• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Colorblind
2010-09-27, 12:40
Autor Wiadomość

Wower  

Wysłany: 2010-09-27, 11:44   Znikajacy post

hmm.. wczoraj wypowiedziałem się, ładnie dodałem swój post i... dziś go nie ma. został usunięty przed moda? tylko czy w takim przypadku nie otrzymałbym jakieś informacji o takim zdarzeniu? jak na razie wygląda to tak, jakby post wyparował... cóż pozostaje napisać raz jeszcze to samo.

Starrk  

Tytuł: \_(O_o)_/

Wysłany: 2010-09-27, 11:50   

Modzi wysyłają powiadomienie tylko wtedy jak im się chce :luka: Więc może lepiej poczekać na wyjaśnienie zielonego, a nie pisać na nowo i narażać się na opieprz ;P

Wower  

Wysłany: 2010-09-27, 12:03   

Też doszedłem do wniosku, że lepiej poczekać na jakąś oficjalna odpowiedź. Zaskoczyło mnie jednak to, że na skrzynce pocztowej miałem informację o dodaniu odpowiedzi (o 4 rano) i tej wiadomości też brak.

Colorblind  

Tytuł: zielona maupa

Wysłany: 2010-09-27, 12:28   

http://www.forumnasze.pl/...-vt21695,15.htm

jeśli chodzi o ten temat, to zauważ, że ostatnie posty są czasówkami, ustawionymi przez moda, bądź samego użytkownika, prowadzenie Ota i odpowiadanie na czasówki, samemu nie ustawiając opcji wygaśnięcia posta, będą zawsze usuwane, bo takowy post nie na temat powoduje, że się na niego odpowiada, Ty nie ustawiłeś czasówki, Smarkej ustawił, Ty byś odpowiedział, znów nie ustawiając czasówki, posty Smarkeja, by wygasły, Twoje by zostały - i tak właśnie powstałby burdel. Albo piszesz na temat, a jeśli nie, to ustawiaj czasówki, i nie przeżywaj znikającego posta ; ) o.

"Doskonale. Wszystko przebiega zgodnie z moim planem. Jestem bezwzględnie inteligentny."

bo w życiu ważne jest poczucie koloru

Wower  

Wysłany: 2010-09-27, 12:39   

Dzięki za wyjaśnienie. Nie zauważyłem wcześniej żadnych czasówek. Po raz pierwszy spotykam się z czymś takim na forach. Na przyszłość będę już wiedział. Chociaż jestem przyzwyczajony, że jeśli dyskusja wynikającą z pierwotnego tematu przeradza się w inny, to rozważa się rozpoczęcie nowego wątku i przeniesienie już istniejących postów - nie usuwanie czegoś co już zostało powiedziane.

Colorblind  

Tytuł: zielona maupa

Wysłany: 2010-09-27, 12:40   

skoro wszystko wyjaśnione, temat uważam za zamknięty - w razie innych niewiadomych zapraszam na PW ; )

"Doskonale. Wszystko przebiega zgodnie z moim planem. Jestem bezwzględnie inteligentny."

bo w życiu ważne jest poczucie koloru

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi