• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

zbych1112  

Wysłany: 2007-06-15, 10:47   Tematy w dziale "Przywitaj się"

Ta sprawa wymaga jakiegoś konkretnego rozwiązania. Bo te kłótnie są bezsensu. Nic z nich nie wynika. Modzi sie czepiają, w tym temacie są niepotrzebne posty.To jest przecież temat powitalny, przecież nie będzie tam tylko suchego:

"Cześć, jestem Wojtek i mam 17 lat"

A potem odpowiedzi typy:

"Witaj", "Hej" lub "Cześć"

No chyba że tego oczekujecie. A jak tego chcecie to lepiej będzie jeśli ten temat będzie zlikwidowany bo będzie sucharny!!

Wypowiedzcie się na ten drażniący temat. Trzeba coś z tym zrobić.

I niech się w końcu Ptaq wypowie bo jeszcze nie wydziałem jego wypowiedzi na TEN temat!!
To, co się przed nim nie chowa"

J. W. Goethe

Ptaq  

Tytuł: Test

Wysłany: 2007-06-15, 11:04   
   Polecający: Ptaq

Dobra ja tam odnośnie tematu przywitalni wysłałem 1 PW do moderatorki.
Ale wtedy sprawe znalem jedynie tak powierzchownie, dlatego nie chciałem się wypowiadać tak 'na szybko'.
W chwilo obecnej jestem po kilkudniowej obserwacji tego działu.

Moje wnioski jeszcze kilka dni temu były takie, że miło zagadać z nowymi userami, i tu sie w 100% zgadzam - każdy woli jak się z nim przywita jakimś mniej schematycznym 'witaj'.
To sami 'nowi' piszą coś o sobie by potem przy powitaniu nawiązać do tego powiedzieć ze też się to lubi ale w tym momencie taki 'stary' user powinien zareagowąć + - tak:

Cytat:
- Jestem Ola mam 15 lat bardzo lubie ONA.
- Witaj Olu wiesz, ja tez jestem fanem ONA, my już sporo o tym zespola gadaliśmy ( i tu podajecie link do tego tematu. ) (...)

I to jest mysle powitanie którego powinniśmy się trzymać bo nie wciąga się wtedy usera do stworzenia kolejnego tematu o ONA, a pomaga mu sie obyć z forum - pokazuje mu się, że u nas dużo tematów już jest - a czesto nowy user by po prostu zalozyl kolejny temat o ONA.

A teraz co ja widze... tematu typu:

Cytat:
- Jestem Ola mam 15 lat bardzo lubie ONA.
- user1: Pierwszy... ha, user2 jestem znów przed Tobą, widzisz powinenes sie bardziej starać bo user1 nie spi :D , witam.
- user2: Ty zarazo jedna znow jestes przede mna, ale nie martw sie teraz mam wolne przez 4 dni to kazdy user bedzie pierwszy przezemnie przywitamy
ps. witaj Olu.
- user1: (..)

Bardzo wiele tematów tak wygląda - fakt, że tu jest to wyolbrzymione - ale chce pokazać o co mi chodzi, że bardzo często w tematach danego nowego usera toczy się luźna rozmowa rodem z GG miedzy starymi userami, a w tle i pojawia się wątek nowego usera.
A to przeciez nie o to chodzi to on ma byc tym nr 1 w tym temacie

Czesto stary user cos pisze w tym temacie (nawet jesli nawiaze cos do new.usera) to potem jeszcze napisze z 5 postów (luznej gadki z kimś starym) nim mu ten user odpowie. Ze robicie z tego działu czat - ale czat który wcale nie ma na celu pogodanie przyzwyczajenie nowego usera z forum a tylko pogadanie sobie miedzy soba tak jak w SB.

Starrk  

Tytuł: \_(O_o)_/

Wysłany: 2007-06-15, 14:50   

Więc oficjalnie zwracam się do całego zarządu forum o stworzenie "Spam-działu". Bez naliczania postów, bez określonej kategorii, bez zamykania temtów gdzie każdy mógłby zapostować co chce i byloby to miejsce do wesołych pogaduch. To by oczyściło Powitania i mody byłyby zadowolone i zwykli userzy też.

Mam nadzieje, że ktoś mnie poprze w tym pomyśle :]

jusia_like  

Wysłany: 2007-06-15, 15:00   
   Polecający: Google

Przeciez jest PW i czat- czego jeszcze chcecie na dobrą sprawe... ??

owad.lezacy  

Zaproszone osoby: 2

Wysłany: 2007-06-15, 15:05   

Psycho Krusher, własnie o to chodzi ze forum to nie czat i bezsensowne sa takie dzialy ;/ jak juz wspomnialakoezaka wyzej macie czat pw i gadu-gadu tam mozna sobie pogadac a nie na forum pociskac glupoty.

Starrk  

Wysłany: 2007-06-15, 15:14   

jusia_like napisał/a:
Przeciez jest PW i czat- czego jeszcze chcecie na dobrą sprawe... ??
Do korzystania z czata potrzebne jest żeby więcej userów było na raz na forum. A to się zdarza rzadko. Gadanie na PW? Bezsens.

Poszczelona napisał/a:
Psycho Krusher, własnie o to chodzi ze forum to nie czat i bezsensowne sa takie dzialy ;/ jak juz wspomnialakoezaka wyzej macie czat pw i gadu-gadu tam mozna sobie pogadac a nie na forum pociskac glupoty.

Znam wiele forum na których są takie sekcje i trzymają się tam dobrze i nikt nie narzeka na spam wokoło. To by napewno rozwiązało problem spamu. A na gg to ja sobie także i o filmie i polityce porozmawiać tak samo jak o głupotach. Na forum może też tak być.

jusia_like  

Wysłany: 2007-06-15, 15:32   

Cytat:
Gadanie na PW? Bezsens.

why.. ?
jak dla wiekszości bezsens to właśnie zakładanie jakiegos tematu 'do pogadania'

Kurczol  

Wysłany: 2007-06-15, 15:34   
   Polecający: baba jaga ;P

Spam dzial to Ty masz chyba w mozgu.

To jest F O R U M

powtorz powoli

FFF OOOO RRR UUU MMM

dyskusje tocza sie na dany i okreslony temat, jest regulamin ktorego sie kazdy trzymac musi, a dla grupki mlodziezy z burza hormonow osobnego dzialu nie trzeba robic. Jak chcecie sobie pogadac o dupie marynie to sie umawiajcie na spotkania na czacie, albo ggkonfa sobie zrobicie, wlasne numery na pewno posiadacie. Ale zamiast popier**** sobie w okienku to wbijacie na frum smiecicie i jeszcze macie pretensje jak ktos sprzata.

A jakbym tak wpadla jednemu i drugiemu do mieszkania i nasrala na dywan? fajnie by bylo? a pozniej powiedziala.. zrob sobie pokoj, w ktorym bede mogla srac.

Wiesz co troche rozumu i kultury ... gyzys ... v.v ja sama lubie czasem sobie zaoftopic czy pogadac o bzdetach, ale co za duzo to niezdrowo ;/

zbych1112  

Wysłany: 2007-06-15, 15:58   

Kurczol napisał/a:
a pozniej powiedziala.. zrob sobie pokoj, w ktorym bede mogla srac.
Co za bezsensowny agrument :/ Taki pokój gdzie się sra nazywa się łazienka. Widać takiego nie masz. Ale inni maja taki pokój i w nim srają :P

Taki pokój świetnie się sprawdza :)
To, co się przed nim nie chowa"

J. W. Goethe

Starrk  

Wysłany: 2007-06-15, 16:09   

Kurczol napisał/a:
Spam dzial to Ty masz chyba w mozgu.

O, zaczynamy obrażać userów? Czyżby skończyły się argumenty?

Kurczol napisał/a:

To jest F O R U M

powtorz powoli

FFF OOOO RRR UUU MMM.
No nie gadaj, a ja mysłałem, ze to portal o gotowaniu.

Kurczol napisał/a:

dyskusje tocza sie na dany i okreslony temat, jest regulamin ktorego sie kazdy trzymac musi, a dla grupki mlodziezy z burza hormonow osobnego dzialu nie trzeba robic. Jak chcecie sobie pogadac o dupie marynie to sie umawiajcie na spotkania na czacie, albo ggkonfa sobie zrobicie, wlasne numery na pewno posiadacie. Ale zamiast popier**** sobie w okienku to wbijacie na frum smiecicie i jeszcze macie pretensje jak ktos sprzata..

"Młodzież z burzą hormonów"- Cudowna, pusta fraza. Jak sie nie wie co powiedzieć to się wymysla takie dziwadła, co starowinko? Zróbcie nam miejsce do pogaduch to nie będzie smiecenia.

Kurczol napisał/a:

A jakbym tak wpadla jednemu i drugiemu do mieszkania i nasrala na dywan? fajnie by bylo? a pozniej powiedziala.. zrob sobie pokoj, w ktorym bede mogla srac..

Nie odpowiadam za twoj brak wychowania

Kurczol napisał/a:

Wiesz co troche rozumu i kultury ... gyzys ... v.v ja sama lubie czasem sobie zaoftopic czy pogadac o bzdetach, ale co za duzo to niezdrowo ;/

Mnie brak kultury? Pokaż w którym miejscu.
I pozdrów gyzysa.

zbych1112 napisał/a:
Taki pokój świetnie sie sprawdza

Kurczol tego nie wie, jest za stara. Tylko my- mlodzież z burzą hormonów o tym wiemy.

