• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Pasażer
2011-09-08, 00:34
Autor Wiadomość

Pasażer  

Wysłany: 2011-09-01, 18:29   Miss i Mister Forum

Zasady są proste - każdy uprawniony do głosowania może oddać głos na jedną panią i jednego pana. Może, ale nie musi. Każdy z uczestników, oprócz fotografii, dołączył krótką odpowiedź na pytanie "co zrobisz jeśli wygrasz?".

W tym temacie proszę wpisywać w y ł ą c z n i e nicki osób, na które głosujecie (opatrzone tagami dla modów lub nie - to wasza sprawa). Dyskusje i kampanie reklamowe proszę przenieść gdzie indziej.

Głosować mogą osoby, które mają na swoim koncie powyżej 50 postów. Konkurs zakończy się 7. września.

To chyba tyle. :oczami:

Panie

jestem

"Jako osoba łaknąca wiedzy w wielu dziedzinach życia, zainwestuję przede wszystkim w puzzle ''Piwa Świata'' (47, 49 PLN), by móc w przyszłości zabłysnąć intelektem w dziedzinie trunków, a także zapewnić odpowiednią rozrywkę ewentualnym pociechom.
Płyta "French Kiss with Kylie'' (42, 49 PLN) o jakże wymownym tytule, przełamie pierwsze lody, podczas gdy film "Rozwód po włosku" (9,99 PLN) gdzie mąż stara się znaleźć powód by zabić żonę (ach, te lata sześćdziesiąte i brak pozwolenia na rozwody!) będzie idealną pozycją do obejrzenia tuż po.
Tym sposobem wydam 99,97 zł, reszta okaże się napiwkiem dla sprzedawcy.
Pick me!"

* * *

Jóga

Co zrobię, jeśli wygram?
Odp. Zlikwiduję głód na świecie.

* * *

Justyk

Co zrobię jeżeli wygram?? Nic, bo nie wygram. Będę dalej sobą :)

* * *

Kaśś

Jak wygram to rzucę wszystko co mnie tu trzyma i wydam te sto nowych polskich złotych żyjąc przez następne lata w pełni rozpusty roztrwaniając te pieniądze na dziwki, koks i alkohol. :oczami:

* * *

Martina

co zrobię, jeśli wygram? nie będzie pokoju na świecie po mym zwycięstwie, co to, to nie! nie wesprę też żadnej organizacji charytatywnej. w nosie to mam. po prostu podskoczę radośnie dwa razy, a następnie pobiegnę do pobliskiego, kijowo wyposażonego Ępiku, by zakupić książkę (Lema, Żulczyka lub Koontza zapewne), parę pocztówek, nowy numer Focusa, rozmówki polsko-holenderskie i czekoladę. Bo przecież kupić po prostu książkę, dwie książki, książkę i płytę lub dwie płyty byłoby nudno i niefajnie :oczami:

no, dziubki *;

* * *

nisza

Co zrobię jak wygram? :) Zapewne się ucieszę i w wolnej chwili potuptam wesoło do emipku po pewną książeczkę, która od dawna sie do mnie już usmiecha i kusi. Tym razem uśmiechnę sie do niej i ja, a następnie zabiorę do domu i pochłonę! :) Oprócz tego przy okazji porozglądam sie po sklepie i pozwole sobie na mała rozpustę czytelniczą, jak zwykle przy wizytach w tym przybytku ;)

* * *

Sol

Co zrobię jeśli wygram? Pytanie zaiste trudne. Mogłabym obiecać wam jakąś kiełbaskę wyborczą, parę gruszek na wierzbie lub śliwek na sośnie, ale po co? Miałabym zamienić się w naszych kochanych, rządzących krajem polityków? Tego byśmy zdecydowanie nie chcieli. Mogę obiecać, że różową rangę będę nosić z godnością, honorem i słitaśnością, na którą ona zasługuje, mogę obiecać upiększanie tymże kolorem naszego ulubionego NF, ewentualnie uzupełnianie albumu fotkami od czasu do czasu, albowiem wreszcie mam własny aparat!

PS A pewien samczyk doradził mi, żebym oświadczyła iż - z racji smarkatego wieku - pewnych części garderoby nie posiadam i nabywać nie zamierzam ;>

* * *

Wampirek

Gdyby okazało się, że jestem tą szczęściarą, która wygrała, ucieszyłabym się niezmiernie. Dumnie obnosiłabym się z różową rangą misski, a wygraną przeznaczyłabym na zacny okaz. :) No i oczywiście "chciałabym zbawić świat" :hyhy:

* * *

Panowie

Greggy

Hm, właściwie to trudno mi powiedzieć, co zrobię jak wygram, moje plany nie sięgają tak daleko w przyszłość nigdy, więc po prostu powiedz mi, kto liczy głosy, a jak już wygram to obiecuję, że wszystko opowiem : D No a tak bardziej serio, to kupię sobie książki w empiku, bo co innego miałbym zrobić (bo to, że prócz tego, iż wygram te empikowe bony to nic się w życiu nie zmieni, jest nader oczywiste i jakże naturalne-dalej bym wstawał rano do roboty, wracał do domu po narobieniu się jak świnia, żarł, odpoczywał słuchając muzyki bądź czytając jakieś "głupoty", czasem wychodził na wódkę... tak, ale to właśnie bym robił i bez wygrania)? Byłaby to biografia pewnego lubianego przeze mnie muzyka, którą miałem okazję przeczytać ale... na kompie, to było dość męczące, zwłaszcza, że nie znalazłem polskiej wersji :< Uznałem, że ładnie by wyglądała obok stosu jego płyt : D Tak już mam z niektórymi książkami, że je muszę mieć, jak mi się spodobają. A za resztę kupiłbym jakąś książkę dotyczącą rocka i bluesa lat 60 i 70, głównie dla brata, bo słucha takiego gówna, że wstyd się przyznać. Ano, co bym zrobił jeszcze- podziękował wszystkim, wielbicielom za głosy i uczestnikom za konkurencję (wszystkim, oprócz judasza, oczywiście ;>).

* * *

kanarinho

Jak wygram to sprzedam talon, a pieniądze przeznaczę na odbudowę domu dziecka w Ciechocinku, karmę dla biednych kocich sierotek, wódkę(żeby sukces oblać) i jakieś fajki. Myślę, że jeszcze zostanie na chipsy z biedry.

* * *

Pasażer

Co gdybym wygrał? Nie wiem. Poszukałbym w empiku pięknych winyli. Miles Davis? Mhm, pewnie tak.

* * *

Starrk

A co do tego, co zrobię jak wygram, to jest okrutne by kazać ludziom wymyślać takie rzeczy, ale powiedzmy, że po prostu wzruszę sie ze szczęścia niemożebnie, a następnie yebne moonwalka.

* * *

yaku

Tak, tak, nie mylicie się panie i panowie! To zdjęcie to samojebka! Wykonana niedługo po wyciągnięciu mojego leniwego tyłka z łóżka, co chyba widać na załączonym obrazku. Muszę się przyznać, że zrobiłem tylko jedno zdjęcie z nastawieniem co będzie, to będzie. I oto wynik: popękane matryce, masowe samobójstwa, koszmary nocne! Ale mam też odpowiedź dla wytrwałych, którzy ciekawi są na co przeznaczę bon, którego wygrać się nie spodziewam. Może "Jak dobrze wyglądać po 40-stce?" Krzysztofa Ibisza? Przecież jego rady nie muszą dotyczyć tylko starych dziadków. A ja nie będę Was w ten sposób więcej straszyć. Może kamasutra? Przecież jak jest ciemno, to dziewczyny nie widzą mojej twarzy :oczami: . Ale po co spekulować, liczy się dobra zabawa (to znaczy Wasze rodziny na pogrzebach i odwiedzając Was w szpitalach nie będą się dobrze bawić, ale co tam, raz się żyje, nomen omen)! Enjoy!

* * *

Justyk  

Wysłany: 2011-09-01, 20:56   

Wampirek

Greggy

(swoją drogą dziwnie oceniać tą samą płeć :P )

Tilian  

Tytuł: Łopatolog

Wysłany: 2011-09-01, 21:01   
   Polecający: Anka_DD

Sol i Pasażer.
Tak sobie myślę... Fajna para by z nich była :P

Sol  

Zaproszone osoby: 1
Tytuł: Smarkula

Wysłany: 2011-09-01, 22:31   

"It seems that once you get laid, your life basically turns to shit."

jestem  

Wysłany: 2011-09-01, 22:55   

Pasażer und Sol
Ostatnio zmieniony przez jestem 2011-09-02, 18:40, w całości zmieniany 1 raz  

Maros  

Wysłany: 2011-09-02, 00:16   

Greggy i Dżestem.

Jóga  

Tytuł: mądra i piękna

Wysłany: 2011-09-02, 02:06   

Kaśś i Pasażer (różowy to zdecydowanie jego kolor)

B.H.

yaku  

Tytuł: Bohater Forum

Wysłany: 2011-09-02, 02:31   
   Polecający: Wujek Google

U kobiet u mnie przez nokaut za pomocą oczu wygrała "nisza".
Pozwólcie, że panów sobie odpuszczę. : )

msg  

Wysłany: 2011-09-02, 14:54   

Greggy  

Zaproszone osoby: 3

Wysłany: 2011-09-02, 16:52   

Kaśś  

Tytuł: trujdupa

Wysłany: 2011-09-02, 17:23   

Martina

Wampirek  

Wysłany: 2011-09-02, 21:59   

przeterminowana  

Wysłany: 2011-09-02, 22:45   

To dziwne, że jestem uprawniona, nie sądzicie? :hyhy:

Niniejszym głosuję więc:

Starrk i Martina. (Starrk, ładna choinka :*)
Spocząć na chwilę i znów szczęście nieść.
Wiedzieć, że żyję - cieszyć się.

Pasażer  

Wysłany: 2011-09-03, 00:16   

(Od chwili założenia tematu myślałem nad spryciarskim uzasadnieniem).

Myślę, więc jestem.

Martina  

Zaproszone osoby: 14
Tytuł: słodziak *^_^*

Wysłany: 2011-09-03, 09:37   

i Kaśś *;

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi