• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

Davido  

Tytuł: The Special One

Wysłany: 2011-12-29, 09:44   

A ja bym chciał D3 już teraz, w 2 pocinałem dosyć sporo, ale teraz przystopowałem i gram w co innego. :D Mam nadzieję, że skoro Zamieć tak opóźnia premierę, to D3 będzie perfekt dopracowane. D2 miało swoje wady (pvp) ale ogółem było przełomem jak na czasy, w których zostało wydane. Liczę na powtórkę teraz z D3 :P
Because Mother Earth wants as all to leave.

Smok_ 

Tytuł: Jestem na nie!

Wysłany: 2012-01-07, 21:39   

Specjalnie dla Diablo II kupiłem oddzielną myszkę! Nie wiem dlaczego, ale przy tej produkcji gryzonie padały mi niezwykle szybko, hmm... Wspaniała gra!

Starrk  

Tytuł: \_(O_o)_/

Wysłany: 2012-04-23, 19:27   

Doooobra, to pozwolę sobie na szybki review trójeczki, jako, że moja silna wola została pokonana przez fakt, iż koniec testowania otwartej bety wybija dziś o 19:00 (jakoby).

Jako, że przez calą sobotę i niedzielę nie szlo się zalogować do gry (servery były busami, lol), tak więc czasu nie było wiele na testing. Jak sobie obiecałem juz dawno, zapodałem se łowczynię demonów z powodu sentmentu niejako (stajl i pułapki = zabójczyni z dwójeczki). Wrażenia z samej postaci pozytywne, dzielnie pani (lub też pan) włada kuszą, dual wielding też jest z tego co widziałem, są jakieś rykoszetujące strzały, budowanie paska Nienawiści by zapodawać czary ofensywne i paska Dyscypliny dla czarów jak to nazwali "tektycznych" Many jako takiej łowca nie ma. I dobrze.

Podsumowując naprędce

- jest ładnie, nie jest tęczowo wcale
- sprzętowo dość wymagająco, ale na lapku to wiadomo cudów oczekiwać nie należy (wszycho na medium-low ale i tak wygląda ładnie)
- poziom trudności na Normalu... zmienny. Na początku z palcem w tyle, potem w podziemiach już zaczęło się robić tłoczno od szkieletów
- kwestia kul ze zdrowiem które wypadają z wrogów mocno kontrowersyjna... niby łatwiej troche ale.... no nie tak do końca, bo kule nei wypadają tonami, a potiony co ja masz w plecaku mają cooldown (tak tak)
- wrażenia z interfejsu... chłopaki z Blizza wiedzą, że ludzie sie przyzwyczaili do Wowa i klawisza jest praktycznie identyczne z owym, są acziwmenty (zabij wroga żyrandolem, zrób tak by król szkieletów zabił 15 własnych sług w jednej walce, takie tam)... jest znajomo
- nie ma rozdzielania punktów do atrybutów. Nie ma. Nie ma sily, zręczności, inteligencji. Zupelnie jak w wowie. Na każdym levelu dostajesz określoną liczbę takowych i już. Możesz jedynie przydzielać nowe punkciki do umiejętności. Synergii ni widu nie slychu, jeno jakieś runy można dodawać do czarów by zmieniać ich działanie.
- portal do miasta - osobny czar, nie potrzeba zbierać zwojów
- nie można zrobić portalu podczas walki z bossem ( ;c)
- jak zginiesz podczas napieprzania bossa... wraca cie do czekpointu a boss odzyskuje całe zdrowie, nie ma tak łatwo jak w dwójeczce. U mad bro?

Po tej godzinie wydaje sie całkiem dobrze. No i co-op jest. Po 2-3-4 osoby razem w podziemiach. Miodne. Jestem na tak.

Aha, co na minus? Śmierdzi Torchlightem. Na szczęście tutaj jest klimat. Ups, KLIMAT.
Ostatnio zmieniony przez Starrk 2012-04-23, 19:30, w całości zmieniany 2 razy  

dawwyy 

Wysłany: 2012-05-26, 23:59   

jedna z moich ulubionych gier wszech czasów :hyhy:

Mortek  

Wysłany: 2012-05-29, 13:23   

Jak wspomnę te swoje zastępy czarodziejek hodowanych latami.:)

czem300 

Wysłany: 2012-05-29, 13:49   

ahhh, same dobre wspomnienia mam z tą grą :hyhy:

Odpowiedz do tematu