• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

JanuszChrystus  

Tytuł: Obieżyświat

Wysłany: 2012-11-10, 22:55   Ostatnio grane
   Polecający: Achar

Temat zakładam, bo dział nie żyje, może w ten sposób tchnie się w niego trochę życia, a jak nie to zawsze mogę powiedzieć, że próbowałem.
Zasady te same co w temacie o książkach/filmach.

Zacznę:

Torchlight 2

Nie jestem z ludzi, którzy "wychowali" się na Diablo. Wręcz przeciwnie, nie pogrywałem chyba dotąd na porządnie w żadnego hack'n'slasha. No może w Polan, ale to nie był typowy hns. Grę chciałem sprawdzić po tym całym jaraniu się Diablo 3. Początkowo grałem bez przekonania, a potem mnie tak wciągnęło, że Torchlight 2 stał się pierwszą od dawien dawna ukończoną przeze mnie grą.

Ocena 8,5/10

Starrk  

Tytuł: \_(O_o)_/

Wysłany: 2012-11-11, 12:16   

Kings Bounty warriors of the north

czyli po raz trzeci to samo z małymi zmianami. gra się fajnie, jeno coś graficznie jakby bardziej wymagająco się stało, wiec mapa się przycina trocha. ale dobry stary kb to jest, turówka na propsie. no, może jeno wikingowe klimaty mniej mi odpowiadają niż klimat bardziej rycerski poprzednich odsłon, ale przeżyć sie to do bez wielkich boleści.

no i oczywiście ciągle, niezmiennie wowik. obecnie na etapie "brakoczasowym", więc jedynie codzienne odbębnienie dziennych heroiców i niewiele ponad to.

JanuszChrystus  

Wysłany: 2012-11-11, 12:44   

Patrz, trochę czytałem o nadchodzących wikingach, ale jakoś przegapiłem premierę. Może się skuszę. W Legendę grałem, świetna gra i jakiś powiew świeżości w turówkach, miło pograć w coś bez ograniczonych ruchów. Jednak nie ukończyłem, bo grałem magiem i miałem jakiś kostur natury, czy innych tam miłych zwierzątek, który buntował mi się co kilka walk, bo zabijałem żywe istoty. Bez niego miałem słaby power, a walczyć co rusz z "obrońcami przedmiotu" i tracić na tym 1/4 armii mi się nie chciało i jakoś nie mam motywacji, by do gry wrócić, mimo że save gdzieś leży.

Starrk  

Wysłany: 2012-11-11, 18:25   

Pamiętam, walki ze strażnikami były na tyle paskudne że po 2-3 porzuciłem plany upgradowania itemów.
Nowa część spox, jak mówiłem więcej tego samego z drobnymi dodatkami. Jakieś magiczne runy dla jednostek, które nie wiem co robią xD muszem doczytać. Jeno nie wiem jeszcze co byndzie zamiast tych stworów specjalnych z jedynki albo smoczka z "ksieżniczki". Na razie wiele nie popykałem jeszcze.

JanuszChrystus  

Wysłany: 2012-11-11, 19:56   

Walkirie mają być jak dobrze pamiętam. A co do kostura, to chciałbym, żeby tu chodziło tylko o jego ulepszanie. Problem polegał na tym, że on się buntował, a w wyniku protestów, jego statystyki spadały do zera i nie miał żadnej wartości dopóki nie pokonało się strażników.
Ostatnio zmieniony przez JanuszChrystus 2012-11-11, 19:57, w całości zmieniany 1 raz  

Sol  

Zaproszone osoby: 1
Tytuł: Smarkula

Wysłany: 2012-11-11, 21:47   

Zeus - Pan Olimpu + dodatek Posejdon - Bóg Atlantydy

Gry typu city building zawsze były moją słabością. A budowanie miasta w klimatach starożytnej Grecji, z mitologią i herosami w tle to jest coś, koło czego nie mogłam przejść obojętnie. No i tak sobie pogrywam, po raz kolejny zresztą, bo gra pomyślana jest nieźle, grafika miła dla oka i kilka irytujących rzeczy z Faraona zostało poprawionych i ulepszonych. Szkoda tylko, że większość mapek jest taka mała.

"It seems that once you get laid, your life basically turns to shit."

