• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

kenusarf  

Zaproszone osoby: 1

Wysłany: 2009-10-25, 14:59   O RANDOM THOUGHTS

Anka_DD napisał/a:
Powiedzmy, że daję ci szansę na poprawę i jeśli nic się nie zmieni, napiszę do samego Ptaq'a o zamknięcie RT, a jak sam się domyślasz, jemu najmniej na istnieniu RT będzie zależało i raczej żaden mod decyzji jego nie podważy.

Ponieważ Anka_DD posunęła się do szantażu proponuję, aby administracja ostatecznie wypowiedziała się w sprawie przyszłości RT.

Ptaq  

Tytuł: Test

Wysłany: 2009-10-25, 16:51   
   Polecający: Ptaq

Szczerze, to ja tam do tego tematu nigdy nie wchodziłem - dział MassTopic unikałem z daleka. Ale jak już temat o tym powstał w tym dziale trochę przejrzałem i "spamiarnia" niesamowita. Raz, że zbyt ambitny temat to nie jest - to dwa, że powoduje kłótnie, przepychanki itd.

Tak więc o ile nie wychodził, ten temat poza granice przyzwoitości - spamowania nie przepadam - takiego rodem z czatu. No ale czasem przymknąć oko można. To jednak widać nie w każdym środowisku takie zabawy przyjmują się.

Póki co temat został zamknięty. MOŻE w przyszłości pomyślimy nad czymś podobnym - ale trochę z innymi regułami.

Inna sprawa, że swojego czasu ktoś mówił, że 50% postów nowych to w tym temacie - teraz z jednej strony może będzie mniej... z drugiej - może użytkownicy będą aktywniejsi w innych.

kanarinho  

Tytuł: PENETRATOR

Wysłany: 2009-10-25, 20:22   
   Polecający: Paulinaaa

Ptaq napisał/a:
Inna sprawa, że swojego czasu ktoś mówił, że 50% postów nowych to w tym temacie
Tak, zgadza sie, ale przypomne, ze w tym samym czasie Nasze Forum było w wielkim dołku i nie było userów, którzy zakładaliby nowe tematy godne przedyskutowania, a jak można sie domyślic każdy wypowiedział sie w tematach które istniały, a wiec gdzie mieliśmy pisać?

Oczywiście najlepiej jest zamknąć temat i wszystko zwalić na userów, a samamu nic nie robić, zeby forum sie poprawiło.

kenusarf  

Wysłany: 2009-10-25, 21:04   

kanarinho napisał/a:
Oczywiście najlepiej jest zamknąć temat i wszystko zwalić na userów, a samamu nic nie robić, zeby forum sie poprawiło.

Wyrwałeś zdanie z kontekstu i histeryzujesz. Tu nie było obwiniania userów tylko spostrzeżenie, że teraz będzie mniej postów na forum, ale za to może więcej będzie ich poza RT. Nie jest to uzasadnienie zamknięcia RT to uzasadnienie znajduje się trochę wyżej:
Ptaq napisał/a:
"spamiarnia" niesamowita. Raz, że zbyt ambitny temat to nie jest - to dwa, że powoduje kłótnie, przepychanki itd.

Ptaq napisał/a:
No ale czasem przymknąć oko można. To jednak widać nie w każdym środowisku takie zabawy przyjmują się.

Nie chodzi o brak postów poza RT, ale o zawartość samego RT.

Anka_DD  

Zaproszone osoby: 2

Wysłany: 2009-10-25, 21:13   

kenusarf napisał/a:
Wyrwałeś zdanie z kontekstu

Ten co nie wyrywa :chytry:

Swoją drogą frasia, sprytne posunięcie z założeniem tego tematu. Wyszło, że chciałeś sprowokować administrację do zamknięcia RT posługując się mną, nieładnie. I nie zdziwiłabym się, gdyby okazało się, że sam wysłałeś do Ptaq'a PW, by tu zajrzał.

Nie będę za RT płakać, bo zaiste kłótnie były tam coraz częstsze, ale sądziłam, że można było dać RT ostatnią szansę...

kanarinho  

Wysłany: 2009-10-25, 21:16   

Gratuluje w takim razie, może odrazu kazdy user niech przejdzie na dobrą strone mocy i stanie sie Panem/Panią "ą ę"

Macie teraz odpowiedz dlaczego nie ma ruchu na forum, wyluzowani ludzie nie będą sie cackać z ąęowaniem. Większość ludzi szuka rozrywki w internecie, szukają ciekawych znajomosci właśnie poprzez takie forum, a co widzą wchodząc na nasze forum?

Żeby nie było, nie jestem jakimś tam przeciwnikiem forum, ale błagam tylko o więcej luzu i lepsze wypozycjonowanie strony.

Colorblind  

Tytuł: zielona maupa

Wysłany: 2009-10-25, 21:29   

kanarinho napisał/a:
Większość ludzi szuka rozrywki w internecie, szukają ciekawych znajomosci właśnie poprzez takie forum, a co widzą wchodząc na nasze forum?
ja chciałam zaznaczyć tylko tyle, że przed założeniem tematu RT forum miało się dobrze i brak takowego tematu nie powodował jakoś tego, że użytkownicy nie mieli gdzie pisać, nie mieli możliwości lepiej się poznać, nie mieli luzu, więc może warto jednak spróbować wrócić do tego, co było przed RT? Zamiast tylko biadolić i narzekać, jaki jest zastój? ;>

"Doskonale. Wszystko przebiega zgodnie z moim planem. Jestem bezwzględnie inteligentny."

bo w życiu ważne jest poczucie koloru

kenusarf  

Wysłany: 2009-10-25, 21:29   

Anka_DD napisał/a:
Wyszło, że chciałeś sprowokować administrację do zamknięcia RT posługując się mną, nieładnie.

Co nieładnie? Zadziałałem jawnie i poprosiłem o ostateczne wyjaśnienie jaka będzie przyszłość RT, żeby się skończyły te wszystkie przepychanki.

kanarinho  

Wysłany: 2009-10-25, 21:35   

Colorblind napisał/a:
ja chciałam zaznaczyć tylko tyle, że przed założeniem tematu RT forum miało się dobrze i brak takowego tematu nie powodował jakoś tego, że użytkownicy nie mieli gdzie pisać, nie mieli możliwości lepiej się poznać, nie mieli luzu, więc może warto jednak spróbować wrócić do tego, co było przed RT? Zamiast tylko biadolić i narzekać, jaki jest zastój? ;>
Colorku mój, ale zrozum, ze kiedyś wiara leciała do nas jak pszczoły do miodku, a teraz lecą bardziej jak na skazanie jakieś... i to nie jest wina RT, to jest wina pana gógla, który nas potraktował po chamsku, dlatego radze lepiej wypozycjonować stronke, może to coś da. Chciałbym, zeby nasze miejsce w sieci było rozwijane samoczynnie, ale musimy mu troszke pomóc.

Colorblind  

Tytuł: zielona maupa

Wysłany: 2009-10-25, 21:40   

kanarinho napisał/a:
Colorku mój, ale zrozum, ze kiedyś wiara leciała do nas jak pszczoły do miodku, a teraz lecą bardziej jak na skazanie jakieś... i to nie jest wina RT, to jest wina pana gógla, który nas potraktował po chamsku, dlatego radze lepiej wypozycjonować stronke, może to coś da. Chciałbym, zeby nasze miejsce w sieci było rozwijane samoczynnie, ale musimy mu troszke pomóc.
gdyby to było ode mnie zależne (; i ja bym miała na to wpływ. Ja tylko chciałam napisać, że mnie troszkę irytuje to, że wchodząc na forum ciągle i wszędzie można przeczytać o tym, jak użytkownicy narzekają, marudzą, a bo im temat zamknięto, a bo go otworzono, a bo zastój, a bo reguła pięciu słów itp. i to wg mnie ma też jakiś wpływ na to, że Ci, którzy już się tu zarejestrują odchodzą. Jak dla mnie powinniśmy na razie obserwować i nie przeżywać zamknięcia RT, bo o tym jest ten temat.

"Doskonale. Wszystko przebiega zgodnie z moim planem. Jestem bezwzględnie inteligentny."

bo w życiu ważne jest poczucie koloru

kenusarf  

Wysłany: 2009-10-25, 21:47   

Anka_DD napisał/a:
W których sam brałeś udział.

W jakich przepychankach w RT ja ostatnio brałem udział?
Anka_DD napisał/a:
Które sam niejednokrotnie prowokowałeś.

Jakie przepychanki w RT sprowokowałem?
Anka_DD napisał/a:
To by było na tyle, co miałam do powiedzenia w tym temacie. I nie, nie znaczy to, przyznaję ci rację rezygnując z dalszej konwersacji z tobą.

Znaczy to tyle, że rzuciłaś bezpodstawne oskarżenie i nie masz zamiaru niczego uzasadnić. Typowe zachowanie dla osoby piszącej w RT.
Ostatnio zmieniony przez kenusarf 2009-10-25, 21:52, w całości zmieniany 2 razy  

Karczoch  

Tytuł: Tumnus

Wysłany: 2009-10-25, 22:15   

kanarinho napisał/a:
Większość ludzi szuka rozrywki w internecie, szukają ciekawych znajomosci właśnie poprzez takie forum, a co widzą wchodząc na nasze forum?

błagam Cię, według Ciebie RT jest (było) źródłem ciekawych znajomości i rozrywki?
:rotfl: :rotfl: :rotfl:

jak dla mnie nie ma różnicy, czy RT jest, czy nie ma. może nawet trohcę lepiej, że og nie ma... tak jak napisał Ptaq, jest szansa, że inne tematy się poruszą.
RT nie wnosił do forum nic szczególnego, wątpię, czy przyciągał nowych userów, bo była tam silna grupka trzymająca władzę.

tyle.

serwus, madonna.

Ekshibicjoniści swoich czarnych myśli
pełnią co dzień swoją straż.[b]

[b](na wódce z Gałczyńskim, wrócę niebawem)

kanarinho  

Wysłany: 2009-10-25, 22:32   

Karczoch napisał/a:
błagam Cię, według Ciebie RT jest (było) źródłem ciekawych znajomości i rozrywki?
naucz sie czytać ze zrozumieniem, dopiero potem komentuj czyjeś wpisy. Wyjaśnie Ci o co mi chodziło, skupiłem sie na forum jako jedności, a nie na jednym temacie, który nie miał nic wspólnego z pozycją tej strony w internecie.

Starrk  

Tytuł: \_(O_o)_/

Wysłany: 2009-10-26, 12:03   

Łe, spodziewałem się obszerniejszej dyskusji.

Ja ze swojej strony nie będę sie domagał otworzenia RT, bo znowu mi jakiś bezużyteczny user zarzuci, że skamlę. Nie będę też narzekał, żeby nie odstraszyć żadnego nowego usera swoją postawą.

Ale widzę, że zamknięcie działa, sis wróciła.

Proponuję jeszcze skorzystać z pomysłu wysłania masowego pw do wszystkich userów, jak starzy przypuszczą szturm na forum, będzie ostateczny dowód, że RT było winne zastoju.

kanarinho  

Wysłany: 2009-10-26, 12:11   

Psycho Krusher napisał/a:
Łe, spodziewałem się obszerniejszej dyskusji.
Nie ma powodu zeby przeprowadzać dogłębną analize tego co sie stało.
Psycho Krusher napisał/a:
Proponuję jeszcze skorzystać z pomysłu wysłania masowego pw do wszystkich userów, jak starzy przypuszczą szturm na forum, będzie ostateczny dowód, że RT było winne zastoju.
Jest to jakiś pomysł, ale pisanie, ze RT jest wszystkiemu winne to dla mnie jakiś bełkot.

Odpowiedz do tematu