Kurczol  

Wysłany: 2007-06-15, 16:20   
   Polecający: baba jaga ;P

to przykre

ze nie widzicie roznicy pomiedzy forum a czatem,
pomiedzy lazienka a kiblem
pomiedzy spamem a normalna dyskusja

to naprawde przykre

Martina  

Zaproszone osoby: 14
Tytuł: słodziak *^_^*

Wysłany: 2007-06-15, 16:40   

Psycho Krusher napisał/a:
Znam wiele forum na których są takie sekcje i trzymają się tam dobrze i nikt nie narzeka na spam wokoło.
For, a nie forum skoro liczba mnoga. skoro znasz takie, to czemu nie śmiecisz tam, tylko domagasz się żeby pozwolono ci śmiecić tutaj? :looka:

Ptaq  

Tytuł: Test

Wysłany: 2007-06-15, 16:51   
   Polecający: Ptaq

Tez myślę, że jest na tyle dużo tematów a tym więcej tematów - że zawsze można w nich pogadać. Przywitalnia czy off-topic, to troche luzniejsze rozmowy, z podkreśleniem troche luźniejsze - ale bez samowolki.
Co do działu do spamowania, to też nie jest tak ze na innych forach tak jest i jest OK.
Tam jest najwięcej bluzg, kłótni, które sie potem przenoszą na reszte forum - a tam jest tak duzo postów/tematów, ze moderatorzy tam najczesciej nie zagladaja albo zadko, nie mowiac juz o moderowaniu - innymi słowym nie panują nad tymi działami.

Pozatym mamy tak ładną pogodę to zamiast iść gdzies do parku z kolegami/koleżankami pogadać o pierdolach to nie przyklejać mi się tak do monitorów, wiem ze forum jest fajne :P ale nie chce potem mieć Was na sumieniu jako uzaleznionych :D

Wiec myślę, że wszystko jasne - nie spamowac mi bezsensownie 'przywitalni' na chwile obecną nowy dział do spamowania również nie jest przewidziany.
Tyle.

Lola  

Wysłany: 2007-06-15, 16:52   
   Polecający: religia tv

Kurczol napisał/a:
A jakbym tak wpadla jednemu i drugiemu do mieszkania i nasrala na dywan? fajnie by bylo? a pozniej powiedziala.. zrob sobie pokoj, w ktorym bede mogla srac.

:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :padam: o fak ;p

Co to kurde , bunt ? ;] Regulamin jest dla wszystkich i obowiązuje wszystkich - nas -modów do sprzątania i trzymania porządku aby każdemu userowi było tu dobrze nie tylko Tobie, Psycho , a was - userów do przestrzegania zasad przejrzystego forum dyskusyjnego. Jeśli utworzymy kolejny dział do spamu to tak naprawdę problemu nie rozwiążemy bo założę się że większość postów będzie właśnie w tym dziale a nie innych , skłaniających do większego ruszenia mózgownica tematów.
Wojny między moderatorami a userami toczone są na każdym forum - ale uprzejmie wnoszę o wzajemne nie obrażanie się i nie pisanie, że my się czepiamy was biednych , pokrzywdzonych przez los ludzi. Internet to takie fajne urządzenie że komunikować się można w różnoraki sposób , tyle że takich for-do-spamu jest w necie mnóstwo - naszym celem jest chyba stworzenie takiego , w którym obowiązuje jakiś porządek.

Podoba mi się pomysł, który podsunął Ptaq by w czasie dyskusji z nowymi podsuwać im pod nos linki do tematów na naszym forum , lub , co tez mi sie podoba zlikwidować dział przywitaj się a zostawić jedynie ankietę z pytaniami.
Co do pogaduszek - Jest od tego SB i czat , możecie nakłonić nowych zeby tam tez sie udzielali a my , modzi nie będziemy na to zwracać uwagi jeśli będziecie tam gadać o pierdołach. Myślę , że to jest kompromisowe rozwiązanie.

Starrk  

Wysłany: 2007-06-15, 17:32   

Dobra. Widzę, że mam przeciw sobie mur.
Skończmy to, ja nie należe do kłótliwych osób. Niech zostanie tak jak jest, skoro stworzenie działu do pogaduch traktujecie jako problem i zło największe. W końcu nie uważam, że jest nam teraz xle, jedynie czasmi przydało by się większe przymknięcie oka
ze strony "władz".

Ja nie będe się więcej wdawał w dyskusje na ten temat skoro nie mam widocznego poparcia. To by było moje podsumowanie w tym temacie. Zakopmy topór wojenny (jeśli. oczywiście go wczesniej wykopaliśmy :] ).
Tyle.

Odpowiedz do tematu