• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

syringered  

Tytuł: Pani Blogerka.

Wysłany: 2012-09-04, 14:55   
   Polecający: Wujek Google.

The Sims..

Kochałam Dziwnowo w Dwójce. Kochałam to, że 'grałam' 50cioma rodzinami na zmianę, i spędzając ileś czasu w jednej, później zmieniając ją okazywało się, że przez te kilka lat, kiedy poprzedni już poumierali, nikt z sąsiadów się nie zestarzał. Zawsze mnie to zastanawiało, ale i nie przeszkadzało. W trójce tego nie ma.

Cóż, może wyjdę na chorą psychicznie, ale w Simsach zawsze lubiłam męczyć biednych, wirtualnych ludzi. Na początku z trudem (gdyż niechętnie) dochodziłam do jakiegoś dobrego poziomu życia, by następnie torturować je w domu bez drzwi, brudnych i głodnych, lub zamkniętych po kilku w jednym pokoju. Albo psuć im życie, doprowadzać do 'nerwicy' i zgorzknienia, gdy wszystkie wskaźniki świecą czerwienią. To chyba miało coś ze sprawdzaniem reakcji człowieka w warunkach ekstremalnych, ale nie było to jednak podobne do realnego życia, szybko więc Simsy mi się przejadły. Dlaczego to robiłam? Bo zwykła sielanka była nudna. Stsowałam kody modyfikujac otoczenie, powodując, że Sim zamiast do lodówki, zaglądał w łóżko.. Tak zwane błędy grafiki, ale bawiły! Co za niezwykłość.

Jedynym Simem, którego nadal trzymam żywego i w całkiem niezłej formie, jest pani Cornelia.. Chyba tylko dlatego, że grałam nią z moim małym kuzynem, który chciał dla niej jak najlepiej. Zastanawia mnie jedna rzecz. Jak to się stało, że po przerwie w grze, wchodząc ponownie w życie samotnej Cornelii, w jednym z pokoi na dywanie leżało.. dziecko? :o Wiatropylność teraz w modzie w każdym z naszych światów. Albo Simowie strajkują, wołając o więcej własnej woli, niż im dali twórcy gry.

elemboot 

Wysłany: 2012-10-15, 13:26   

Mnie też na początku "trójka" nie podchodziła. Ale jak się wkręciłam to też nie chciałam już wracać do poprzednich części. Minusem jest to, że nie można utopić kogoś bez ogrodzenia basenu haha :)

Niestety aktualnie nie mam Simsów, bo miejsca na kompie brak :(

Smarkej  

Tytuł: Skądinąd

Wysłany: 2012-10-16, 15:01   

eeee, nie grałem nigdy w simsy trójkę. jakoś nigdy nie widziała się (komu? brakuje direct object!) MNIE! (o, teraz może być) rozgrywka w te całe simsy. grałem w jedynkę, sto lat temu, ale jak zaczęli szaleć with them additional packages, expansion packs, damn, off they went!

wszystko szło dobrze do momentu, kiedy ziomek kreowany (nigdy nie kreowałem ziomkiń, dunno y) czuł, że czegoś mu w życiu brak, nudziarz jeden, przewidywalny i zafaflaczony, mając taki duży regał książek nie powinien się był nudzić. wkrótce potem przestawałem się takim interesować. no i w to grać. tak wogle.

fajne było, jak można było wpuścić sima do basenu i sprzedać drabinkę. suchar w trzy, ale teraz mam wyrzuty sumienia. urodzony ze mnie morderca, ale też taki nie do kąca.

So we beat on, boats against the current, borne back ceaselessly into the past.

nika95 

Wysłany: 2012-10-16, 15:29   

Sims3 mam pożyczone od koleżanki, ale najbardziej lubię w nich po prostu budować i urządzać domy, bo samo życie simów mnie znudziło kiedy już osiągnęłam wszystko co było do osiągnięcia gra traci sens, a w robić w kółko to samo, ale nowymi postaciami też mnie nie wkręca :)

lord.nitos 

Wysłany: 2012-11-18, 22:43   

Kiedyś grałem, ale chyba z tego wyrosłem lekko mówiąc.

Shuguar  

Wysłany: 2012-11-26, 19:47   

Simsy mają tylko jeden niesamowity urok, można budować swoją wymarzoną chatę a później ją urządzić. To daje dużo frajdy, choć szczerze powiedziawszy nigdy jakoś nie grałem w Simsy "tak na prawdę", wolałem wklepać kody na kasę i rozpocząć przygodę z budową.

amigo 

Wysłany: 2012-12-23, 15:13   

Kupiłem tę grę siostrze. Bardzo sobie zachwala, prawie ciagle w to gra :)

Anaru  

Wysłany: 2013-01-25, 17:57   

Mam The Sims i The Sims 2 wszystkie części i powiem szczerze, że zawsze mnie ta gra wciągała, ale od jakiegoś już czasu, od paru lat po prostu mi się znudziła. W The Sims 3 grałam tylko kilka razy, szkoda mi już wydawać kasy na takie gry. Ogólnie nawet fajne, ale jak dla mnie to jak widzę te wszystkie dodatki które wychodzą to jedno i to samo co już było tylko lepiej zrobione graficznie i trochę innych opcji jest, jak dla mnie to jest już jak to się mówi odgrzewany kotlet. :)
Chociaż nie ukrywam, że czasem mam chęć zagrać w simsy 3. :P

porannarosa  

Wysłany: 2013-06-12, 11:00   

ostatnio nabyłam zwierzaki ;]
siędzę i gram i gram i gram :D

beny1234 

Tytuł: Jam Łasica

Wysłany: 2013-09-03, 15:15   

Możecie mi doradzić jakie dodatki do simsów warto kupić ??

Antonij  

Wysłany: 2013-09-03, 16:43   

Na pewno dodatek z wakacjami - dużo nowych elementów otoczenia i nowe miasta. Kariera też jest fajna, nowe zawody, działalnośc w domu.

paczek  

Wysłany: 2013-09-05, 12:07   

Z dodatków polecam zwierzaki :D

nbozzena_30 

Wysłany: 2013-09-05, 12:22   

Ja też polecam Zwierzaki, Podróże oraz dorzuciłabym jeszcze dodatek - czas wolny.

sxaxex 

Wysłany: 2013-09-05, 12:45   

Dla mnie simsy skończyły się na pierwszych trzech częściach. Później już mnie jakoś ten symulator nie urzekał.

liliowa  

Wysłany: 2013-09-06, 16:45   

Ale bardzo przyjemna gra - spędzałam przy niej sporo czasu, przyznaję :)

Odpowiedz do tematu