• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Ptaq
2009-05-10, 20:21
Autor Wiadomość

Sol  

Zaproszone osoby: 1
Tytuł: Smarkula

Wysłany: 2009-03-07, 23:35   Google już nas nie kocha

Jak w temacie. Kiedyś po wpisaniu słowa "forum" NF pojawiało się na pierwszej stronie, a teraz ani widu, ani słychu. Czyżbyśmy mieli zniknąć w odmętach internetu na zawsze? ;>

"It seems that once you get laid, your life basically turns to shit."

Karczoch  

Tytuł: Tumnus

Wysłany: 2009-03-07, 23:36   

och nie. Co możnaby z tym zrobić, bo się nie znam? ^^

serwus, madonna.

Ekshibicjoniści swoich czarnych myśli
pełnią co dzień swoją straż.[b]

[b](na wódce z Gałczyńskim, wrócę niebawem)

sis  

Zaproszone osoby: 2
Tytuł: zła starowinka

Wysłany: 2009-03-07, 23:39   

Sol napisał/a:
Kiedyś po wpisaniu słowa "forum" NF pojawiało się na pierwszej stronie, a teraz ani widu, ani słychu.
Nie przesadzałabym z tymi niewidami i niesłychami, jesteśmy aktualnie na 7 stronie.

Zresztą nie dziwota, skoro ostatnio niewiele się tu dzieje.

grlało, matulu

srasir 

Wysłany: 2009-03-07, 23:41   

I bardzo dobrze!

Zawsze twierdziłem, że dobra pozycja w google to zalew nowych userów, a większość nowych userów (a od pewnego momentu to prawie wszyscy) to nic dobrego. Lepiej skoncetrować się na zatrzymaniu tych starych i fajnych, na przykład można przestać banować tego najfajniejszego. ;>

Sol  

Wysłany: 2009-03-07, 23:42   

sis napisał/a:
jesteśmy aktualnie na 7 stronie.
Aaa, takie buty. Do 7 nie chciało mi się klikać, po czwartej przestałam ;P co nie zmienia faktu, że jeszcze tak nisko nie zdarzyło nam się upaść, odkąd pamiętam. A przestoje przecież już nie raz bywały.

sis  

Wysłany: 2009-03-07, 23:48   

srasir napisał/a:
Zawsze twierdziłem, że dobra pozycja w google to zalew nowych userów, a większość nowych userów (a od pewnego momentu to prawie wszyscy) to nic dobrego.
Jeśli komuś zależy na statach, to każdy nowy user jest cenny, z punktu widzenia zwykłych użytkowników faktycznie nadmierny zalew małych potworków nie przynosi niczego dobrego.
srasir napisał/a:
Lepiej skoncetrować się na zatrzymaniu tych starych i fajnych, na przykład można przestać banować tego najfajniejszego. ;>
O to to ;D
Karczoch napisał/a:
Co możnaby z tym zrobić, bo się nie znam? ^^
Najprościej wygenerować ruch, można też pobawić się w pozycjonowanie.

Poza tym nf spadło w wyszukiwarkach jeśli chodzi o frazę "forum" czy "forum ogólnotematyczne". Nie sprawdzałam tego co prawda, ale podejrzewam, że po wpisaniu w wujaszku Guglu fraz typu "czy przez seks oralny można zajść w ciążę", "masturbacja", "przedwczesny wytrysk", czy innych kwiatków, z których przecież słyniemy, nadal jesteśmy wysoko :luka:

grlało, matulu

srasir 

Wysłany: 2009-03-07, 23:55   

Cytat:
Nie sprawdzałam tego co prawda, ale podejrzewam, że po wpisaniu w wujaszku Guglu fraz typu "czy przez seks oralny można zajść w ciążę", "masturbacja", "przedwczesny wytrysk", czy innych kwiatków, z których przecież słyniemy, nadal jesteśmy wysoko

:rotfl:

Ja sprawdziłem i na pierwszych stronach nie ma nic.

