• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

BlueMan  

Wysłany: 2007-06-26, 16:46   
   Polecający: Ptaq

Prawdziwy śmietnik jest w userach tego forum - dużo z nich to sztuczne osobowości. Co więcej admin nic sobie z tego nie robi mimo moich sugestii.

Lola  

Wysłany: 2007-06-26, 16:51   
   Polecający: religia tv

BlueMan napisał/a:
Prawdziwy śmietnik jest w userach tego forum - dużo z nich to sztuczne osobowości.

możesz rozwinąć swoja myśl ;] Bo nie bardzo rozumiem na jakiej podstawie mozna okreslac kto jest sztuczną osobowościa jakt o jest internet i forum wirtualne ;]

A zreszta , jestes tutaj raz na jakiś czas i dochodzisz odrazu do takich wniosków ?

Kurczol  

Wysłany: 2007-06-26, 17:32   
   Polecający: baba jaga ;P

Cytat:
A zreszta , jestes tutaj raz na jakiś czas i dochodzisz odrazu do takich wniosków ?

bo on zawsze wie wszystko lepiej ;)

swoja droga userow zero postowych i bedacych juz dlugo na forum rzeczywiscie mozna by bylo usunac ;)

raczej nagle pisac nie zaczna ;p ale Ptaq tylko ma statystyki przed oczami wiec mu siem nie przetumaczy o! :P

kenusarf  

Zaproszone osoby: 1

Wysłany: 2007-06-26, 20:37   

BlueMan napisał/a:
Co więcej admin nic sobie z tego nie robi mimo moich sugestii.

I bardzo dobrze robi. Jeszcze nam tu Twoich sugestii brakuje...
lolinka napisał/a:
Bo nie bardzo rozumiem na jakiej podstawie mozna okreslac kto jest sztuczną osobowościa jakt o jest internet i forum wirtualne ;]

A co znaczy "sztuczna osobowość"? Ja wiem, że można się domyślić, ale czemu chłopak ma myśleć, że umie pisać?
lolinka napisał/a:

Wie co pisze. W końcu sam ma forum, na którym ja mam tyle sztucznych osobowości, że nie potrafię ich policzyć.

BlueMan  

Wysłany: 2007-06-27, 11:03   

http://www.forumnasze.net...ll-ASC,5075.htm - przegląnijcie sobie osoby, które ostatnio się zarejestrowały.
Wszystkie z wpisem w "Skąd" typu USE, Russia, Canada, itp zagraniczne to boty internetowe, które się rejestrują, aby potem spamować na forum.
Ostatnio z nimi walczyłem na moim forum i wystarczą tylko 2 modyfikację i już mogę spokojnie spać i nie podniecać się sztucznie nabitym licznikiem osób na forum :P

Kurczol napisał/a:
swoja droga userow zero postowych i bedacych juz dlugo na forum rzeczywiscie mozna by bylo usunac ;)
Z jednej storny tak, a z drugiej ja takie rzeczy weryfikuję przy masowej korespondencji - kiedy dostaję odpowiedź od serwera poczty, że dana skrzynka jest pałna, bądź usunięta, to wtedy usuwam i takiego usera z forum. Jak nie to znaczy, że jego email działa i ma się dobrze i jest nadzieja, że powróci na forum po przeczytaniu listu :D

Ptaq  

Tytuł: Test

Wysłany: 2007-06-27, 21:02   

Nie ma to jak 4 dni w górach :P
A tu widze wszyscy tacy zestresowani, znerwicowani... ;)
Ale do rzeczy.
Co do zakładania tematów od iluś tam postów, niby może by zmniejszyło bezsensowne posty, ale trzeba by bylo stworzyc nowy dzial do roznych jednorazowych pytan. A tu znow tematy z wielu dziedzin byly by w jednym worku - troche sie by balagan zrobil bo kazde pytanie ma teraz + - swoj dział. A zakladanie dodatkowych sybfor przy dzialach to by tylko niepotrzebnie rozbudowalo i nowym userom utrudnilo poruszanie sie po forum.

Co do pisania w SB po iluś tam postach to raz ze to jest taki 'czat' i trzeba troch więcej dystansu do tego bo te wiadomosci same znikaja wiec nie ma wiekszego problemu a jak ktos juz np. jakis wulgaryzmow uzywa to ostrzezenie/ban i po sprawie.
Pozatym to by moglo jeszcze bardziej sklonic userow do nabijania postow by osiagnac ten pewien pułap.

