Troche był zastój i wszyscy juz niezadowoleni ;p
Poprawimy sie ;p

Sol  

Zaproszone osoby: 1
Tytuł: Smarkula

Wysłany: 2009-03-22, 21:28   

kanarinho18 napisał/a:
holly shit... To moze być sprawa frasunka;p
Raczej nie opłacałoby mu się robić jaj na płatnej domenie :luka:

Szczerze mówiąc, ja tu nie widzę problemu. Jeśli Ptaq nie zarezerwował sobie praw autorskich do każdej pochodnej nazwy "Forum Nasze", to nie ma się co bulwersować. Zbieżność może być (i IMO, jest) totalnie przypadkowa. Zwłaszcza, że nic, poza adresem, nie zaskakuje podobieństwem do NF.

"It seems that once you get laid, your life basically turns to shit."

kanarinho  

Tytuł: PENETRATOR

Wysłany: 2009-05-01, 18:13   
   Polecający: Paulinaaa

Te całe filtry google można zdjąć własnoręcznie, trzeba pokombinować z płatnymi linkami, które wg. google są zabronione, dlatego nakładane są filtry, można sie tego pozbyć i zgłosić strone do GWT, wtedy wszystko będzie rozpatrzone i możliwe jest, ze filtry zostaną usunięte. Przeczytałem, ze potrzebne jest polecenie rel="nofollow".

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi