• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

AiRWcH 

Wysłany: 2010-03-10, 15:44   szachy

Witam :) Gra ktos z was w szachy ? ;)

Sam mam szachy na komputerze- fajna nawet aplikacja, ale szukam czegos nowego ;) Moze ktos cos bedzie wiedzial ;)

Przyznam sie, ze zbyt dlugo nie gram w ową gre, ale juz mi sie podoba, choc komputer niezle daje mi "łupnia" ;D

Starrk  

Tytuł: \_(O_o)_/

Wysłany: 2010-03-10, 16:00   

Jak w szachy to tylko z kimś w "realu". Na ekranie monitora to nie ma tego czaru...

Aczkolwiek przyznać muszę, że ostatni raz grałem chyba ze... 3 lata temu. Jakos chęci brak a i sparringpartnerów w dzisiejszych czasach ciężko znaleźć.

kanarinho  

Tytuł: PENETRATOR

Wysłany: 2010-03-10, 16:19   
   Polecający: Paulinaaa

Uczyłem się grać kilka lat temu, ale nie przypadło mi to do gustu.

Martina  

Zaproszone osoby: 14
Tytuł: słodziak *^_^*

Wysłany: 2010-03-10, 19:12   

umiem, lubię, nie mam z kim. wszyscy się boją :oczami:

w podstawówce w szachowym turnieju wygrałam dość ładną drewnianą niewielką szachownicę. leży i czeka, aż ktoś znowu zechce ze mną pograć :oczami:

Colorblind  

Tytuł: zielona maupa

Wysłany: 2010-03-10, 19:32   

Umiem i bardzo lubię grać w szachy, choć przyznam, że bardzo, ale to bardzo dawno temu grałam, jakoś teraz nie mam z kim, i jakoś też chęci brakuje żeby się zmobilizować i znaleźć jakiegoś partnera go gry.

"Doskonale. Wszystko przebiega zgodnie z moim planem. Jestem bezwzględnie inteligentny."

bo w życiu ważne jest poczucie koloru

globus 

Wysłany: 2010-03-10, 23:13   

lubie ale chyba nie umiem :P

gram w wolnych chwilach na komputerze i bardzo słabawo mi idzie choć jednak czasami wygrywam :)

AiRWcH 

Wysłany: 2010-03-11, 17:01   

Kurcze, tez na brak wlasnie partnerow do gry narzekam :) i w tym jest caly bol :D :) No nic- zawsze to jakies rozwiazanie odnosnie gry w ta gre, ta wersja, co sie gra zkomputerem ;)

Ogolnie jak na razie dostaje lupnia, ale caly czas sie ucze ! :D :kwasny: ;) W sumie kolega powiedzial, ze jak na poczatek to niezle mi idzie, ale co bedzie dalej- to sie okaze ;)

Colorblind  

Tytuł: zielona maupa

Wysłany: 2010-03-11, 17:09   

globus napisał/a:
gram w wolnych chwilach na komputerze
a ja jakoś grania w ten sposób w szachy nie uznawałam. Trzeba widzieć gracza, wtedy jest jakiś urok w tej grze ; p a tak na komputerze, przez internet? Na razie podziękuję.

"Doskonale. Wszystko przebiega zgodnie z moim planem. Jestem bezwzględnie inteligentny."

bo w życiu ważne jest poczucie koloru

Starrk  

Tytuł: \_(O_o)_/

Wysłany: 2010-03-11, 17:12   

Ja kiedyś gralem na komórce. Ale za trudni przeciwnicy byli ;/

llokitech 

Wysłany: 2010-03-11, 21:39   

Mam kumpla, z którym grywam czasami w szkole jak się zrywamy z jakiejś lekcji. Komputer jest dobry do szlifowania umiejętności, ale zdecydowanie większe emocje daje gra z przeciwnikiem żywym;)
Zastanawiasz się wtedy czy zauważy, czy nie zauważy - nawet nie w przypadku popełnienia przez ciebie błędu, ale po prostu można go podpuścić. No ale ważne jest, czy przeciwnik i Ty jesteś na tym samym poziomie, bo gra na przykład z dużo słabszym to kiepska rozrywka, a szpan "zdejmę sobie hetmana, żeby ci dać fory" to takie... nie wiem - jakieś maczowskie;)

Żelkii^^  

Wysłany: 2010-07-09, 17:08   

Umiem grac w szachy, lecz niestety jestem w nie bardzo cienka, i grajac w ogole nie mysle, z czego zawsze praktycznie przegrywam. Dla mnie gra w szachy to duza strata czasu.
Pa tatatatatataj...

consternation  

Wysłany: 2010-07-19, 16:42   

Jak miałam jakieś 9/10 lat to lubiłam czasem zagrać w szachy ze swoim tatą ( albo byłam w tym dosyć dobra bo go często ogrywałam, albo poprostu dawał mi fory, to drugie jest bardziej prawdopodobne ^^). Myśle że teraz jakby mi przyszło z kimś zagrać to byłaby dla mnie totalna porażka, niewiele z tego pamiętam.

marceli19 

Wysłany: 2011-01-01, 13:50   

Gra w szachy to jest najlepsza gra na świecie . Jezeli jesteś początkujący to zagraj sobie w to http://gryonline-pl.pl/ga...komputerem.html . Podstawowa zaleta tej gry w szachy jest to ,ze można sobie wybrać az 3 poziomy zaawansowania . Ja na obecną chwile gram na poziomie średnio zaawansowanym , bo na początkującym zawsze ogrywam komputer .

kminu 

Wysłany: 2011-02-24, 17:22   

szachy no nawet nawet fajne ale wole warcaby ;) ;)

Księżycowa  

Wysłany: 2011-09-15, 22:38   

Wstyd, wieki nie grałam. A jak grałam to szło mi bardzo kiepsko. Może kwestia zbyt dobrej przeciwniczki, może mojego antytalentu. Pamiętam, że jak byłam mała to uwielbiałam bawić się pionkami i szachownicą (czytaj: pionki jako coś w rodzaju ludzików, plansza w zależności od potrzeby jako las/pokój/sala balowa czy coś w tym stylu), to chyba wychodziło mi najlepiej.

Odpowiedz do tematu