• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

Anelka 

Wysłany: 2012-09-29, 18:30   Gry na Facebooku

Zrezygnowałam z innych kont w serwisach społecznościowych i założyłam sobie na FB. Znacie jakieś fajne gierki w tym serwisie?

Jedyną jaką znam to konkursowa na profilu Antek Soplica: https://www.facebook.com/...84391061666663, ale ta skończy się w połowie października, a mi chodzi o takie bardziej regularne.

JanuszChrystus  

Tytuł: Obieżyświat

Wysłany: 2012-09-29, 18:46   
   Polecający: Achar

Nigdy nie grałem w nic na fejsie. Nawet nie wiem gdzie są tam gry. Jak chcesz sobie w coś pograć, to poszukaj tego na portalach z grami chociażby. Takie same gry, a przynajmniej nie będziesz spamować znajomym pierdółkowatymi newsami z twoim gierek.

Martina  

Zaproszone osoby: 14
Tytuł: słodziak *^_^*

Wysłany: 2012-09-29, 19:51   

e no, swego czasu się grało, jakieś wyspy skarbów, farmę się obsiewało pomidorami, cośtam, nie wiem. jest i tetris i jakieś diamentowe pierdółki. wejdź sobie na profil MindJolt Games, tam jest też gier od cholery: http://apps.facebook.com/...&ref=ts&fref=ts

Starrk  

Tytuł: \_(O_o)_/

Wysłany: 2012-09-29, 20:07   

Farmville <3 przyrzekałem, że nie ulegnę i nigdy nie zagram ale jednak mię wciągło. Na jakiś miesiąc. Potem nie bardzo miałem jak grać bo nie miałem wtedy ni kompa w akademcu ni dostępu do neta stałego, więc biedne roślinki pousychały ;<

Potem jeszcze pare dni w tetrisa, ale to nic wielkiego, nie zaiskrzyło. I tyle.

ko-ko 

Wysłany: 2012-09-30, 14:45   

Ja tam lubię grać na FB w gierki. Polecam Ci Candy Crush Saga. Ostrzegam uzależnia!!! A ta gra Antka Soplicy fajna jest? Jeszcze nie brałam udziału w tego typu konkursach. Może spróbuje :)

Anelka 

Wysłany: 2012-09-30, 22:25   

Martina bardzo dziękuję o to chodziło!

A co d gry Na profilu Soplicy to taka prosta zręcznościówka, można pograć a dodatkowo zgarnąć nagrody. Można wygrać coś do 30 miejsca. Za pierwsze dwa iPhona 5.

ko-ko 

Wysłany: 2012-10-01, 18:46   

Rzeczywiście fajna gierka. Wczoraj sobie poklikałam. Nawet udało mi się dojść do 9 poziomu. Za pierwszym razem trudno było łapać te podwójne, ale zaczynam sobie powoli radzić.

Anelka 

Wysłany: 2012-10-01, 22:24   

Zaczęłam na razie z Farmville :D zobaczymy jak bardzo wsiąknę. A z tą Soplicą to kombinuj bo już do 30 poziomu niektórzy podochodzili. jest jakaś runda bonusowa. Tylko nie wiem jak na nią trafić.

Aysha  

Wysłany: 2012-10-03, 19:33   

Nie znoszę gier na FB. Kiedy ktoś mi wysyła zaproszenia do gier, mam dość. Nic tylko walnąć głową w mur. Przecież te gry to jakieś żałosny pomysł. Na nk jest tak samo, a przecież to nie portal do grania, tylko do kontaktu ze znajomymi.

Anelka 

Wysłany: 2012-10-03, 20:03   

Mnie też wkurzają te zaproszenia, ale pograć lubię. Zaproszeń nie wysyłam.

To chyba kwestia tego czy w ogóle w coś grasz czy nie. A na fejsie można robić różne rzeczy, nie tylko podglądać znajomych ;)

maciej79 

Wysłany: 2012-10-05, 11:38   

gry na fejsbuku to straszne pochłaniacze czasu ;) jeżeli masz go dosc sporo to mozna pograc, ale lepiej sie nie uzależnic ;)

ko-ko 

Wysłany: 2012-10-06, 14:07   

Potwierdzam. Jak już zaczynam grać, to czas tak szybko leci, że nie zauważam, jak te kilka godzin upływa. I tak ciężko się oderwać. Mam kilka ulubionych gier, o jednej pisałam parę postów wcześniej. A teraz gram jeszcze w "Bój o słój". W sumie prosta gierka zręcznościowa, ale fajne nagrody, więc sobie grywam od czasu do czasu. Nawet ostatnio trafił mi się bonus ;)

Anelka 

Wysłany: 2012-10-09, 20:23   

Za tego bonusa można zdobyć dodatkowo 150 punktów. Niedawno opublikowali jak wejść do rundy bonusowej. Jak pojawi się złoty słój trzeba wcisnąć dwie strzałki dół-góra.

ko-ko 

Wysłany: 2012-10-12, 00:38   

Dzięki tej rundzie bonusowej moje notowania poszły w górę ;) Podobno już od 28 poziomu jest szans na wygraną, ale wszystko okaże się w sobotę. Może się uda. Gram do końca.

Martina  

Zaproszone osoby: 14
Tytuł: słodziak *^_^*

Wysłany: 2012-10-12, 12:18   

dupa tam. nawet żeby być na 30tym miejscu trzebaby przejść powyżej 25 lvlu, co jest bez spowalniaczy po prostu nierealne. ja "normalnie" na 12 lvlu odpadam, to jest nie do zrobienia. na szczęście co poniektórych, umieją oszukiwać tak, żeby nie zostać przyłapanymi, widziałam na innym forum dyskusję o podmienianiu pakietów które gra wysyła do serwera co każdy poziom... :oczami:

Odpowiedz do tematu