• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

Byccagio  

Zaproszone osoby: 11

Wysłany: 2015-11-02, 13:06   

kenusarf napisał/a:
Kaszka napisał/a:
kłosek napisał/a:
Ja z dzieckiem siadam do gry, dzieci grają razem albo gramy w trójkę , to nie jest tak , że kupuje dzieciom takie gadżety żeby że tak powiem mieć je z głowy....

u nas jest tak samo, elektroniczna kostka do gry dice + sprawdza się idealnie jako gadżet do wspólnego spędzania czasu, my zawsze gramy wspólnie z dzieciakami kostką, razem sie bawimy.

Czyli cała rodzina siedzi dookoła tabletu, zamiast siedzieć dookoła jakiejś fajnej planszy z figurkami? Szkoda mi Twoich dzieci, że im tak masakrujesz dzieciństwo...
jeszcze lepiej wyjść na dwór i pograć z dzieciakiem w piłkę.

Kaszka 

Wysłany: 2015-11-03, 08:24   

zwłaszcza jak jest zimno i pada deszcz :) nie popadajmy ze skrajności w skrajność, trzbea i wychodzić z dziećmi na zewnątrz ale też i dać im pogram w gry na tablecie, trzeba znaleźć równowagę, bo to co zakazane najbardziej kusi.

Starrk  

Tytuł: \_(O_o)_/

Wysłany: 2015-11-03, 10:16   

Kaszka napisał/a:
zwłaszcza jak jest zimno i pada deszcz :)
Tak. Na dworze zimno, brrr. W takich dni, warto z rodziną albo przyjaciółmi (zakładając że rodzina to nie przyjaciele) siadnąć do gry na tablecie w ciepłym otoczeniu domowym. :) :zawstydzony: :oczami: :chytry:

kenusarf  

Zaproszone osoby: 1

Wysłany: 2015-11-03, 23:13   

Kaszka napisał/a:
zwłaszcza jak jest zimno i pada deszcz :) nie popadajmy ze skrajności w skrajność, trzbea i wychodzić z dziećmi na zewnątrz ale też i dać im pogram w gry na tablecie, trzeba znaleźć równowagę, bo to co zakazane najbardziej kusi.

No, przecież nie chcemy, żeby Polskę zaczęła terroryzować banda sześcioletnich złodziei tabletów, skuszonych tym, że im rodzice nie pozwalali grać. Z drugiej strony oberwałoby się tym sześcioletnim szpanerom co mają wyśmiewać dzieci bez tabletów, więc może nie byłoby czyś naprawdę niepożądanym...

Kaszka 

Wysłany: 2015-11-04, 08:32   

oj widać od razu że nie masz dziecka, bo nie wiesz nawet co sięd zieje w szkołach, dzieci które nie są na bieżąco z nowinkami technologicznymi są wyalienowane, ja wiem jak to wygląda, wieć wiem że dzieci też powinny być na bieżąco z technologią.

kłosek  

Wysłany: 2015-11-04, 19:12   

W szkołach moich dzieci na szczęście nie ma takiego problemu , że kto nie ma to gorszy. Ale tak czy siak dzieci lubią mieć takie gadżety, nie jest w tym nic złego, uważam, że to normalne :)

Kaszka 

Wysłany: 2015-11-05, 08:29   

ja też nie widzę w tym nic złego, technologia się rozwija, wiec dla dzisiejszych dzieciaków wszelkie elektroniczne gadżety to tak jak dla nas walkman, trzeba nadążać na bieżąco.

kłosek  

Wysłany: 2015-11-05, 12:50   

Mój starszy syn lubi takie różności elektroniczne także często to on wynajduje coś o czym ja nie miałam zielonego pojęcia ;)

Kaszka 

Wysłany: 2015-11-06, 08:37   

ja nie jestem na bieżąco z nowinkami elektronicznymi ale moje dzieci są więc to od nich w sumie dowiedziałąm sie o dice+

kenusarf  

Wysłany: 2015-11-08, 09:57   

Kaszka napisał/a:
oj widać od razu że nie masz dziecka, bo nie wiesz nawet co sięd zieje w szkołach, dzieci które nie są na bieżąco z nowinkami technologicznymi są wyalienowane, ja wiem jak to wygląda, wieć wiem że dzieci też powinny być na bieżąco z technologią.

Jedyne co widać od razu to to, że Dice+ postanowiło płacić za fałszowanie opinii.

A co do tego co się dzieje w szkołach to:
- moja mama od wielu lat pracuje w podstawówce,
- mój siostrzeniec właśnie poszedł do szkoły podstawowej bez Dice+.

i na tej podstawie mogę śmiało stwierdzić, że brak dice+ nie jest żadnym problemem.

