• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat

Czy forum jest odpowiednio moderowane?
Zdecydowanie tak, moderatorzy są zawsze tam gdzie być powinni.
30%
 30%  [ 16 ]
Jest OK, choć czasem zdarzają się 'wpadki'.
42%
 42%  [ 22 ]
Tak sobie, nie jest źle ale bez rewelacji.
15%
 15%  [ 8 ]
Kiepsko jest, widać poważne braki w moderowaniu forum.
5%
 5%  [ 3 ]
Fatalnie, w każdym elemencie.
5%
 5%  [ 3 ]
Głosowań: 52
Wszystkich Głosów: 52

Autor Wiadomość

Sol  

Zaproszone osoby: 1
Tytuł: Smarkula

Wysłany: 2012-04-06, 13:57   

Achar napisał/a:
Moderowałem kilkanaście jak nie kilkadziesiąt większych i mniejszych for i w życiu nie spotkałem się ze stwierdzeniem, że każdy mod musi przejść przez falę krytyki. totalny inwalida.
A ja nigdy nie spotkałam papieża, co nie znaczy, że nie istnieje. To dopiero inwalida.

Każde forum tworzą ludzie, to, że na innym kocha się wszystkich modów bez wyjątku i nikt nie ma zastrzeżeń do ich pracy nei znaczy, że tu będzie tak samo. Bo - uwaga, uwaga - ludzie się różnią.

Poza tym, zupełnie nie rozumiem Twojego toku myślenia. Chciałes wiedzieć, co nie podoba mi się w pracy Keri - napisałam, moim skromnym zdaniem krytykę uzasadniając w sposób konstruktywny, podając także niezaprzeczalne plusy jej zieloności. A Twoja linia obrony (btw, nie jestem pewna, czy Keri faktycznie potrzebuje takiego samozwańczego obrońcy) polega na stwierdzeniu "a czemu nei czepisz się tej czy innej". Nie odpowiedziałeś na ani jeden z moich argumentów w sposób rzeczowy, więc naprawdę nie wiem o co Ci tak naprawdę chodzi.

"It seems that once you get laid, your life basically turns to shit."

Wampirek  

Wysłany: 2012-04-06, 13:59   

Każdemu można coś zarzucić. Nie rozumiem, dlaczego tak uparcie próbujesz błędy Keri usprawiedliwiać błędami w moderowaniu Martiny? To, że masz do niej wyraźny problem, mógłbyś okazywać inaczej.

Achar  

Tytuł: Sezonowiec:<

Wysłany: 2012-04-06, 13:59   

O to, że Wy się dopieprzacie do dobrego moda, tak naprawdę o nic.
Po prostu nie podoba mi się, że macie problem do Kerozyny za to, że stara się wypełniać obowiązki moda najlepiej jak umie, przy czym całkiem nieźle jej to wychodzi, mając obok Martinę, który działa w stosunku do Kerozyny na zasadzie kontrastu - Często albo nie zwraca uwagi na wasze łamanie regulaminu, albo wręcz to wspiera. I staż nie ma tutaj żadnego znaczenia.
Impatient and curious of what may come
Ostatnio zmieniony przez Achar 2012-04-06, 14:03, w całości zmieniany 1 raz  

Wampirek  

Wysłany: 2012-04-06, 14:02   

Achar napisał/a:
O to, że Wy się dopieprzacie do dobrego moda, tak naprawdę o nic.

I vice versa.

Starrk  

Tytuł: \_(O_o)_/

Wysłany: 2012-04-06, 14:05   

Achar napisał/a:
Zarzucasz jej "Wielką nadgorliwość", a sam na okrągło przesadzasz z sarkazmem i docinkami, ale Ciebie nikt nie rusza bo masz względy Martiny.
I chui? To niby ma być argument przeciwko temu że Keri jest nadgorliwa, rycerzyku? "Inwalida".

Ja powiem tylko tak. Mnie się taki szalejący moderator nie podoba, nie chcę mieć takiego i przeszkadza mi on w forumowaniu. I jestem pewien, że nie jestem odosobniony w tym zdaniu. Ja czerpię z forum w obecnym jego stanie przede wszystkim fun, a ścisłe trzymanie się regulaminu przeszkadza mi w czerpaniu tego funu. I jak najbardziej mi się to nie podoba.
Ostatnio zmieniony przez Starrk 2012-04-06, 14:06, w całości zmieniany 1 raz  

Achar  

Wysłany: 2012-04-06, 14:09   

Starrk napisał/a:
Achar napisał/a:
Zarzucasz jej "Wielką nadgorliwość", a sam na okrągło przesadzasz z sarkazmem i docinkami, ale Ciebie nikt nie rusza bo masz względy Martiny.
I chui? To niby ma być argument przeciwko temu że Keri jest nadgorliwa, rycerzyku? "Inwalida".

Ja powiem tylko tak. Mnie się taki szalejący moderator nie podoba, nie chcę mieć takiego i przeszkadza mi on w forumowaniu. I jestem pewien, że nie jestem odosobniony w tym zdaniu. Ja czerpię z forum w obecnym jego stanie przede wszystkim fun, a ścisłe trzymanie się regulaminu przeszkadza mi w czerpaniu tego funu. I jak najbardziej mi się to nie podoba.

1. Ja powiem tylko tak. Mnie się taki sarkastyczny Starrk nie podoba, nie chcę mieć takiego i przeszkadza mi on w forumowaniu. Może i jestem odosobniony w tym zdaniu, ale mam to w dupie. Ja częrpie z forum w obecnym jego stanie przede wszystkim fun, a sarkastyczne podejście Starrka do każdego nowego userka przeszkadza mi w czerpaniu tego funu. I jak najbardziej mi się to nie podoba.
2. Ja powiem tylko tak. Mnie się taki olewający moderator nie podoba. Nie chcę mieć takiego i przeszkadza mi on w forumowaniu. I jestem pewien, że nie jestem odosobniony w tym zdaniu. Ja czerpię z forum w obecnym jego stanie przede wszystkim fun, a zlewanie wszystkie z góry na dół i wspieranie pewnej części forum (Czyt. cześci w postaci userków) przeszkadza mi w czerpaniu tego funu. I jak najbardziej mi się to nie podoba.

Dziękuje, dobranoc.

Martina  

Zaproszone osoby: 14
Tytuł: słodziak *^_^*

Wysłany: 2012-04-06, 14:12   

i nie, Martina nie ma wszystkiego w dupie. Martina usuwa i przesuwa tematy i posty które nie pasują, banuje spamerów i nie wpieprza się do pisania zwykłych forumowiczów jeśli nie ma takiej wyraźnej potrzeby. możesz sobie po mnie jeździć Acharku, nie ma problemu, ja już przez tych parę lat przeszłam przez wiele różnych przytyków w moją stronę i wszystko po mnie raczej spłynęło. moderacja to nie tylko wlepianie ostrzeżeń za przekleństwa, to głównie sprzątanie. na forum syfu nie ma, więc moderacja działa poprawnie. nie podoba się, to idź sobie na swoje kilkadziesiąt innych for. wszystkim nie dogodzę więc dogadzam tym, z którymi się zgadzam w podejściu, logiczne :oczami:

Achar  

Wysłany: 2012-04-06, 14:24   

Cytat:
wszystkim nie dogodzę

To samo się tyczy Keri. Więc nie rozumiem na jaki chui urządziliście zbiorowe narzekanie na Kerozyne?

Starrk  

Tytuł: \_(O_o)_/

Wysłany: 2012-04-06, 14:31   

Bo nam się nie podoba? Jednemu z tego powodu, innemu z innego. Nikt się na zbiorowe narzekanie nie umawiał, nie ustaliliśmy sobie, że "tego dnia zaczynamy jechać Kerozynie". A to że od początku swego moderowania tutaj zbierała sobie coraz więcej "wrogów" to fakt ten raczej nie bierze się z niczego, jo?
Najpierw Pasażer i Martina, którzy się ładnie zgodzili na jej kandydaturę odkryli że coś jest nie tak, potem stopniowo wielu różnych userów odkrywało to samo. Przecież ja byłem na początku za Keri, zwłaszcza, że bawaiło mnie jaką niechęć ona powoduje u swych niedawnych modowych towarzyszy. Trolling w chui. Ale potem ta cała nadgorliwość, to moderatorskie sztywniactwo stało siepowoli nie do zniesienia.
A ty sam, "userku" gdybyś pobył tu troche dłużej to poczułbyś to samo.

Kaśś  

Tytuł: trujdupa

Wysłany: 2012-04-06, 14:32   

Achar napisał/a:
Cytat:
wszystkim nie dogodzę

To samo się tyczy Keri. Więc nie rozumiem na jaki chui urządziliście zbiorowe narzekanie na Kerozyne?

nom, niech sobie będzie słabym modem, bo w sumie wszystkim nie dogodzi i tak :ok:

Martina  

Zaproszone osoby: 14
Tytuł: słodziak *^_^*

Wysłany: 2012-04-06, 15:06   

ja stanę trochę i w obronie Kerozyny, bo sprząta dobrze, więc jeśli faktycznie trochę wrzuci na luz i popuści w nadgorliwym warnowaniu i banowaniu aktywnych użytkowników za byle co, jak zapowiedziała, to mnie w niczym nie przeszkadza. bo przecież chodzi o współpracę między nami, a nie o to, żebyśmy się we wszystkim zgadzały, prawda? ^^

Wampirek  

Wysłany: 2012-04-06, 15:08   

Nikt nie mówi, że jest złym modem. Chodzi o to, że przesadza...
Martina napisał/a:
więc jeśli faktycznie trochę wrzuci na luz i popuści w nadgorliwym warnowaniu i banowaniu aktywnych użytkowników za byle co, jak zapowiedziała, to mnie w niczym nie przeszkadza

łapka!

yaku  

Tytuł: Bohater Forum

Wysłany: 2012-04-06, 15:13   
   Polecający: Wujek Google

podsumuje trochę dolanowo (Achar go chyba uwielbia) wszystkie argumenty Achara: Kerosine to dobry mod, bo Martina.

Kerosine zapowiedziala zmiany i fajnie, ale musi się pogodzic z tym, ze dziala pod presją i tylko od niej zalezy czy wyjdzie z tego obronną ręką czy nie.

JanuszChrystus  

Tytuł: Obieżyświat

Wysłany: 2012-04-06, 15:18   
   Polecający: Achar

Mnie się wydaje, że przy nawet nie 15 aktywnie piszących użytkownikach na forum, idiotyzmem jest kłócenie się o byle gówno i wypominanie błędów z przeszłości. Na dodatek nie wiem jaką nadgorliwość widzicie u Keri, skoro jak była wielka awantura z PL, to zbanowana została tylko ona sama i to w dodatku przez Martinę, a na innym forum, po takiej kłótni wyleciałoby jeszcze kilku innych użytkowników z Wapirkiem na czele, która nawet chyba warna nie dostała. Wydaje mi się, że jak są jakieś zasady na forum, to należy ich przestrzegać, jak ktoś chce sielankę to niech idzie na 4chana.

yaku  

Tytuł: Bohater Forum

Wysłany: 2012-04-06, 15:20   
   Polecający: Wujek Google

swoją drogą nie da się ukryć, że Kerosine od samego początku swojego moderowania chciała zrobić z naszego forum swoje forum, wprowadzając swoje własne zasady myląc chyba administrowanie z moderowaniem, co spotkało się ze znacznym oporem ludu, nie bylo Cię na początku jej moderki, to nie wiesz.

zresztą jak już pisalem troche szybkie dostanie moda, bo chce, potem rezygnacja i znow 'bo chce' wiec wrocila... to nie kladzie na niej pozytywnego wrazenia.

Odpowiedz do tematu