Smarkej  

Tytuł: Skądinąd

Wysłany: 2012-11-11, 21:49   

Pro Evolution Soccer 2011

Właściwie to nie przeszedłem, tylko dotyrtałem do sezonu 2038/39 w Master Lidze. Seriouz biznes. Mam plan, żeby dojść do końca i przejść tę grę, poważka. Wciąż czekam.

Aha, i ograłem dziś pieca w szachy, pro gracz, yo.

So we beat on, boats against the current, borne back ceaselessly into the past.

EustachyMotyka  

Wysłany: 2012-11-15, 11:43   

Grałem ostatnio w dishonored całkiem spoko gierka, ale znudziła mi się po graniu 2h ;)
Chyba jestem za stary na gry.

JanuszChrystus  

Wysłany: 2012-11-17, 10:42   

Warhammer 40,000: Space Marine

Choć nie należę do fanatyków Warhammera, a znam go głównie z dwóch strategii, w które troszkę pogrywałem na PC, to akurat uniwersum jest dla mnie świetne. Grając w te RTS-y, wyobrażałem sobie FPS-a w tych klimatach i szczerze powiedziawszy, Space Marine pokrywa się w większości z moją wizją. Akcji od początku pełno, nie pamiętam, w które grze walka wręcz sprawiała mi taka radość. Dynamika w grze jest cały czas, a powoduje to ciągła rotacja broniami, gadżetami, gdy egzekucje (chyba dające największą frajdę w grze) zaczynają się powielać, to dostaniemy albo nową broń, albo wyskoczą nowe gatunki przeciwników. Długość kampanii jak na dzisiejsze standardy bardzo zadowalająca. Nie podobało mi się jedynie znajdowanie serwoczaszek. Wychowany na grach RPG byłem potem zmuszony przeszukiwać wszystkie zakamarki mapy w ich poszukiwaniu, a i tak wszystkich nie znalazłem, bo czasami były umieszczone w samym środku akcji, gdzie łatwo było je przegapić. Tak jak lubię znajdźki, to akurat w tej grze mi one nie pasują, no może gdyby jeszcze jakieś bonusy dawały. A tak z minusów, to przydałaby się jakaś porządna bitwa w tej grze, bo zwykle wszystko się w pojedynkę załatwiało albo w niewielkiej grupce. Niektóre misje mają niewykorzystany potencjał, np. misja z samolotem mogłaby być znacznie dłuższa. A tak to oprócz tego, że nie spotkałem Drednotów, to nie ma już więcej minusów. Grafika dla jednych przed epokowa, ja tam jakoś nie zwróciłem zbyt dużej uwagi na jej niedociągnięcia. Może to nie Crysis, ale niektóre lokacje jak dla mnie były świetne.

Ocena 9-/10

Starrk  

Wysłany: 2012-11-27, 17:34   

Metal Slug Antologia (czy jakoś tak)

Z sentymentu do dni spędzonych w salonach gier, oraz tych pózniejszych, juz na windowsie z działajacym emulatorem neo-geo. A także by wypróbować Metal Slug 6 z którym nigdy nie miałem do czynienia wczesniej. I gra się miodnie, jeno przeszkadza fakt że są tylko 3 "coinsy", a zręczność już nie ta a i się nie pamięta co jak i gdzie.

Patyk1qw 

Wysłany: 2012-12-10, 19:01   

Grałem ostatnio w LoL - cóż, kolega pokazał, a mnie ta gra zaczyna się coraz bardziej podobać i wciąga mnie ;)

denwer  

Wysłany: 2012-12-12, 09:04   

assassins creed III gierka fajna jednak przyzwyczaiłem się do roli Ezio'a

jarq  

Wysłany: 2012-12-14, 09:22   

Wczoraj zainstalowałem Diablo III, No life mode: ON
Znowu przytyję kilka kilogramów i dziewczyna mnie zostawi bo wolę grę od niej :P

Yoshiiko  

Wysłany: 2012-12-16, 01:25   

Ostatnio... Chyba Portal, jedyneczka

amigo 

Wysłany: 2012-12-23, 15:04   

Święta są, więc jak zawsze pykam sobie z kuzynami w Fifę :)

Odpowiedz do tematu