• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

Peczut 

Wysłany: 2010-10-19, 20:39   

Co do metina i tak dalej.. Zapraszam na mój profil youtube, wiele rzeczy z metina :)
http://www.youtube.com/user/Regional0?feature

Shade  

Tytuł: 1337

Wysłany: 2010-11-06, 22:00   
   Polecający: Google

Podpisuje się pod postem Bostaph. Od siebie dodam jeszcze tylko tyle, że to właśnie w Metinie rodzą się nooby, które później uprzykrzają nam grę w poważnych MMORPG. :(

klosek  

Wysłany: 2010-11-10, 14:12   

Nie polecam tej gry w zupełności , dla mnie dno.. :dobani:

Wszystko tylko nie to , nawet na privie w WoWa można pograć , ale Metin? Odstaje od reszty wypasionych MMO ;]

Pajacyk.pl <-- Kliknij , zajmie Ci to 10 sekund ,a podarujesz ciepły obiad dla potrzebujących. Na prawdę warto.

kminu 

Wysłany: 2011-02-24, 17:52   

Metin to zjebana gra dzieją się tam nierealistyczne rzeczy grafika tej gry jest równa do brudniej dupy zdechłego psa lub kota :wstyd: że w Polskim internecie jest taka gra te grę można by określić określeniem dno i wodorosty ma nadzieje że macie takie same zdanie jak ja do widzenia

Draciel  

Tytuł: fuck guevarra

Wysłany: 2011-02-24, 18:00   

Kminu, nie możesz się ani na chwilę ogarnąć i zachować swoje resztki kultury i samozaparcia ?

Grałem w to kiedyś, ale z tego co widzę za dużo w tej grze dzisiaj noobów, hakerów, spamerów i innego ustrojstwa, które utrudnia grę. Kiedyś było inaczej. Nikt nie nie ksuł na spotach, nikt nie kradł lootów, w party się dobrze expiło.. a teraz ? Szkoda gadać. Nawet spokojnie zamobować na bosach się nie da, bo jakiś wojowniczek mental zaraz zerwie Ci spota.. ehh

@up napisane w języku graczy, żeby głównie oni to zrozumieli :)
Z tą grą nic mnie nie wiążę od czasu, kiedy sprzedałem dwa konta za 300 zł,
pozdrawiam,

Draciel.

Loony  

Wysłany: 2011-03-05, 14:55   
   Polecający: Wujcio Gógl

Kiedyś grałam, doszłam do jakże wysokiego lvla 13. Ale w porównaniu z nim Tibia to cud grotwórstwa! Metin jest do niczego. W ogóle był Metin1, skoro jest Metin2? Znałam kiedyś takich dwóch chłopaków, grali w Metina i byli strasznymi psycholami (znaczy ten jeden był, drugi był ładny xD) Nie lubię go, bo nigdy nie mogłam zrobić tych głupich misji ;[

o.jesus  

Wysłany: 2011-03-09, 17:34   

A moim skromnym zdaniem Metin ryje banie, tylko można tak go ocenić, ni gra ni nic. W ogóle wciąga, ale żeby coś osiągnąć od większych lvl'ów trzeba wydawać na SM. :dobani:

Draciel  

Tytuł: fuck guevarra

Wysłany: 2011-03-09, 18:57   

Racja, dlatego zero gier tego typu, na które trzeba bulić kasę ;) Lepiej odłożyć i pójść z kolegami na piwo, czy z dziewczyną do miasta. Idiotyzmem jest wydawać pieniądze na takie coś, chyba że ktoś jest przy kasie to co innego.

Isaack  

Wysłany: 2011-04-25, 20:12   

Dość idiotyczna gra MMORPG. Grałem chwile na zwykłym MT2 po czym zmieniłem na server prywatny. ogólnie ścierwo :/ nie wiem dlaczego ale nie przypadło mi to do gustu, grafiki tam za dużo nie ma, denne czary, profesje nie zbalansowane.. totalna klapa :/
polecam zaś zagrać w Cabala :)

Sally  

Wysłany: 2012-03-21, 18:08   

gram czasami jak mi się nudzi, jak na razie początek czyli 22 level :P

Rudolf50 

Wysłany: 2012-04-18, 14:01   

Ah dzieci, szkoda mi was. Metin nie podoba się wam bo nobki jest dla was za trudny.
Doszłem to wysokiego 13lvl,
haha no ja nie moge 30lvl wbija się w jeden dzień na nowym serwie. a 50 spokojnie w tydzień

Odpowiedz do tematu