Co do mojego siostrzeńca to mogę spokojnie powiedzieć, że gdyby jako prezent taki bardziew jak Dice+ to byłby koszmarnie rozczarowany i nie widzę też najmniejszych powodów, aby rodzic miałby zachęcać swoje dziecko do takiej akurat zabawki. O wiele lepsze dla dzieci będą klocki, puzzle, szachy, warcaby, karty, a jeżeli już chodzi o gry elektroniczne to niech będą to gry zręcznościowe, a nie rzucanie jedną sześciościenną kością.

Kaszka 

Wysłany: 2015-11-09, 08:40   

jeśli jesteś takim znawcą dice+ to dziwne zę nie wiesz, że są tam dostępne również gry zrecznościowe, ale waidomo interentowy specjalista ogranicza się do tego, żeby hajtować coś czego nie zna. Co do kostki wiem o jej istnieniu i wiem, zę to fajny gadżęt, ale nie namawiam nikogo do jej zakupu, wiec nie wiem skąd to podejście, że każdy musi ja mieć.
Poza tym proponuję ponownie przeczytać temat wątku, piszemy o grach online dla dzieci a nie o puzzlach czy klockach, czytanie ze zrozumeniem naprawdę nie jest trudne.

kenusarf  

Wysłany: 2015-11-10, 20:31   

Kaszka napisał/a:
. Co do kostki wiem o jej istnieniu i wiem, zę to fajny gadżęt, ale nie namawiam nikogo do jej zakupu, wiec nie wiem skąd to podejście, że każdy musi ja mieć.

No, nie Ty tylko straszysz tym, że jak się dziecku nie kupi Dice+ to będzie wyśmiewane w szkole...
Kaszka napisał/a:
skoro róweniśnicy moich dzieci maja dice+ to dalczego mam tego zagraniać mojemu dziecku, zęby był wyśmiewany w szkole

Kaszka napisał/a:
Co do kostki wiem o jej istnieniu i wiem, zę to fajny gadżęt, ale nie namawiam nikogo do jej zakupu, wiec nie wiem skąd to podejście, że każdy musi ja mieć.

Oj, chyba reklamiarzowi się pomyliły konta, bo przecież Kaszka nie tylko wie o istnieniu kostki, ale też się nią bawi z dziećmi:

Kaszka napisał/a:
u nas jest tak samo, elektroniczna kostka do gry dice + sprawdza się idealnie jako gadżet do wspólnego spędzania czasu, my zawsze gramy wspólnie z dzieciakami kostką, razem sie bawimy.

Cytat:
jeśli jesteś takim znawcą dice+ to dziwne zę nie wiesz, że są tam dostępne również gry zrecznościowe

Chodzi o to, że nie trzeba wydawać 120 zł na głupie dice+, żeby dziecko mogło grać w jakąś grę zręcznościową. Podobnie jak niepotrzebne jest dice+, aby z tabletu wydobywały się dźwięki i muzyka i żeby coś się działo.

Kaszka napisał/a:
oczywiście że nie ma żadnej różnicy, poza tym gra poprzez dice + przynosi dużo więcej doznań, muzyka, dźwięki, coś się dzieje.

Kaszka 

Wysłany: 2015-11-12, 10:14   

masz prawo wyrażać swoją opinię, jakoś mnie ona nie intereseuje bo wiem ile kosztują zwykłe planszówki, nie jest to też mały wydatek, więc czasem warto porónać ceną jaką płącimy za produkt i to co w zamian dostajemy.

kłosek  

Wysłany: 2015-11-14, 15:48   

Kaszka napisał/a:

Poza tym proponuję ponownie przeczytać temat wątku, piszemy o grach online dla dzieci a nie o puzzlach czy klockach, czytanie ze zrozumeniem naprawdę nie jest trudne.

O i tu dobrze powiedziałaś :) Temat jest o grach online więc nie wiem o co to oburzenie u kolegi :) Nie ma nic złego w wymienianiu się opiniami na temat jakiś nowości.

kenusarf  

Wysłany: 2015-11-14, 21:39   

Kaszka napisał/a:
masz prawo wyrażać swoją opinię

To, że raz masz dice+, a raz tylko wiesz o jej istnieniu to jest moja obserwacja, a nie opinia.

Cytat:
jakoś mnie ona nie intereseuje

A powinna, bo oznacza, że źle wykonujesz swoją pracę.

kłosek napisał/a:
Temat jest o grach online więc nie wiem o co to oburzenie u kolegi

Oburzenie jest o to, że osoba, która posiada konto z nickiem "Kaszka" jest tak zwanym fałszerzem opinii, czyli bierze kasę w zamian za udawanie na forach, że jakiś produkt jest fajny.

Odpowiedz do tematu