• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Ptaq
2009-05-10, 20:21
Autor Wiadomość

Starrk  

Tytuł: \_(O_o)_/

Wysłany: 2009-05-01, 18:38   

kanarinho18 napisał/a:
Przeczytałem, ze potrzebne jest polecenie rel="nofollow".
Zdeczka obczaiłem conieco o tym i sądze, że to byłoby dobre rozwiązanie, jesli Ptaqu raczylby sie tym zająć.

A ten filtr to chyba przez te "krzesła biurowe" i "czujniki temperatury" w dole strony między innymi ;p

kanarinho  

Tytuł: PENETRATOR

Wysłany: 2009-05-01, 18:45   
   Polecający: Paulinaaa

Cytat:
jesli Ptaqu raczylby sie tym zająć.
no właśnie... :]
Psycho Krusher napisał/a:
Zdeczka obczaiłem conieco o tym i sądze, że to byłoby dobre rozwiązanie
Prawdopodobieństwo, ze sie uda jest całkiem spore, tylko potrezbny jest ptaq jako nasz administrator, który wcieliłby pomysl w zycie. Wyobrazam sobie napływy nowych userów i pełno nowych słoneczek;p

Starrk  

Wysłany: 2009-05-01, 18:47   

kanarinho18 napisał/a:
Wyobrazam sobie napływy nowych userów i pełno nowych słoneczek;p
Mrrr ^^

Ale i tak, jedyne co nam pozostaje to czekać na Ptaq, jak sie za miesiąc pojawi i raczy wogle do tematu zaglądnąć, potem raczy sie problemem zając, a potem jeszcze raczy napisać do googli o ponowne rozpatrzenie strony. Także czarno widzę :]

kanarinho  

Wysłany: 2009-05-01, 18:49   

ooo, to to! Prędzej sami nam zdejmą filtry niż sprawa trafi do GWT;p

Dlatego! drodzy moderatorzy, prosze sie skontaktować z adminem i przekazać mu lynka do tego oto tematu!

Starrk  

Wysłany: 2009-05-01, 19:11   

Nooo... jakieś mody sie tam kiedyś znajdą ;p Z tych wszystkich, to może Colorce i Martinie sie bedzie chciało do Ptaqa pisać.... może Ptaq ich nie oleje ;p

Ptaq  

Tytuł: Test

Wysłany: 2009-05-02, 14:49   
   Polecający: Ptaq

To już Wam piszę, z tym zgłaszaniem do google o ponowne rozpatrzenie jest jak z łańcuszkami szczęścia - Marian wysłał 500 łańcuszków szczęścia i spotkała go miłość życia, Wojtek nie wysłał ani jednego i też spotkała go miłość życia.

Np. wpiszcie sobie "forum" w google:
http://www.google.pl/sear...le&lr=&aq=f&oq=
i ok. 2 miejsca macie: http://www.forumowisko.pl/ - zobaczcie do stopki ile oni mają linków (18 wychodzących w stopce, przy naszych 5) i co? I nic...

Jedyne dobre stwierdzenie to:
Cytat:
ooo, to to! Prędzej sami nam zdejmą filtry niż sprawa trafi do GWT;p

Niestety takie filtry muszą odstać swoje i potem wszystko wraca do normy. Pozostaje czekać.

Sol  

Zaproszone osoby: 1
Tytuł: Smarkula

Wysłany: 2009-05-02, 14:59   

Ptaq napisał/a:
To już Wam piszę, z tym zgłaszaniem do google o ponowne rozpatrzenie jest jak z łańcuszkami szczęścia - Marian wysłał 500 łańcuszków szczęścia i spotkała go miłość życia, Wojtek nie wysłał ani jednego i też spotkała go miłość życia.
Ale mimo wszystko, chyba można spróbować? Nawet, jesli szanse są marne, to próby działania wydają mi się czymś lepszym, niż totalna bezczynność. Przynajmniej nikt nikomu nie zarzuci, że staraliśmy się czegoś zrobić (;

"It seems that once you get laid, your life basically turns to shit."

kanarinho  

Wysłany: 2009-05-02, 15:02   

Wiesz ile takie czekanie może trwać? nawet do roku czasu w tym czasie forum może kipnąć smiercią naturalną, ale jak wolisz Twoje forum, Twoja wola.

Starrk  

Wysłany: 2009-05-02, 15:04   

No dobra, to za rok wpadne zobaczyć czy może filtr łaskawie wział se i znikł ;/

Ptaqu, powiedz po prostu, że ci sie nie chce i będziemy mieć jasną sprawe, no.

Ptaq  

Wysłany: 2009-05-02, 15:09   

Próbowałem już dla wielu (kilkunastu) stron i raczej ich wychodzenie z filtra nie różniło się niczym od stron dla których nic nie było zgłaszane.

Tłumacze Wam, że to jest jak z łańcuszkami, że teraz większość z Was myśli... "a wyślę ten łańcuszek do swoich 300 znajomych... przecież to nic nie zaszkodzi a może akurat ten jest 'prawdziwy' i dzięki niemu znajdę miłość życia" :/

Filtr tra zazwyczaj od kilku tyg. do ok. 9 mc. w praktyce jeżeli nie puści po kilku tyg. trwa ok. 3-6 mc. Forum ma filta jakoś od końca lutego, czyli ponad 2 mc. Dlatego za chwilę wejdzie w okres tego czasu w którym najczęściej znikają filtry, dlatego bez obaw - kiedyś się to skończy.

Sol  

Zaproszone osoby: 1
Tytuł: Smarkula

Wysłany: 2009-05-02, 15:12   

Czyli wedle prognozy optymistycznej mamy reanimować NF jeszcze jakiś miesiąc. To może i da się zrobić, ale pół roku raczej w ten sposób nie pociągniemy.

"It seems that once you get laid, your life basically turns to shit."

Starrk  

Wysłany: 2009-05-02, 15:12   

Miesiąc damy rade. Potem byndzie problem.

[ Dodano: 2009-05-02, 15:13 ]
Eh, Sol mnie wyprzedziła i moja diagnoza już nie jest taka superoryginalna ^^'

kanarinho  

Wysłany: 2009-05-02, 15:13   

łotewa, co ja sie bede przejmował... ale dodam, ze gadałem z adminem innego forum i powiedział, ze zastosował podobne działania, które wypisałem i filtr znikł jakoś 2 tyg. od zgłoszenia sprawy do GWT.

Ptaq  

Wysłany: 2009-05-02, 15:19   

Dla osób które tematyką pozycjonowania, optymalizacji itd. się interesują mogę powiedzieć, że w filtr można wpaść również "za nic" bez płatnych linków, naturalne linkowanie itd. pisze się do google, że nagle strona zniknęła i co? I nic - po prostu czasem google daje filtry za coś (np. ukrywanie linków, cloaking itd.) a czasem tak po prostu, pozycjonowanie jest dla cierpliwych, jak ktoś chce coś robić na "już" - to prawdopodobnie do pozycjonowania (jak i wychodzenia z filtra) się nie nadaje.

Co do samego wychodzenia z filtra są różne metody które w teorii działają, w praktyce... są jak łańcuszki szczęścia. Ale jak już mówić serio - to inną metodą teoretycznie bardzo skuteczną jest przekierowanie 301, czyli kupujemy nową domene - np. forumonas.pl potem robimy przekirowanie 301 z forumnasze.net... i po kilkunastu dniach nagle forumonas.pl pojawia się w google tak jak było forumnasze.net - założenie jest takie, że "moc" forum które dawało mu czołowe miejsce w google przechodzi na nową domenę, a filtr pozostaje na starej. Taka jest teoria - z praktyką różnie bywa.
Z doświadczenia wiem, że większość działań i miotanie się z próbą ściągnięcia filtra powoduję najczęściej wydłużenie jego trwania właśnie do tych górnych granic 6-9 mc. A zwykłe czekanie, sprawia, że strona wychodzi po 3-6mc. To taka "moja teoria", i jej się trzymam.

Ptaq  

Wysłany: 2009-05-02, 15:21   

Cytat:
gadałem z adminem innego forum i powiedział, ze zastosował podobne działania, które wypisałem i filtr znikł jakoś 2 tyg. od zgłoszenia sprawy do GWT.

Prawdopodobnie wiem nawet z którym, od siebie mogę dodać, że znam innych 2 adminów co zrobili to samo co ten pierwszy i czekają już wiele tygodni po zgłoszeniu... i nic :)

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi