• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Ptaq
2010-02-24, 22:27
Autor Wiadomość

Anka_DD  

Zaproszone osoby: 2

Wysłany: 2010-02-24, 22:07   

Ptaq napisał/a:
moderator - też ma chwile słabości i tez może się mylić

Tylko zauważ, że te, jak to nazwałeś, chwile słabości zdarzają się ostatnio dosyć często. Kurczol jest jedynym modem, który ani razu, odkąd tu jestem, nie faworyzował nikogo (zasługuje ktoś na warna/bana to nie ma, że ona go/ją lubi) i to jest ta dobra cecha Kurczol. Ale co do reszty muszę się zgodzić z PK, modki (niektóre) nadużywają swej 'władzy', a Ty jesteś tu tak rzadkim gościem, że nie masz o wielu rzeczach pojęcia.

Starrk  

Tytuł: \_(O_o)_/

Wysłany: 2010-02-24, 22:09   

Jak dla mnie to jest za duża furtka, bo to pozwala na usuwanie jakiego się chce tematu, przy czym można się potem zasłonić ową bezsensownością.

Sol  

Zaproszone osoby: 1
Tytuł: Smarkula

Wysłany: 2010-02-24, 22:11   

Anka_DD napisał/a:
Tylko zauważ, że te, jak to nazwałeś, chwile słabości zdarzają się ostatnio dosyć często.
No chyba przesadzacie. Jakie konkretnie i ile ich było?

"It seems that once you get laid, your life basically turns to shit."

Ptaq  

Tytuł: Test

Wysłany: 2010-02-24, 22:14   
   Polecający: Ptaq

Z tego co wiem, to oburzenie jest o temacie z jedzeniem - tak więc póki co nie uważam by nadużywali tego "jakie chcą" bo akurat chcą i usuwają tematy które jak najbardziej podchodzą pod usunięcie. Więc jak będzie coś konkretnego - to wtedy można zgłaszać, a samą "obawę" przed usuwaniem powinniście raczej sobie póki co darować.

kenusarf  

Wysłany: 2010-02-24, 22:22   

Sol napisał/a:

Wystarczy przejrzeć ten temat ostatnich 9 stron dotyczy: usunięcia przez Martinę "reklamy", zamknięcia przez Kurczola tematu co teraz jesz, nienajlepszych reakcji M. i K. na zamieszanie, wybrania Ciebie na moda i tego, że K. ostrzegła, że będzie warn za offtopa. Wcześniejsze rzeczy to już rok 2009 a dokładniej październik i są to zastrzeżenia do Color. No ewentualnie jak mógłbym tutaj dorzucić to, że dostałem bez uprzedzania dwa warny za offtopa mimo, że między pierwszym, a drugim nic nie napisałem na forum.

Starrk  

Tytuł: \_(O_o)_/

Wysłany: 2010-02-24, 22:23   

Nie wspominając juz o pierwszym zamknięciu RT przez Martinę.

kenusarf  

Wysłany: 2010-02-24, 22:24   

Ptaq napisał/a:
Więc jak będzie coś konkretnego - to wtedy można zgłaszać

Moim zdaniem konkretna to była rzekoma "reklama", którą skasowała Martina. Gdyby choć przeniosła do kosza to można byłoby wszystko wyjaśnić, ale ona wolała skasować, bo jej się nie chce przenosić.

Anka_DD  

Zaproszone osoby: 2

Wysłany: 2010-02-24, 22:24   

Sol napisał/a:

Martina usuwa tematy zamiast przenieść do kosza, zamknęła powitalny Tiliana, i nie oszukujmy się, zrobiła to, bo to mój znajomy, a nie ze względu na spam. Jak już wcześniej wspomniałam, sama niejednokrotnie w powitalni spamowała aż miło póki inny mod nie zamknął. Zamyka tematy, bo ma focha, biedne dziecko. Nadgorliwa.

Kurczol, głównie nadgorliwość.

Color, często miałam wrażenie, że faworyzuje danego usera (być może mylne) i zdarzało jej się wlepiać warny uczestnikom przepychanek, poza ich prowodyrem, tudzież przymykała oko na OT niektórych (tu najlepszy przykład frasia, gdzie dopiero po paru moich, Markusa, Kanara i chyba PK wypowiedziach postanowiła ukarać winowajców).

Ty Sol jeszcze żadnego grzechu nie popełniłaś ^^

Ptaq  

Tytuł: Test

Wysłany: 2010-02-24, 22:26   
   Polecający: Ptaq

No właśnie, wiec macie powody do kłótni jak jakieś małe dzieci. Bo ona mi usunęła temat "co teraz jem" - a on mi dał warna za offtopci, który był malutki.

A kwestia moda to już nasza wewnętrzna sprawa, wiec tu akurat nie powinno być nawet takiej sprawy.

Ja mam stanowisko jasne - że moderatorzy dobrze wypełniają swoją rolę - a jak nawet mają jakieś potknięcia, które wg. mnie nawet za mocno to nazywać - to są one nieznaczne z tego co nawet pisał kenusarf - to rzekł bym nawet, że ich nie ma.

Koniec tego dobrego, rozejść się do innych tematów - a tego typu tematy jacy oni są niedobrzy i nie mili odstawić na bok i spojrzeć też na siebie.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi