• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

kenusarf  

Zaproszone osoby: 1

Wysłany: 2007-07-16, 18:20   Propozycje odnośnie moderacji.

Otóż proponuje, aby porozdzielać modów na działy. Każdy nadal mógłby moderować wszędzie, ale miałby swoje działy.

Dzięki temu:

Nie musiałbym donosić o nieregulaminowych wpisach na SB, tylko mógłbym pisać do moda odpowiedzialnego za dział. ;>

Pojedynczy moderator nie musiałby czytać uważnie wszystkich wpisów tylko zaczynałby od swoich działów, a dopiero później ewentualnie zajmowałby się działami moda, który akurat rzadziej zagląda na forum.

Wersja minimum to jest dodanie przycisku do raportowania o złych wpisach, ewentualnie uświadomienie mnie, że coś takiego już istnieje ;>

Lola  

Wysłany: 2007-07-16, 19:47   
   Polecający: religia tv

ja i tak zaczynam od działu muzyka a potem reszta ;p

co do przycisku to nie ma ale też sądze ze powinien byc - ułatwiłoby nam to troche prace moda. ;]

Zombwbij  

Wysłany: 2007-07-16, 21:05   

Pomysł takiego przycisku mi się podoba; mógłby być np. obok "ignoruj", gdzie by raczej nikomu nie przeszkadzał.

Ptaq  

Tytuł: Test

Wysłany: 2007-07-16, 21:05   
   Polecający: Ptaq

Przydzielanie moderatorów do działów swojego czasu byl w gronie moderatorów rozpatrzany... ale jakoś sie nie przyjeło - wkleje nawet jak to mialo wygladac... choc to są bardzo stare plany czesci obecnych modow jeszcze nawet nie bylo.
Mozna by sprobowac - ale kiedys sie nie przyjelo wiec teraz moze byc podobnie

Cytat:
aleksandra89:
• Gry
• Sport (?)
• Off-Topic
• Szkoła, Studia, Praca...

NatalkaS
• Hobby
• Sport
• ksiazka i film (?)
• Info ze świata

qudlaty
• Rozmowy o dredach
• Dred Ogłoszenia
• Komputer
• Muzyka & koncerty

martinka_666
• Dowcipy
• Książka & Film
• Przywitaj się

Co do takiego przycisku 'raportu' to niestety nie ma go w standardzie - ew. moda by mozna poszukac do tego - ale nie wiem czy sie znajdzie. Mozna by bylo zlecic napisanie czegos takiego ale to się wiąże z $. No i to tez problem. Obecnie mysle nad koszulkami forumowymi + troche zmiany budowy forum.

owad.lezacy  

Zaproszone osoby: 2

Wysłany: 2007-07-17, 00:11   
   Polecający: Google

i ja stawiam znów ze to nie wypali bo nie cały czas wszyscy modzi sa co wiąże sie z tym ze niektore tematy beda zaniedbane, a i tak miedzy modami jest jakby nieoficjalny podzial dzialami bo kazdy czyta cos bardziej intensywnie jak np lolinka zaczyna od muzyki ja np od dreadow, uzupelniamy sie w pewnym sensie a jak np czytamy wsyztsko prace ida lepiej moim zdaniem .

kenusarf  

Wysłany: 2007-07-17, 01:03   

Poszczelona napisał/a:
a i tak miedzy modami jest jakby nieoficjalny podzial dzialami bo kazdy czyta cos bardziej intensywnie jak np lolinka zaczyna od muzyki ja np od dreadow, uzupelniamy sie w pewnym sensie a jak np czytamy wsyztsko prace ida lepiej moim zdaniem .

A ja pamiętam jak za jednym razem znalazłem sporo nieregulaminowych wpisów co wyraźnie wskazuje, że w efekcie nie każdemu wpisowi trafi się to intensywne czytanie.

owad.lezacy  

Zaproszone osoby: 2

Wysłany: 2007-07-17, 01:08   
   Polecający: Google

no własnie za jedym razem wiec nie ma z nami tak zle dajemy rade : ) bogami nie jestesmy zeby wsyztsko na raz zmoderowac : P

kenusarf  

Wysłany: 2007-07-17, 01:11   

Poszczelona napisał/a:
bogami nie jestesmy zeby wsyztsko na raz zmoderowac : P

Tam były wpisy, których wiek można było liczyć w tygodniach, więc raczej już by nie zostały zmoderowane w ogóle. :P

Katharsis  

Wysłany: 2007-07-17, 08:20   
   Polecający: Lewiatan

Poszczelona napisał/a:
ja stawiam znów ze to nie wypali bo nie cały czas wszyscy modzi sa co wiąże sie z tym ze niektore tematy beda zaniedbane

a qudlaty to zyje jeszcze w ogole?

Lola  

Wysłany: 2007-07-17, 10:13   
   Polecający: religia tv

dr frasunek napisał/a:
Tam były wpisy, których wiek można było liczyć w tygodniach, więc raczej już by nie zostały zmoderowane w ogóle.

odpadło nam kilku modów , którzy sie nie udzielają bo mają inne zajęcia więc musimy troche nadrabiać ;] To jest jedno z najpopularniejszych for w sieci , postów dziennie jest tu mase a nie każdy siedzi tu całymi dniami by na czas sprawdzac wszystkie kruczki.

***ArChi***  

Wysłany: 2007-07-17, 16:16   

Loli nie kruczki tylko kurczoki :P

ja tam zawsze zaczynam od gory :) ale szczerze przyznam ze do muzyki nie wchodze i na dredy rowniez :) bo wiem kto tam rzadzi :P

a podzial takze mysle ze by nie wypalil :P

Odpowiedz do tematu