• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

Starrk  

Tytuł: \_(O_o)_/

Wysłany: 2009-01-26, 01:21   Taki tam, problem ze starymi postami

Przychodzi sobie PK na forum, pospami troche, itp, a potem mu sie włącza tryb nostalgii i postanawia sobie PK poczytać swoje stare posty. No więc wchodzi w profil, klika "Zobacz wszystkie posty PK" no i czyta pierwszą strone, te najnowsze posty. Potem zadowolony klika na stronkę numer dwa i.... i tragedia, rozpacz, zaskoczenie, wtf i ogólnie masakra. Bo tam taka wiadomość na nieszczęsnego PK czeka:

I to samo jest na stronie 2, 3, 4, 8, 45, 115, 456.. no ogólnie mówiąc na wszystkich.

No i PK postanawia w końcu założyć temat, podzielić sie problemem i zapytać czy inni też tak mają i czy Ptaq może coś zreperować ( Halo halo Ptaqu, uruchom swe złotę rączki i poreperuj!)

No. Macie też takie problemy?

sylwia15 

Wysłany: 2009-01-26, 01:35   

Na szczęście nie mam takich problemów, ale u mnie jest tylko 6 stron.

sis  

Zaproszone osoby: 2
Tytuł: zła starowinka

Wysłany: 2009-01-26, 01:38   

Psycho Krusher napisał/a:
No. Macie też takie problemy?
Macie, macie.
Co prawda nie zawsze, ale czasem się takie dziwne cuś pojawia. I to nawet niekoniecznie na 2, ale np. na którejś następnej, zupełnie przypadkowej stronie. A najśmieszniejsze jest to, że po powrocie i kliknięciu na nr strony jeszcze raz wszystko jest okej. Chociaż też nie zawsze.

Ni czorta nie wiem, na czym to polega i czemu tak się robi. Choć zaiste jest to irytujące i utrudnia takie starcze podróże sentymentalne. Jedyna prawidłowość, jaką zaobserwowałam jest taka, że im więcej stron z postami, tym większe prawdopodobieństwo wyskoczenia takiego kuku. Podczas przeglądania postów użytkowników, którzy zdążyli naspamić jedynie jakieś 2-3 strony, wszystkie grzecznie się wyświetlają.
Przychodzi sobie PK na forum, pospami troche, itp, a potem mu sie włącza tryb nostalgii i postanawia sobie PK poczytać swoje stare posty
Oj, wujaszku, starzeje się wujaszek <trąca laską i pozwala sobie na starczy, konfidencjonalny chichocik> ^^

grlało, matulu

Colorblind  

Tytuł: zielona maupa

Wysłany: 2009-01-26, 01:47   

Akurat u mnie wszystko jest w porządku, działają strony jak należy, no chyba, że akurat o tej porze wszystko gra, dlatego mocno zaskoczona jestem takim problemem, i na wyjaśnienie trzeba będzie poczekać, aż admin zainteresuje się tą kwestią.

"Doskonale. Wszystko przebiega zgodnie z moim planem. Jestem bezwzględnie inteligentny."

bo w życiu ważne jest poczucie koloru

Sol  

Zaproszone osoby: 1
Tytuł: Smarkula

Wysłany: 2009-01-26, 10:13   

A ja mam tak jak sis. Czasem wszystkie grzecznie się wyświetlają, czasami muszę zrobić powrót i klik na numer strony, a czasami w ogóle stare nie chcą się pokazać. No i wiem, że kilku innych użyszkodników z większym stażem też ma ten problem. Ptaq? ^^

"It seems that once you get laid, your life basically turns to shit."

