• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

Ezio 

Wysłany: 2012-01-07, 19:14   The Elder Scrolls V: Skyrim

Dziwi mnie że nikt jeszcze nie zrobił tematu poświęconego tej jakże głośnej grze! Jak wrażenia? Mi osobiście się podoba, lubię takie gry, klimacik jest jako-tako(lubię gry osadzone w starym świecie fantasy miecz, tarcza, czary), grałem w III część tej serii również bardzo mi się podobała. Wiadomo oczywiście są minusy, dograłem do 24 poziomu, prawie cała fabuła, wiele misji pobocznych ale moim zdaniem główny wątek jest lekko płytki. Grafika, polski dubbing, postacie, rozwój umiejętności, fajne rasy, różnorodność to wszystko jest super aczkolwiek czegoś mi w tej grze brakuje. To nie ten Gothic 1 który mimo teoretycznie małej ilości zadań pobocznych, małej możliwości rozbudowy postaci bardziej mnie wciągnął. Od paru dni próbuje zabrać się do grania w Skyrim lecz mi się po prostu nie udaje. Gra jest owszem świetna ale moim zdaniem nie zasługuje na takie oceny jakie dostała... Żadnego przełomu nie ma, jedynie ten rozwój no to fakt, autorzy nic nam nie narzucają. Wypowiedzcie się na temat tej gierki, na pewno ktoś grał :D .

mnbvcxz15 

Wysłany: 2012-02-13, 16:32   

Co moge powiedziec o tej grze napewno ładna grafika dużo misji ogomne możliwości rozbudowy postaci ale niestety gierka szybko sie nudzi i ma mocno spaprany dzwięk :kwasny:

Odpowiedz do tematu