I ostatni temat jaki się przewinął to 'wirtualni urzytkownicy' - czyli martwe konta userów, BlueMan - usunał je i chyba poczuł ze mu staty ubyły i chce by nasze forum tez tak samo zrobiło. Ale po co? Komu przeszkadza to - a statystyki, lepiej wyglądają wieksze aniżeli mniejsze.
Pod wzgledem pozycjonowania, jak ktos by byl w temacie to linki od stron są 'nofollow' wiec tez forum na tym nic nie traci. BlueMan tak bardzo naciska na to czyszczenie bo... no wlasnie czemu ;) :cwaniak:

Zombwbij  

Wysłany: 2007-06-27, 21:39   

Ptaq napisał/a:
statystyki, lepiej wyglądają wieksze aniżeli mniejsze
Wolałbym mniej, ale aktywnych i w miarę rozgarniętych użytkowników, niż rzesze "martwych".
Może się nie znam :suchy:

Ptaq napisał/a:
ostrzezenie/ban i po sprawie
Co z nader aktywnymi userami, którzy mimo kilku banów pod rząd, chcą nas raczyć swoimi "postami"? Czy ban IP wchodzi w grę?

Ptaq  

Tytuł: Test

Wysłany: 2007-06-27, 23:00   

Zombwbij napisał/a:
Wolałbym mniej, ale aktywnych i w miarę rozgarniętych użytkowników

No ale to ze usune tych nieaktywnych nie sprawi, ze reszta zacznie ostro pisać - te 2 rzeczy sa rzaczej niezalezne.

Zombwbij napisał/a:
Czy ban IP wchodzi w grę?

Jestesmy niestety w erze Neo+ (zmienne IP) wiec cienko to widac.

wiktor96 

Wysłany: 2007-07-19, 19:32   

to idiotyczne,sam jestem nowy i napisałem 3 tematy , a zamiast pisać tematy teraz pisze odpowiedzi na różne tematy innych :chytry:

Lola  

Wysłany: 2007-07-19, 20:56   
   Polecający: religia tv

Cytat:
to idiotyczne,sam jestem nowy i napisałem 3 tematy , a zamiast pisać tematy teraz pisze odpowiedzi na różne tematy innych :chytry:

a czy nie o to chodzi na forum ? jesli nie potrafisz niego korzystac to nikt Cie tu nie trzyma ;]

kenusarf  

Wysłany: 2007-09-10, 23:56   

Powtórzę to co napisałem w SB.

Moim zdaniem należy usuwać wszystkie wpisy oszustów zachęcające do spamowania(zarób 15000 bez wysiłku), a już na pewno nie powinno się ich zostawiać zamkniętych na tablicy ogłoszeń bez możliwości obnażenie mechanizmu oszustwa.

Mało mnie obchodzi, że jakiś frajer da się oskubać na 5 zł, ale gdy już się da oskubać to sam staje się takim spamerem,a każdy spamer ma nadzieję na to, że jemu kasę wpłaci 3000 innych spamerów, czyli oni już będą pragnąć 9 000 000 spamerów.

jane_lane  

Wysłany: 2007-09-12, 22:58   

Spam był, jest i będzie! "Spam, spam spam, spammity spam" jak mówi poeta:
http://www.youtube.com/watch?v=wZ7YedEopp4
Trzeba po prostu jak najszybciej reagować: zgłaszać i usuwać te zbrodnicze posty Wiem bardzo odkrywcze:), ale najprostsze rozwiązania są najlepsze : )
spamowe pozdro

make love not war, enjoy art

syneloi  

Wysłany: 2007-10-03, 14:09   

Pokój Wam!

W internecie istnieje funkcja moderatora
czyli osoby cenzurującej
więc proponuję by utworzyć
dział tekstów usuniętych z dyskusji,
w którym by umieszczano usunięte teksty
z wiadomością dlaczego to uczyniono.

Powodzenia! :dobani:

kenusarf  

Wysłany: 2007-10-03, 23:39   

syneloi napisał/a:

Po to się je usuwa, żeby ich nie było. Ach cóż za oczywista oczywistość :D

sis  

Zaproszone osoby: 2
Tytuł: zła starowinka

Wysłany: 2007-10-03, 23:53   

kenusarf napisał/a:
syneloi napisał/a:

Po to się je usuwa, żeby ich nie było. Ach cóż za oczywista oczywistość :D

czy ten "dział tekstów usuniętych z dyskusji" nie nosi przypadkiem wdzięcznej nazwy "Kosz"?

czyli już jest, nie trzeba nic tworzyć ;p

grlało, matulu

Odpowiedz do tematu