• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

Ptaq  

Tytuł: Test

Wysłany: 2007-07-16, 21:41   Koszulki naszego forum.
   Polecający: Ptaq

Tak, tak... już od dawna były takie plany czas zacząć działać.
Złożyłem wstępne zapytania do kilku firm - liczę na ciekawe propozycje z ich stron.
Głównie były by to koszulki + możliwe, że długopisy, smycze, kubki - ogólnie to co byście chcieli.
Sama cena koszulek będzie wynosiła prawdopodobnie od 20-35zł. Wszystko jest zależne od jakości materiału i czy koszulka ma być biała czy kolorowa (czyt. czarna).
Aha, no i jeszcze jedna z ważniejszych spraw odnośnie ceny - im wiecej zamówimy - tym będzie taniej.

Ja wstępnie planował bym rozporządzić koszulkami tak:
- moderatorzy - dostają za free, oczywiście mogą zapłacić, bo wiadomo że koszty ponoszę ja, i ogólnie dla moderatorów bym to określił że nie muszą ale mogą co łaska ;)
- przyjaciele - 50% ceny, no i tyczy się też tak jak moderatorów - mogą dać więcej, na pewno się przyda każdy grosz.
- reszta użytkowników - 100% ceny + ew. dodatkowe datki na rzecz forum.

Ja na gadżetach nic nie będę na pewno zarabiać - a prawdopodobnie będe musiał całkiem sporą sumę dopłacić. Ale myślę, że po 2 latach istnienia można wydać pewne gadżety reklamowe.
Aha, do takich zakupów należy również doliczyć koszt przesyłki - to jest kwesia kilku zł.

Teraz czekam kto byłby zainteresowany koszulkami - i czy chciałby T-shirt czy polo. Jaki kolor i czy chcialby jeszcze jakieś inne gadżety. Piszcie dokładnie co byście chcieli - nie obiecuje, że podczas zamówienia spełnie każdą proźbe - możliwę, że by zredukować koszty bede mógł jedynie zamówić to na co będzie najwięcej zamówień.

Trochę pewnie marze sobie ale chialbym tak by z 20-30 osob było chętnych :)

Zatem głos oddaje Wam!

***ArChi***  

Zaproszone osoby: 1

Wysłany: 2007-07-16, 22:03   

ja mowie odrazu ze wezme i nawet Ci 100% zaplace a jak bede mial wiecej kaski moze i co wiecej skrobne :) ale calosc za koszulke napewno :) a czy to bedzie T-Shirt czy polo obojetne :)

i jestem za tym zeby wszyscy placili 100% bo z jakiej niby racji PtaQ ma placic za to :)

Ptaq  

Tytuł: Test

Wysłany: 2007-07-16, 22:27   

No, wiesz ja moderatorom też nie płace - i z dobrej woli 'pilnujecie' tak samo też w drugą stronę - macie koszulki za free :)
A przyjaciele - zeby to nie było ze tylko inny kolor nicku - by się czuło, że się jest uprzywilejowanym :) Każdy ma wybór - i na pewno nie bede mieć pretensji jak mod weźmie za free, a przyjaciel za 50% nawet powiem, że będę za Was dumni, że będziecie na piersi reklamować Nasze Forum.

pezet  

Wysłany: 2007-07-16, 22:37   
   Polecający: www.google.pl :)

jeśli chodzi o mnie, to ja może i bym wziął, ale najpierw chciałbym zobaczyć jak to dokładnie wygląda... Można by też zrobić żeby każdy na swojej koszulce miał swój nick na przykład...

pogrywa

***ArChi***  

Zaproszone osoby: 1

Wysłany: 2007-07-16, 22:39   

PtaQ co Ty wogole mowisz ?? a czy ktos Cie kiedy poprosil o to zebys mu zaplacil ??

wszyscy (mam taka nadzieje) robie to z czystej przyjemnosci :) wiec i koszulki powinni kupic z czystej przyjemnosci :)

a Przyjaciele powinni sie cieszyc ze moga miec niebieski kolor :) a za koszulki powinni ladnie zaplacic :)

kamila_  

Wysłany: 2007-07-16, 23:24   

A może by rozpisać konkurs na forumową koszulkę? Ludzie mogliby przesyłać swoje projekty, a potem wybrałoby się najbardziej kulaśny :D

Co do kupienia, to ja z chęcią kupię koszulkę, jeśli się pojawi :P

mjuzik

Lola  

Wysłany: 2007-07-16, 23:27   
   Polecający: religia tv

ja chce , kolor obojętny , wszystko mi obojętne - zalezy co Ci sie bardziej opłaca ;p

owad.lezacy  

Zaproszone osoby: 2

Wysłany: 2007-07-17, 00:07   
   Polecający: Google

to ja tez chetna jestem na koszulke polo ^^ łiiii zapłace tylko jakby to wygladało dokładnie ? : >

Katharsis  

Wysłany: 2007-07-17, 08:11   
   Polecający: Lewiatan

Ja z checia bym sobie kupil taki T-Shirt, ale nie widze wiekszego sensu, zeby reklamowac Naszego Forum w Niemczech :oczami: no i te koszty przesylki... ale z checia pobawie sie logiem / tekstem na koszulke ;p musi to byc grafika wektorowa?

Martina  

Zaproszone osoby: 14
Tytuł: słodziak *^_^*

Wysłany: 2007-07-23, 16:50   

wezmę, jeśli będzie czarna. zapłacę ile będę mogła, ale nie obiecuję że 100%, coś na pewno (;

Starrk  

Tytuł: \_(O_o)_/

Wysłany: 2007-07-23, 19:03   

Ja też bym mogł sie dopisać do listy kupujących. Tylko z różowymi akcentami poprosze koszulkę :]

BlueMan  

Wysłany: 2007-08-05, 13:32   

Taki kubek ForumNasze bym wziął :] Skoro Ptaq kupił od BlueForum kubek, to także się odwdzięczę :)

ruda.panienka  

Wysłany: 2007-08-05, 14:33   

no tak byłabym chętna.
czarne?zielone? ^^
to już odkładam powoli jakąś kaskę ,bo u mnie to rózniaście z nią.

(; !

ale pomysł fajny.

Joanna432  

Wysłany: 2007-08-05, 17:15   

Ja bym była chętna na T-Shit najchętniej koloru niebieskiego, ew czarna moze byc:)

Szlachcianka  

Wysłany: 2007-08-05, 18:13   
   Polecający: Google

Ja tez z chęcią kupiłabym koszulkę. ^^
_______

<33

Odpowiedz do tematu