• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

Martina  

Zaproszone osoby: 14
Tytuł: słodziak *^_^*

Wysłany: 2012-02-06, 13:28   

w ogóle silnik jest już nieco przestarzały i skądinąd wiem ( :hyhy: ) że będzie zmieniony w bliżej nieokreślonej przyszłości (obstawiam kilka miesięcy, no ale :luka: ), więc przy okazji pewnie poprawi się kosmetycznie i dodamy wtedy parę działów jeśli będzie potrzeba. ale nic na szybko i nic na siłę.

Chaos 

Wysłany: 2012-02-06, 13:31   

Katharsis napisał/a:
Ja mam co robić. Jeśli ktoś wpada na obce forum i zakłada trzysta tematów o tym jak by je można ulepszyć to nie zapowiada to niczego dobrego, naprawdę.

Trzysta? Napisałem dwa, z czego jeden dotyczył literówki - czy to jakoś wpłynęło znacząco na forum, za wyjątkiem estetyki?

Starrk napisał/a:
I tak byś mie nie dogonił, pędzlu.

Nie biorę udziału w wyścigach.

es-cs_wuv napisał/a:
nawet ci tarcza nie pomoże

:* tak tak.

Martina napisał/a:
w ogóle silnik jest już nieco przestarzały

Stary, ale jary ;)

Starrk  

Tytuł: \_(O_o)_/

Wysłany: 2012-02-06, 14:54   

Tak btw. Skoro wypłynęła już informacja o jakiś zmianach ulepszeniowych na forumie to czy będzie możliwe powiększenie rozmiaru avków do jakiś 200x150 ?

Kerosine  

Zaproszone osoby: 1
Tytuł: Frausz

Wysłany: 2012-02-06, 15:21   

Oooh, i niech Ptaqu włączy opcję ukrywania obecności danego użytkownika na forum; tak mię coś naszło ostatnio, że ona może wcale nie być popsuta, ino po prostu nieaktywowana :)

No i ten, no... zegar, ofc.

Wybuchy rysuję, że niby bukiety. Psycholożka daje się nabrać.

Starrk  

Wysłany: 2012-02-06, 15:25   

Niestety Ptaq moze wykonać tylko dwie rzeczy na rok, więc zmiana silnika i moje avki wygrywają, ty musisz zaczekać do 2013.

Smarkej  

Tytuł: Skądinąd

Wysłany: 2012-02-06, 18:01   

Starrk napisał/a:
kórka zwiększa nasze szanse na wyłapanie sexi szesnastek, wiec jej nie zmieniamy.

Pokaż mi więcej niż jeden przykład szesnastki wyłapanej tak, by twój argument był valid. ^^

Starrk napisał/a:
czy będzie możliwe powiększenie rozmiaru avków do jakiś 200x150 ?

So we beat on, boats against the current, borne back ceaselessly into the past.

Martina  

Wysłany: 2012-02-06, 19:58   

Achar. hahahahha. nie.

a ja swego czasu się ukrywałam na forumie i wiem że nie tylko ja, więc nie wiem, czemu nagle ma być niby nieaktywna ta opcja. nie fię.
się pogada, się zobaczy, wiecie. to i tak nie wszystko na raz :luka:

Zulman 

Wysłany: 2012-02-07, 19:34   

Jeśli mógłbym dorzucić swoje 5 groszy:

Martina napisał/a:
ja tam jestem przyzwyczajona od tego jak jest. z przenoszeniem tematów do nowych działów jest roboty bezsensownej za dużo, już to raz przerabiałam, jak większości z was jeszcze na świecie nie było ; P
zresztą, dla tej garstki osób która tu pisuje, chyba nie warto robić przemeblowań jakichś ogromnych.

Czy tematy sprzed 3 lat więcej są takie ważne, ktoś do nich zagląda? Myślę, że te starsze posty można by było usunąć. Przypuszczam także, że mino pominięcia tych "starych tematów" i tak trwało by to wieczność.

Kerosine napisał/a:
(...) że jeśli już cokolwiek naprawdę warto by zmienić na forum, to przede wszystkim skórkę :luka:

Podejrzewam, że darmowe skórki, a pewnie o takich mówimy dają możliwość tylko zmiany koloru, poszczególnych elementów. Szału by nie było po zmianie zielonego na niebieski czy inne....wybierzcie sobie.

Kerosine napisał/a:
(...) oraz dodała całkowicie nowy dział pt. "Własna twórczość"; z ewentualnymi subforami "Muzyka", "Fotografia", "Literatura", "Grafika komputerowa" and such, albowiem tematy typu "Lilu - C/A (Premiera)" zbyt wielką solą w oku mi jednak są i uważam, że jako (nie oszukujmy się) bardziej forma promocji i reklamy niż cokolwiek innego nie do końca pasują do działów, w których są na chwilę obecną zamieszczane

Ten pomysł najbardziej przypadł mi do gustu.

Smarkej  

Tytuł: Skądinąd

Wysłany: 2012-02-07, 19:58   

Cytat:
oraz dodała całkowicie nowy dział pt. "Własna twórczość"; z ewentualnymi subforami "Muzyka", "Fotografia", "Literatura", "Grafika komputerowa" and such, albowiem tematy typu "Lilu - C/A (Premiera)" zbyt wielką solą w oku mi jednak są i uważam, że jako (nie oszukujmy się) bardziej forma promocji i reklamy niż cokolwiek innego nie do końca pasują do działów, w których są na chwilę obecną zamieszczane

Sceptycznie patrzę na opcję tworzenia takiego działu. Faktycznie, mnogość reklamujących się np. literatów jest. Tematy, które są solą w oku Kerozyny można albo raz, usunąć, albo dwa, wyedytować tak, by funkcjonowały jako wątki typu stand-alone poświęcone danemu wykonawcy, o ile są rozpoznawalni, albo trzy, przyklejać do tematów wspomnianego typu, o ile istnieją. Powiedziałem.

Ja to jednak jestem! : D

So we beat on, boats against the current, borne back ceaselessly into the past.

Starrk  

Wysłany: 2012-02-07, 21:38   

Stworzenie działu dla młodych zapalonych twórców tylko by wzmogła rejestrację jednopostowców reklamujących swe blogi/deviantarty/itp.

Martina  

Wysłany: 2012-02-07, 23:03   

Zulman napisał/a:
Czy tematy sprzed 3 lat więcej są takie ważne, ktoś do nich zagląda? Myślę, że te starsze posty można by było usunąć.
słyszałeś kiedyś o pozycjonowaniu? wiesz co się z tym forum stanie jak tak ot bez pardonu wywalimy połowę zawartości? :oczami:
że nie wspomnę o tym, że liczniki postów by ludziom poopadały :luka:

Odpowiedz do tematu