Martina  

Zaproszone osoby: 14
Tytuł: słodziak *^_^*

Wysłany: 2009-01-26, 11:10   

Ptaq? co wy, w cuda wierzycie? anarchiaaaa!
mi się to zdarzyło tylko raz, zwykle wszystko działa, wszystkie strony, wszystkie swoje głupoty sprzed trzech lat mogę czytać choć wcale nie chcę i nie potrzebuję, bo to było głupiogłupie serio ^^

Starrk  

Tytuł: \_(O_o)_/

Wysłany: 2009-01-26, 11:36   

No u mnie problem jest ekstremalny, bo wszystkie 604 strony jakie z radością nabiłem wyświetlają mi taki problem. Dochodzę powoli do wniosku, że to kara za spamerstwo, skoro im mniej stron tym mniejszy problem. Czekam na Admina.

sis  

Zaproszone osoby: 2
Tytuł: zła starowinka

Wysłany: 2009-01-26, 12:01   

Colorblind napisał/a:
mocno zaskoczona jestem takim problemem
Dodam, że problem nie jest nowy - nie wiem, jak w przypadku PK, ale mnie już dawno robiło się takie kuku.
No u mnie problem jest ekstremalny, bo wszystkie 604 strony jakie z radością nabiłem wyświetlają mi taki problem.
Teraz też? Właśnie sprawdziłam swoje, do 10 strony wyświetlają się chwilowo normalnie. Reszty nie przeglądałam.
Dochodzę powoli do wniosku, że to kara za spamerstwo, skoro im mniej stron tym mniejszy problem.
Tru tru ^^' zupełnie niesprawiedliwa kara, dodałabym, bo niby czemu porządni userzy też tak mają?
Czekam na Admina.
Baw się dobrze ;D

grlało, matulu

Kurczol  

Wysłany: 2009-01-26, 12:35   
   Polecający: baba jaga ;P

ale narcyzy z was ;< czytac wlasne posty pfff !

mi sie nic nie psuje :)

morfina 

Wysłany: 2009-01-26, 13:46   
   Polecający: dziwka szatana

A u mnie działa. Ale kiedyś jak niektórych użytkowników wszystkie posty odpalałem to tak było. Niczym w kalejdoskopie. A to jest kwestia połączenia serwer - forum, być może jakoś drażnisz bazę danych, albo ona posiada podrażnione (uszkodzone/niespójne) dane o Twoich postach. Może błędnie odczytuje ich ilość z tabeli i później nie może wyświetlić? Trudno określić. Ale jak to wina bazy, to ani Ty ani admin nic na to nie poradzicie ;P

Colorblind  

Tytuł: zielona maupa

Wysłany: 2009-01-26, 13:56   

teraz to tylko admin może się wypowiedzieć w tej kwestii, my tylko możemy spekulować, a to sensu większego nie ma

"Doskonale. Wszystko przebiega zgodnie z moim planem. Jestem bezwzględnie inteligentny."

bo w życiu ważne jest poczucie koloru

pomidorowa  

Wysłany: 2009-05-12, 04:14   
   Polecający: zboczona ździra

"tak jest #?%@! zawsze, zawsze no, zawsze..."
jak coś nie działa poprawnie na NF to zaraz problem :D

wszystko chyba jest pod pełną kontrolą admina. to może być taki specjalny filtr żeby użytkownicy raczej zajęli się pisaniem nowych postów a nie czytaniem starych uzewnętrznień

:P
Ostatnio zmieniony przez pomidorowa 2009-05-12, 04:53, w całości zmieniany 2 razy  

Ptaq  

Tytuł: Test

Wysłany: 2009-05-12, 23:34   
   Polecający: Ptaq

Zoptymalizowałem bazę danych - powinno pomóc, niech się wypowiedzą Ci którzy mieli ten problem, czy nadal go mają.

Martina  

Zaproszone osoby: 14
Tytuł: słodziak *^_^*

Wysłany: 2009-05-13, 10:24   

Ptaq napisał/a:
Zoptymalizowałem bazę danych - powinno pomóc, niech się wypowiedzą Ci którzy mieli ten problem, czy nadal go mają.
wystarczy wejść na profil PK i kliknąć w "zobacz wszystkie posty" którąkolwiek stronę - nie ma. tylko pierwsza działa, resztę jak się chce zobaczyć to trzeba ręcznie wpisywać adres w przeglądarce z jakąś większą cyferką na końcu linka, gdzie przy pierwszej stronie jest '0'.

Ptaq  

Tytuł: Test

Wysłany: 2009-05-13, 16:20   
   Polecający: Ptaq

Chyba wiem w czym rzecz - postaram się dziś w nocy to naprawić.

Odpowiedz do tematu