• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

Crow  

Wysłany: 2007-05-02, 19:43   PC vs KONSOLA

co dla was jest lepsze? uzasadnijcie swa wypowiedź
wg. mnie lepsza zdecydowanie jest konsola
1.O wiele lepszy gry niż na pc-cie, co prawda pc tez ma fajne gry ale to nie sa już te czasy gdy pc królował a gry na niego odnosiły wielkie sukcesy, teraz takich gier na pc-ta coraz mniej
2.Nie muszę sie martwić że jakaś gra mi nie pójdzie lub odpali się z jakimiś lagami ponieważmam za sąłby procek czy coś, wkładam poprostu płytę z gra i ciesze się
myślę że te 2 argumenty wystarczą
nie piszcie że pc jest lepszy ponieważ jest na nim gg, wiele programów itp, chodzi tu ,,pojedynek'' pod względem gier ;)

Katharsis  

Wysłany: 2007-05-02, 19:44   
   Polecający: Lewiatan

Zal mi kasy na konsole do gier, ostatnio malo gram, oj, jeden tydzien w q4 gralem, ale nic poza tam :P PC uzywam przede wszystkim do surfowania w necie, gry sa dla mnie dodatkiem, milym ;>

Raelag  

Wysłany: 2007-05-02, 20:51   

Gry na PC są o wiele lepsze ;)

Starrk  

Tytuł: \_(O_o)_/

Wysłany: 2007-05-02, 21:21   

Nie będę wyrózniał żadnego sprzętu, bo choć jestem PC-towcem, to chętnie bym się w jakąs konsole wyposażył. Ale jak mam wydac 250 zł na gre... no to panie, daj pan spokój...

HeadShot  

Wysłany: 2007-05-02, 21:27   

Nori napisał/a:
PC uzywam przede wszystkim do surfowania w necie, gry sa dla mnie dodatkiem, milym ;>

No i w zasadzie podpisuje sie pod tym :)

Psych Krusher napisał/a:
Ale jak mam wydac 250 zł na gre... no to panie, daj pan spokój...

A kto powiedzial ze musialbys te gry kupowac ? :P

Co do tematu to nie mialem nigdy konsoli, a tyle co gralem u kolegow to za malo aby sie obiektywnie wypowiedziec ;p

Szukam Rebaten. Znasz ją ? Daj mi znać.

Grosz 

Wysłany: 2007-05-02, 21:44   

Wg. mnie konsola jesto wiele lepsza od komputera, zupełnie inaczej sie gra i jest o wiele fajniej :D .

zbych1112  

Wysłany: 2007-05-02, 22:11   

Każda z tych platform ma inne zadanie. PC to urządzenie bardziej multimedialne a konsola służy tylko do grania. Gry są dodatkiem do PC a konsole to tylko maszynki do gry. Nie można porównywać która platforma jest lepsza bo mają inne zadania.

Ale najnowsze konsole oferują możliwośc gry przez internet wiec jeszcze troche i bedzie mozna normalnie przegladać internet za pomocą konsoli. To tylko czekam kiedy do obsługi konsoli bedzie potrzebna klawiatura. A jak bedzie ona to juz bedzie nie konsola tylko PC.

PC rządzi :D

fazi  

Wysłany: 2007-05-03, 02:18   

Do grania konsola. Bo to sprzęt do gier i gry są ładniejsze i fajniejsze (uogólniając bardzo).
Do wszystkiego innego komputer. Chociaż pograć też można spokojnie.

Jeżeli o gry chodzi to jeszcze zależy co kto lubi. Bo fan strategii, ekonomicznych itd. raczej nie koniecznie będzie zadowolony z konsoli.

Fatum  

Wysłany: 2007-05-03, 03:14   

KONSOLA !! TEKKEN 5 !! ... coś jeszcze ? :>

Don_Satanos  

Wysłany: 2007-05-08, 13:10   

Jeśli chodzi o gry, to zdecydowanie preferuję konsole, w szczególności PS2.
Co przemawia na korzyść konsol jako maszyn do gier?
1. CENA - płaci się raz na kilka lat, a nie raz na pół roku :D
2. WYGODA - nie trzeba się bawić w cracki, łatki i inne duperele tylko po to, żeby zagrać - płytka do napędu i jazda!
3. KOMFORT GRANIA - przed kompem nie uwalisz się na wyrze, nie zaprosisz kumpli do grania na kompie, i to chyba największa wada gier pecetowych - multiplayer przez LAN lub net, niewiele jest gier pozwalających grać normalnie, na dwa lub więcej padów :)
4. RZESZA GRACZY - pececiarze są krótko mówiąc niereformowalnymi debilami, którzy i tak będą się upierać, że ich blaszane piecyki dobrze grzeją i są lepsze do gier, bo boją się przyznać, że wpieprzają w nie tyle kasy, że mieli by za to trzy-cztery konsole rocznie :rotfl:
5. BRAK BIJATYK - kiedy na PC wyszła ostatnio dobra bijatyka? Ja pamiętam tylko GG :hyhy:

Że niby gry na konsole są drogie? Oryginały, do tego nowości są drogie też w wersji na blachę. Nikt nikogo nie zmusza do kupowania oryginałów odrazu po premierze - w obu przypadkach. No izawsze można użyć płytki bootującej albo przerobić konsolę, bo rycerze jedi to i tak w zdecydowanej większości jadą na piratach :D
Konsola tylko do gier? Tylko do gier był SNES i wcześniejsze. Na PSXie można było oglądać VCD i słuchać mp3, na DC można było śmigać po necie, oglądać wszystkie formaty video, słuchać większości formatów audio, grać na emu, przeglądać zdjęcia i sporo innych rzeczy, PS2 w komplecie z Linuxem to już prawie PC, a Xbox to już praktycznie blaszak w nowej obudowie, zresztą zrobili mawet emu jakiegoś starego procka:), ponadto X składa się nawet z pecetowych części :rotfl:

Więc czcigodni pecetowcy niech sobie idą kupić nową kartę graficzną za 1500zł i trochę ramu za 800złzł, wtedy pograją w najnowsze gry przez całe 6miesięcy, a mądrzy ludzie niech sobie kupią konsolkę za 1300zł która wystarczy im na najbliższe 3lata spokojnie:)

HeadShot  

Wysłany: 2007-05-08, 16:19   

Don_Satanos, dobrze mowisz, i to bardzo ;]
Jak dla mnie do gier konsola jest o wiele lepsza, nie stwarza problemow, itp :)

Szukam Rebaten. Znasz ją ? Daj mi znać.

adrian 

Wysłany: 2007-07-23, 15:17   

Moim zdaniem o wiele lepszy jest PC
1. Na konsoli nie pogadasz na gg nie pochodzisz po necie
2.Nie nawidze paduw

puma987 

Wysłany: 2007-07-23, 15:19   

Najbardziej lubie strzelanki a na konsole strzelanki są do dupy więc wole PC. :) :)

kenusarf  

Zaproszone osoby: 1

Wysłany: 2007-07-23, 15:32   

To logiczne, że do gier jest lepsza konsola, bo inaczej nie miałaby sensu istnienia. ;> Choć to pewnie też trochę zależy od tego w jaki rodzaj gier lubi się grać najbardziej.

Don_Satanos napisał/a:
PS2 w komplecie z Linuxem to już prawie PC

Prawie...

Don_Satanos napisał/a:
Xbox to już praktycznie blaszak w nowej obudowie, zresztą zrobili mawet emu jakiegoś starego procka:),

Jak spojrzeć na historię rozwoju komputerów, to IMO jest to PC pozbawiony tej zalety, dzięki której PC pokonał kiedyś konkurencję(z drugiej strony czytałem z 10 lat temu w jakiejś gazetce o grach, opinię że dzięki temu PC zdystansuje konsole co nie okazało się prawdą.). Oczywiście mamy inne czasy, ale nie sądzę aby w najbliższej przyszłości konsole mogły być alternatywą dla kogoś kto gra mało albo w ogóle. I raczej nikt nie będzie robił Xboxa Office ;>
Ostatnio zmieniony przez kenusarf 2007-07-23, 15:40, w całości zmieniany 1 raz  

adrian 

Wysłany: 2007-07-23, 15:34   

Zgadzam się:)a poza tym gry do konsoli są strasznie drogie.

Odpowiedz do tematu