• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

Kostuch  

Wysłany: 2005-10-09, 19:03   Tibia

znacie ta gre?:> ktos w nia gral?:> jest to gra Massive Multiplayer Online Role Playing Game (mmorpg) Zachowana w Klimacie Fantasy. cos jak diablo tylko ze gorsza grafika itp:P checie dowiedziec sie wiecej to na www.tibia.pl mozna poczytac:) a oficjalna strona to www.tibia.com

Ptaq  

Tytuł: Test

Wysłany: 2005-10-09, 19:07   
   Polecający: Ptaq

Juz dawno o niej słyszalem, jednak z 2-3 tygodnie postanowilem obejrzec co to. Powiem ze mnie osobiscie nie przypadla specjalnie do gustu, grafika przecietna, po angielsku pierdoly trzeba czytac - troche nie dla mnie. Choc jak widze ze ktos na allegro sprzedaje postacie z tej gry po kilkadziesiat zloty to ogarnia mnie zdziwnienie. Fajna gra byla Astonia3 - jedak tam mozna za darmo grac bylo przez 3czy4 tygodnie. Wiem ze chyba w styczniu w nia gralem naprawde fajna i akurat pod koniec jak za chwile mialbym placic mi sie znudzila. Ale i tak polecam.

Kostuch  

Wysłany: 2005-10-09, 19:10   

no powinienes slyszec bo to ziomy z twojej szkoly to zaczeli:P i zarazili nia mnie:P no i faktycznie ludzie sprzedaja na allegro postacie... ja tez... http://www.allegro.pl/show_item.php?item=66515642 ale narazie brak ofert..

Ptaq  

Tytuł: Test

Wysłany: 2005-10-09, 19:13   
   Polecający: Ptaq

Za taka cene to sie nie dziwie :P a pozatym masz malo tranzakcji to ze tak powiem male zaufanie wzbudzasz :)

Kostuch  

Wysłany: 2005-10-09, 19:20   

to jest mala cena:P sa ceny po 1000 zl:P no i faktycznie mam malo punktow na allegro... no ale trudno. moze wkoncu sie uda

Panga  

Wysłany: 2005-10-19, 20:30   

Tibia??? O ni, mój senny koszmar, gdzie się nie obejrzę, już słyszę: Który masz level? Grasz już na awelji? Za ile sprzedasz postać? Masz ekłipta?
Mnie to nie kręci i ... nie polecam...mimo wszystko :roll:

axss  

Wysłany: 2006-02-22, 22:46   
   Polecający: ktoś.

ja się nie przekonałem do zabijania szczurów. od tego zacząłem i na tym skończyłem

w 2 tygodnie straciłem równo 14 dni.

Kurczol  

Wysłany: 2006-02-22, 22:55   
   Polecający: baba jaga ;P

Gralam chwile .. ale szybko mi sie znudzila jak wiekszosc tego typu gierek ;P

Domel  

Wysłany: 2006-02-23, 08:15   :)

Wielu ludzi kończy grać w Tibie na szczurach :P Myślę, że wyspa poczatkowych to najgorszy i najtrudniejszy etap w tej grze. Mi też kiedyś sprawiał kłopoty, ale przywykłem. Wydaje mi się, że nie warto się poddawać na tej wysepce bo potem jest naprawde lepiej :) :D

Slawek  

Wysłany: 2006-02-23, 10:56   
   Polecający: Martina

Szczerze, to skończyłem na szczurach tak jak mój poprzednik pare postów wyżej...
Nie wiem co ludzie widzą w tej grze, jakoś nie mogę się do niej przekonać...
Spotkałem ludzi, którzy swego czasu maniakalnie grali w Tibię, gdy już owa mania zanikła narzekali, że zmarnowali kupę czsu na gre dla noob'ów ;p (nie obrażając nikogo).
dis is each and every one conclusion.. ./'

Domel  

Wysłany: 2006-02-23, 14:36   

@up
Kazdy ma rózny gust i inaczej patrzy na gry. Moze jednym sie podoba MU a innym Tibia ...
Osobiscie gralem w MU ale nie przypadlo mi do gustu, moze innym tak :)
Tylko chciałem wiedzieć, co sadzicie o grze jaką jest Tibia.

Tragarz  

Wysłany: 2006-02-23, 19:26   

ja pogralem 2 miechy w Tibie.. ale bylo zbyt monotomne.. ;/ mu tez jest fajne do pewnego czasu... ale nudzilo mi sie co 2 dni resetowanie postaci :P bo sie mialo max lv

skorpio  

Wysłany: 2006-03-06, 21:09   

ja mam 4 poziom podoba mi się ta gra jak tego typu gry jak np. Diablo jak cos do pytania to walic śmiało

Ps Gram na isara :) :D

Kostuch  

Wysłany: 2006-03-11, 02:34   

gralem 3,5 roku. zaczynalem jak grafa byla o wiele wiele gorsza. ale gdy uswiadomilem sobie ze przez to zarywam szkole, kumpli itp dalem sobie spokoj.. zauwazylem ze mozna na tym zrobic. sprzedalem dwie postacie na allegro. kazda za 200 zl. jedna na 50 a druga na 40 lvl. mam w tej grze duuuze doswiadczenie. a nie bylo osoby ktora mnie nie znala na servach.
planuje wrocic po maturze;) o ile zdam;) chcemy isc na nowy server. calkowicie nowy

neo  

Wysłany: 2006-03-11, 17:48   

ja w to jeszcze nie grałem i niewiem jakiego typu nawet jest ta gra moze ktoś powiedzieć :D :D :D

Odpowiedz do tematu