• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

Pawello 

Wysłany: 2007-08-11, 14:41   Nagrody za granie...

Witam. Pewien czas temu znalazłem stronę o której chciałbym was poinformować. Prizee.com jest francuskim serwisem. Zdobywamy na nim wirtulaną walutę (Bubzy, Bubz= 1 euro), które możemy wymieniać na nagrody (od długopisów, magnesów przez joypady, na laptopach i telewizorach skończywszy). Aby nie być gołosłownym proszę poszukajcie informacji w wyszukiwarkach-wiele osób z Polski otrzymało nagrody, prowadzone są fora i kluby miłośników Prizee.... TO NAPRAWDĘ DZIAŁA.
Jeśli choć trochę zainteresował Cię ten temat i chcesz spróbować swoich sił na prizee proszę skorzystajcie z tego linku:

http://en.prizee.com/?refer=Virtus

Dzięki posiadaniu polecającego pierwszego dnia będziecie mieli podwójną ilość dostępnych partii, a i oczywiście ja skorzystam

Strona dostępna jest w 6 językach (niestety nie ma jeszcze polskiego).

Wszelkie pytania proszę przesyłać na mój mail: pstec@wp.pl lub pisać w tym temacie.

bybek5  

Wysłany: 2007-08-12, 12:16   

Także Polecam tą gre!!! są tam zajebiste gierki a przy tym można kasie zarobić!!

Zarejestruj się!!

pi 

Wysłany: 2007-08-18, 13:05   

Taaa ja juz tam siedzie od 190 dni i mam 94 bubzy oraz 4 silver rank ... do zlotego pewnie mi sie zejdzie z kilka miesiecy. Do tej pory dostalem juz wiatraczek pod usb.
Tez polecam.....

andy77 

Wysłany: 2007-08-29, 03:48   

Jezeli gracie w prizee napewno nieraz zastanawialiscie sie skad wytrzasnac darmowego maxpacka i sie przy tym zbytnio nie narobic...

Wystraczy ze zarejestrujecie sie na stronie packbarre, sciagniecie surfbara, zainstalujecie go i co jakis czas przepiszecie pojawiajacy sie na nim kod! Dodatkowo w jego lewym dolnym rogu widzicie swoj aktualny postep ( 100% = maxpack! ).

Do wyboru mamy wersje angielska i francuska strony (flagi przy logo stronki). Ja skupie sie na opisie angielskiej ;)

www.packbarre.com?pa=3366
(jest to mój link referencyjny, rejestracja z niego nic was nie kosztuje, a mi da bonus, ktory w przeciwnym razie sie zmarnuje, takze zachecam :) )
2.Uzupelniamy
Email - email
Password - haslo
Confirm - powtarzamy haslo,
zaznaczamy wszystkie punkty.
3.Na nasza poczte zostanie wyslany mail z linkiem aktywacyjnym - po otrzymaniu go klikamy.
4.Nastepnie na stronie kliknieciem na Download PackBarre rozpoczynamy sciaganie bara, instalujemy go.
4.Otwieramy bara i logujemy sie. Zaczynaja wyswietlac sie reklamy, za co dostajemy procenty :) - ile procent juz mamy mozna sprawdzic w lewym dolnym rogu bara lub na stronie.

(Aby bar dzialal poprawnie potrzebny jest Net Framework 2.0)

Pozdrawiam ;)

pi 

Wysłany: 2007-08-29, 06:04   

Pytanie - jak dlugo (tak srednio patrzac) musi byc wlaczony bar bysmy dostali kod do maxpacka i czy trzeba pilnowac tego bara (niektore potrafia sie wylaczac podajac kod ktory trzeba wpisac by dzialal dalej).

