• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

Nata87 

Wysłany: 2011-03-25, 00:16   

arye napisał/a:
powiedzcie mi co Was tak ciągnie do tych simsów? mnie jakoś nigdy do nich nie ciągnęło. nie przekonują mnie :P

Budowanie domków!

JestemZła  

Wysłany: 2011-04-25, 09:15   

Mi jakos 3 czesc nie podeszła. Grałam pare dni ale to jak oni wygladaja mnie nie przekonało :D Chociaz fajnie jest tam rozbudowana przestrzen to wyglada simów zostawiłabym z 2 :P

Isaack  

Wysłany: 2011-04-25, 19:01   

Grałem w nie zaraz po wydaniu :) dość ciekawie się prezentuje ale i tak te "stare" w których topi się ludzi w basenie są najlepsze .

Martina  

Zaproszone osoby: 14
Tytuł: słodziak *^_^*

Wysłany: 2011-04-25, 20:41   

a co powiecie o "The Sims Średniowiecze"? : D
pograłam ostatnio trochę, nawet całkiem fajne toto, misje do wykonania, szmary bajery, nie takie zwykłe kierowanie czyimś życiem ^^

Starrk  

Tytuł: \_(O_o)_/

Wysłany: 2011-05-27, 10:14   

Martina napisał/a:
nie takie zwykłe kierowanie czyimś życiem ^^
Nie stanowi.

Jedyny sim w klimatach... średniowiecza, jakiego potrzebujesz to Majesty. Wprawdzie bardziej fantasy niż średniowiecze, no ale.

Lisku  

Wysłany: 2011-06-09, 12:29   

Sims 2 była dobra, bo takim naturalnym w kolei rzeczy odświeżeniem serii, ale trójka to już wyłudzanie kasy od graczy i monotonia.

Średniowiecze zaś to już jakiś żart z rodzaju "kliknij tu, kliknij tam, czekaj, odbierz nagrodę, kup se coś, zjedz, idź spać i od nowa" powinni to wydać jako darmowy dodatek.

Księżycowa  

Wysłany: 2011-08-26, 23:40   

Jeśli chodzi o Simsy to w swoim życiu grałam tylko w jedynkę. Ahh, i chwilę w 3, ale to na telefonie, więc się nie liczy?
W jedynce przepadałam za budowaniem domów i tworzeniem ogromnych cmentarzy. W sumie chciałabym wypróbować nowsze, ale jak dotąd nie było okazji, a moja determinacja widocznie prezentowała zbyt niski poziom, żebym zdołała okazję znaleźć i stworzyć sobie samodzielnie.

Pablo111  

Wysłany: 2011-08-27, 09:11   

Kiedyś w to grałem i mi się podobała nawet ale mi przeszło - szkoda czasu

buraukkaforesee  

Wysłany: 2011-10-24, 18:22   
   Polecający: dzięki sobie

Starrk napisał/a:

Jak dla mnie to gry winny być odskocznią od codziennego życia, a nie to życie naśladować.

Poniekąd masz rację - mimo wszystko kiedy nasze życie jest dobijające i że tak powiem nieudane miłą odskocznią jest widzieć że chociaż ludzikom w grze jest dobrze - można bez kosztów zbudować to co się zapragnie, a wiec rozgrywka nie jest taka zła. Owszem dla dzieci dobra kiedy nauczą się jak korzystać bezpiecznie z kuchenki - hahha - no dobra przesadzam
Ale kiedy nie masz w domu zwierzaczków ich symulacja też jest fajna - ja tam widzę dużo zalet
Mimo wszystko 2 część jest fajna jak dla mnie - 3 jest już przesadzona, nie lubię jak ktoś wszystko tak udoskanala
Kiedy jestem znudzona to chętnie pogram

Zoczu  

Wysłany: 2011-12-08, 15:55   

Simsy są fajne dlatego że są dobrze rozbudowane i gra się nie nudzi bo nie ma rutyny możemy robić co chcemy.. i to jest fajne.

fiend 

Wysłany: 2011-12-23, 14:45   

Dawno temu jak grałem jakąś starą część Sismsó podobało mi się rozwijanie kariery :) Teraz jak odpaliłem Sims 3 to jakoś nic mi się nie chciało tam robić.

alle  

Wysłany: 2012-01-31, 14:44   

Ostatnio pobrałam sobie simsy 3, pograłam z godzinkę i tyle. Nie podobają mi się, zdecydowanie wolę 1 i 2

Sally  

Wysłany: 2012-03-21, 18:15   

Martina napisał/a:
a co powiecie o "The Sims Średniowiecze"? : D
pograłam ostatnio trochę, nawet całkiem fajne toto, misje do wykonania, szmary bajery, nie takie zwykłe kierowanie czyimś życiem ^^

Grałam w the sims średniowiecze, ale jednak bardziej preferuję the sims 3, bardzo polecam nowy dodatek "Zostań Gwiazdą" daje mnóstwo nowych opcji, z których większość powiązana jest w dużym stopniu z internetem. Nie jestem uzależniona, często nie mam czasu na granie w tę grę, ale gdy nie mam żadnych planów ani nauki chętnie sięgam po the sims 3.

spodniexabiego  

Wysłany: 2012-08-22, 13:34   

Nata87 napisał/a:
Budowanie domków!

no, no! uwielbiam tam budowac domki.
mi sie sims 3 nie podobaja, (w ogole mi simsy jakos nie przypadly do gustu, zagram gora dwie godzinki raz na piec miesiecy) ohydne simy, 2 lepsza, jedynie fajne sa Wymarzone podroze (ktore stracilam i juz nie ma sensu grac w 3 : / )

vanesava 

Wysłany: 2012-08-30, 13:13   

Moim zdaniem fantastyczna gra. Bez agresji i bez jakiejkolwiek złości. Nawet ja lubię w to grać!

Odpowiedz do tematu