Starrk  

Tytuł: \_(O_o)_/

Wysłany: 2009-03-08, 00:10   

sis napisał/a:
Zresztą nie dziwota, skoro ostatnio niewiele się tu dzieje.
Niewiele sie dzieje, bo spadliśmy w googlach ;p

Ja sądze, że to Ptaqu coś zaniedbał. I na niego trza czekać z rozwiązaniem problemu.

sis  

Wysłany: 2009-03-08, 00:23   

Psycho Krusher napisał/a:
Niewiele sie dzieje, bo spadliśmy w googlach ;p
Spadliśmy w guglach, więc nie rejestrują się hurtowe ilości mapetów. Tyle, że przecież mapety i tak nigdy nie brały udziału w jakichś zażartych dyskusjach, zajmowali się tym raczej starzy użytkownicy, one tylko zadawały jakieś kretyńskie pytanie albo spamowały jak opętane i zarabiały bany.
Fakt, że robiło się w ten sposób trochę ruchu, ale nie jest to jedyny powód zastoju. Starych użytkowników przecież nie ubyło, a ci zasadniczo mają gdzieś, na którym miejscu forum jest w wyszukiwarce.

grlało, matulu
Ostatnio zmieniony przez sis 2009-03-08, 00:25, w całości zmieniany 1 raz  

srasir 

Wysłany: 2009-03-08, 00:26   

sis napisał/a:
Fakt, że robiło się w ten sposób trochę ruchu, ale nie jest to jedyny powód zastoju. Starych użytkowników przecież nie ubyło, a ci zasadniczo mają gdzieś, na którym miejscu forum jest w wyszukiwarce.

Me rozsądnych rozmiarów ego podpowiada, że to przez to, iż przestałem zakładać nowe konta :D

sis  

Wysłany: 2009-03-08, 00:32   

srasir napisał/a:
Me rozsądnych rozmiarów ego podpowiada, że to przez to, iż przestałem zakładać nowe konta :D
No fakt, gdyby wziąć pod uwagę wszystkie Twoje wcielenia, liczbę 20074 zarejestrowanych użytkowników należałoby mocno uszczuplić ;]

O, kolejny przykład marazmu na forum: najwierniejszy użytkownik tego forum napisał już bezkarnie ponad 10 postów (licząc z tymi z RT), buszuje radośnie po sb i nadal nie spotkało się to z niczyją reakcją :luka: choć doskonale wiadomo, jak dotąd kończyły się takie zabawy.
Tu naprawdę niewiele się dzieje ;p

grlało, matulu

srasir 

Wysłany: 2009-03-08, 00:44   

sis napisał/a:
No fakt, gdyby wziąć pod uwagę wszystkie Twoje wcielenia, liczbę 20074 zarejestrowanych użytkowników należałoby mocno uszczuplić ;]

Większość tego to kilka wpisów na SB. Mnie chodzi o konta, że się z początku maskowałem i prowadziłem dyskusje, na przykład Oniemiec, Hermes.

Starrk  

Tytuł: \_(O_o)_/

Wysłany: 2009-03-08, 00:50   

sis napisał/a:
Spadliśmy w guglach, więc nie rejestrują się hurtowe ilości mapetów. Tyle, że przecież mapety i tak nigdy nie brały udziału w jakichś zażartych dyskusjach, zajmowali się tym raczej starzy użytkownicy, one tylko zadawały jakieś kretyńskie pytanie albo spamowały jak opętane i zarabiały bany.
Spadliśmy w googlach i praktycznie nikt sie nie rejestruje. Zauważalnych było może z 5 osób, które i tak przyszły tutaj by zgłosić jedynie chęc zrobienia sobie dreadów. Zreszta jak nikt nowy nie bedzie sie rejestrował to forum padnie, bo ileż można pisać w grupie 10-15 osób.

sis napisał/a:
O, kolejny przykład marazmu na forum: najwierniejszy użytkownik tego forum napisał już bezkarnie ponad 10 postów (licząc z tymi z RT), buszuje radośnie po sb i nadal nie spotkało się to z niczyją reakcją :luka: choć doskonale wiadomo, jak dotąd kończyły się takie zabawy.
Starych userów nie ubyło mówisz? No to gdzie te mody? ;p

Sol  

Wysłany: 2009-03-08, 11:51   

sis napisał/a:
Tyle, że przecież mapety i tak nigdy nie brały udziału w jakichś zażartych dyskusjach, zajmowali się tym raczej starzy użytkownicy, one tylko zadawały jakieś kretyńskie pytanie albo spamowały jak opętane i zarabiały bany.
Ale czasem to kretyńskie pytanie prowadziło do kilkustronicowej dyskusji. Więc jednak mapety bywają przydatne ^^

olibenek 

Wysłany: 2009-03-08, 11:52   

Może nie bedzie tak żle i na nawo się życie forum rozpocznie.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi