• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

morfina 

Wysłany: 2009-02-20, 17:27   powiadomienia o usuwaniu postów
   Polecający: dziwka szatana

Czy są włączone na forum? Jeśli są, to co może być przyczyną tego, że nie dochodzą na skrzynkę pocztową?

Pytam, bo nie wiem kogo mam cisnąć.
No i wreszcie, jak mam skontaktować się z moderatorem, który mi podpada, jak szablonowo wiadomości podpisywane są "moderator lub administrator" czy jakoś tak?
Ostatnio zmieniony przez morfina 2009-02-20, 17:29, w całości zmieniany 1 raz  

Colorblind  

Tytuł: zielona maupa

Wysłany: 2009-02-20, 18:12   

Jeśli Twoje posty nie są regulaminowe, nic nie wnoszą do tematu, bądź są obraźliwe - są usuwane - nie wiem, po co robić z tego problem. Jeśli chodzi o opcję powiadomień to zazwyczaj jest włączona, choć moderatorzy mogą tę opcję wyłączyć.
morfina napisał/a:
No i wreszcie, jak mam skontaktować się z moderatorem, który mi podpada
i to nie moderator Tobie podpada, tylko Ty jemu, więc ciesz się, że warna nie dostałeś, a jeśli chodzi o ostatnie Twe dwa posty, które Tobie zostaly usunięte to przyznaję się, że usunęłam je ja, więc jak chcesz możesz w tej sprawie skontaktować się ze mną na pw - zapraszam ;]

Dla przypomnienia tylko pewne wycinki z regulaminu, a nuż nie będziesz wtedy musiał pisać do mnie PW:
regulamin napisał/a:
Za niedozwolony post uważa się:
• post nie mający więcej niż 5 wyrazów (za wyraz nie uznawane są: emotikony, cytaty, znaki interpunkcyjne oraz słowa typu bla, phi itp.)

regulamin napisał/a:
• post niewnoszący nic do tematu (np. dzięki, dobrze itp.) lub odbiegający od tematu

regulamin napisał/a:

Na forum zabronione jest:
• przejawianie chamstwa, nietolerancji

"Doskonale. Wszystko przebiega zgodnie z moim planem. Jestem bezwzględnie inteligentny."

bo w życiu ważne jest poczucie koloru

morfina 

Wysłany: 2009-02-21, 00:35   

Cytat:
Jeśli Twoje posty nie są regulaminowe, nic nie wnoszą do tematu, bądź są obraźliwe - są usuwane - nie wiem, po co robić z tego problem.
Tyle, że nie robię z tego problemu (ba, w ogóle nie poruszyłem tego wątku sic!). Ale przynajmniej wiem kto usuwa moje posty, skoro pojawiło się tego typu wytłumaczenie :hyhy:
Cytat:
Jeśli chodzi o opcję powiadomień to zazwyczaj jest włączona, choć moderatorzy mogą tę opcję wyłączyć.
A teraz sobie przypomniałem, przy usuwaniu jest opcja - powiadom o usunięciu posta. No dobra, to jest jasne. Natomiast mam prośbę do moderatorów, aby chociaż podpisali się w polu powodu usunięcia, sądzę, że to niewiele, a może ułatwić kontakt.
Cytat:
Na forum zabronione jest:
 przejawianie chamstwa
Tzn. chodzi o chamstwo w postaci bezpośredniej słownej inwektywy? Dozwolone jest pisanie - gdybym miał taką gębę, to bym się powiesił, ale masz paskudną gębę już nie, dobrze rozumuję?
Cytat:
nietolerancji
... kłamstwo.

Dzięki za odpowiedź.

Colorblind  

Wysłany: 2009-02-21, 00:41   

morfina napisał/a:
Natomiast mam prośbę do moderatorów, aby chociaż podpisali się w polu powodu usunięcia, sądzę, że to niewiele, a może ułatwić kontakt.
mam nadzieję, że wielu takowych postów już nie natworzysz, bo nie uśmiecha mi się pisanie swego nicku ;p - czasochłonne zajęcie ;p

poza tym co do konkretnych punktów regulaminu to nie rozdzielałam ich, tylko wkleiłam w całości, więc brak tolerancji nie zarzuca Ci nikt ;p
morfina napisał/a:
Tzn. chodzi o chamstwo w postaci bezpośredniej słownej inwektywy?
po prostu wszystko można powiedzieć na różne sposoby - okrężnie prawie wszystko można napisać ;]
morfina napisał/a:
Dzięki za odpowiedź.
spoko, jakby co to wal do mnie ;p

a poza tym po co Ci wiedzieć, który moderator sprząta? ;>

"Doskonale. Wszystko przebiega zgodnie z moim planem. Jestem bezwzględnie inteligentny."

morfina 

Wysłany: 2009-02-21, 01:02   

Cytat:
po prostu wszystko można powiedzieć na różne sposoby - okrężnie prawie wszystko można napisać ;]
Jakby była wielka różnica między chamstwem bezpośrednim a deskryptywnym. To i to chamstwo...
Cytat:
a poza tym po co Ci wiedzieć, który moderator sprząta? ;>
A co wstydzisz się bycia sprzątaczką? :hyhy: => PW

Colorblind  

Wysłany: 2009-02-21, 01:09   

morfina napisał/a:
A co wstydzisz się bycia sprzątaczką? :hyhy:
tak ogólnie to lubię sprzątać i te nieregulaminowe posty usuwam jak leci ;p cóż poradzić, taki fach ;]

a tematu na razie nie zamykam, może się jeszcze znajdą tacy, którzy będą chcieli odkryć, który mod sprząta po nich

Odpowiedz do tematu