Martina  

Zaproszone osoby: 14
Tytuł: słodziak *^_^*

Wysłany: 2007-08-29, 11:05   

andy77 napisał/a:
Wystraczy ze zarejestrujecie sie na stronie packbarre, sciagniecie surfbara, zainstalujecie go i co jakis czas przepiszecie pojawiajacy sie na nim kod!
, to odpowiada na twoje pytanie, pi.
kiedyś się bawiłam chyba parę dni w to prizee, ale kiepsko mi szło, chyba nawet 2 bubzów nie miałam ;d

andy77 

Wysłany: 2007-08-29, 12:20   

@pi Srednio patrzac? przy 8h dziennie uzywania wychodzi 20 dni :) A przeciez nie koniecznie tylko my musimy tego pilnowac, mozna zaprzac do pracy wspollokatorow :D

@Martina - tak, jesli gramy tylko dla funu to nie ma co liczyc na jakies spektakularne wygrane... Ale jesli podchodzimy do tego bardziej serio mozna troche kaski natrzepac ;)

Martina  

Wysłany: 2007-08-29, 13:08   

andy77, a jak tam grać nie dla funu? przecież to nie ode mnie zależy, że wygrane są z każdej gry po 0.01 czy 0.05 ...

andy77 

Wysłany: 2007-08-29, 16:28   

Martina, mowiac dla funu mialem na mysli granie tylko w gierki, ktore lubimy albo po prostu poklikanie od czasu do czasu.

Tak, wygrane nie zaleza od Ciebie. Ale mozesz zawsze zalatwic sobie wieksza ilosc partii - aktywujac maxpacki. A ze ich kupowanie oczywiscie nie wchodzi w rachube, to przydaloby sie polowac na nie na innych stronach - I wtedy to juz przestaje byc gra tylko dla zabawy, zaczyna sie juz kombinowanie :)

Martina  

Wysłany: 2007-08-29, 17:04   

nie wiem jakie są inne strony poza tym, co podałeś.. żeby "skombinować" jakkolwiek..

pi 

Wysłany: 2007-08-29, 17:08   

Powiem tak - na poczatku to raczej faktycznie malo sie wygrywa bo czlowiek musi odgadnac jak w to sie gra ... Kiedy juz zgadnie to i tak dalej malo zarabia bo wygrane sa marne.

Ja za swoje uzbierane dotychczas MaxPacki dostalem 1 MaxPacka gratis i wiatrak pod usb :)

Ja tam w sumie wole wydac kaske na kod bo na allegro czasami moze sie trafic jakis tani (najtanszy chyba byl po 4,50).

Martina  

Wysłany: 2007-08-29, 17:13   

faktycznie są na allegro po 4,75.. ale czy jak kupię te maxpacki (hm nigdy nie miałam ani jednego chyba) to na pewno będę miała sporo więcej tych bubzów? bo ja chcę mieć dużo a nie umiem ;P

andy77 

Wysłany: 2007-08-29, 21:01   

Jesli by przemyslec sprawe, to kupowanie maxpackow nie moze sie nam oplacac- jesli na jednym kupionym maxpacku zarobilibysmy wiecej niz jest on wart,wtedy prizee byloby stratne. A kto w dzisiejszych moze sobie na to pozwolic? ;) Oczywiscie sa wybrancy, ktorzy nachapia na tym naprawde sporo, no ale trzeba miec szczescie.

A co do stron, moge podrzucic jeszcze pare linkow. Chcecie? :)

Martina  

Wysłany: 2007-08-29, 21:03   

możemy chcieć. no przecież nie warto kupować tyle maxpacków żeby zarobić punktów na laptopa skoro mogę za tą kasę iść do sklepu i laptopa kupić.. :P głupia zabawa xd

pi 

Wysłany: 2007-08-29, 21:14   

A ciekaw jestem czy ktos z Was juz wygral glowna nagrode w zdrapce tygodniowej. W tym tygodniu plywanie z delfinami ... miejmy nadzieje ze to co czytam na stronie www.delfinoterapia.cuprum.pl to niedlugo wejdzie w zycie i poplywam sobie bez zadnych zdrapek ;)

Odpowiedz do tematu