• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

RAP FANATYK 

Wysłany: 2011-06-11, 23:28   Wiedźmin 2

Jak Wasze wrażenia odnośnie tej gry? Jak dla mnie piękna gra. Bardzo mi przypomina Gothica, ale 1 i 2, jednak jest wzbogacona o kilka ciekawych elemntów, których zabrakło w Gothicu np ciekawy system walki wręcz, oraz z potworami typu kejrana(można przyrównać do smków z Gothica II jeżeli ktoś nie grał).

Starrk  

Tytuł: \_(O_o)_/

Wysłany: 2011-06-11, 23:43   

Nie grałem, przyznaję. Miałem jednakze bliski, optyczny kontakt z rozgrywką.
Graficznie - cudo. Nawet na najniższych detalach (kom kuzyna nie chciał więcej pociągnąć) gra wygląda prześlicznie.
Muzycznie - ładniusio również, w końcu to Skorupa.
Co do rozgrywki ciężko mi się wypowiadać, ale zręcznościowy system walki wyglądał całkiem porządnie i zajmująco, plus te czary odpalane z meno - fajny patent. Wrogowie dość potężni, trza być dobrym w kombosach. Natomiast system zadań troche z dupy - kuzyn strasznie latać musiał, a to by usłyszeć jedno zdanie od elfa, a to by zerwać kawałek trawy... jakoś gupie to takie. Brak teleportu? Bleh.

Ogólnie pograć bym pograł, ale wymagania sprzętowe = zgroza dla mojego sprzętu.

Katharsis  

Wysłany: 2011-06-13, 12:05   
   Polecający: Lewiatan

Jako fan sagi musiałem kupić...
...ale wbrew moim nadziejom mój sprzęt jednak jest za słaby na grę. Wszystko się zacina. I nie widzę napisów. Poczekam kilka lat, kupię sobie zwykłego peceta i zainstaluję grę ponownie :)

No ale przynajmniej mam zarąbistą figurkę Geralta:

...

Zingeer  

Wysłany: 2011-07-06, 01:17   

Gra warta nabycia :)

PLUSY
-grafika(piękna nawet na niskich detalach)
-fabuła(ciekawa i wciągająca)
-optymalizacja (super-zero ściny )
-dźwięk(super)
-dialogi(super)
-no w sumie dla niektórych plusem może być również obecność scen erotycznych :D

no i wiele innych plusików(dużo pisania)

MINUSY
-mało miejsc do "expienia" ,ciężko zarobić pieniądze,trzeba trudzić się zbieractwem co jest strasznie czasochłonne(zbieranie pozostałości po potworach i sprzedawanie u sklepikarzy po trochę śmiesznych cenach)
-beznadziejny "przelicznik ceny" uzbrojenia(kupuje zbroje za 1500 orenów,sprzedaje za 123-porażka)
-brak otwartego świata (zaledwie 3 lokacje,obszerne ale dla mnie to za mało)

Ogólnie gra jest bardzo dobra,byłaby lepsza gdyby nie zawierała tych właśnie minusów,no ale cóż nic nie może być idealne.

AmerykańskiTata 

Wysłany: 2011-08-11, 15:29   

Osobiście jeszcze gry nie kupiłem (czekam aż trochę stanieje), ale za to przyglądałem się u znajomego. Fakt grafika wygląda przepięknie, i bardzo dobra animacja postaci. Gra ma fajną muzykę, która tak szybko się nie nudzi jak w niektórych tytułach. Gdyby nie ta cena już dawno bym ją miał :)

Beltherion 

Wysłany: 2011-08-11, 15:38   

Też nie grałem w 2. Ale jak ukazała się 1 skakałem z radości. Dziewczyna kupiła mi na gwiazdkę, bo to było jakoś w okresie świąt. Kilka dni przeszedłem całą grę.

Tilian  

Tytuł: Łopatolog

Wysłany: 2011-09-01, 21:42   
   Polecający: Anka_DD

Grałem, widziałem i przeszedłem. Dwa razy.

Warto było. To jest jedna z tych gier, które spać po nocy nie dają. I to nie ze względu na mega grafikę (choć RED Engine to dobry silnik jest) ale na mega rozkawałkowującą mózg koniecznośćwyborów moralnych co do dalszej rozgrywki. One kompletnie zmieniają sposób grania, historię, zakończenie i odczucia gracza. Po prostu rewelacja.

Poza tym dali tu sporo niezłych zmian. Najlepiej wygląda imo system walki, który jest teraz tak wymagający i wciągający, że szok. Trzeba mieć iście wiedźmiński refleks na klawie, żeby na poziomie 'normal' nie paść od ciosów trzech, i to nie jakichś mega potężnych wrogów. Poza tym Geralt teraz fika z mieczem tak, że zarzynanie oponentów to istna uczta dla oka.

Reszta... Reszta jest dobra. Bardzo dobra, więc jeśli ktoś nie grał to niech zagra.

oscyp777 

Wysłany: 2011-10-12, 16:25   

moim zdaniem gra "bajka" ale mogla by byc dluzsza ;/

marasenha 

Wysłany: 2011-10-24, 14:50   

Jeszcze nie grałem, wrażenia z obcowania z jedynką bardzo pozytywne, jeśli chodzi o dwójkę to w oczy rzuca się bardzo fajna grafika (z tego co widziałem na trailerach i screenach). Na pewno zagram, tylko znajdę trochę czasu :)

Kizoku 

Wysłany: 2011-10-24, 16:27   

Przeszedłem trzy razy, na trzy różne sposoby. Za każdym podejściem bawiłem się świetnie, chociaż fabuła zachwycała tylko raz. Dialogi mistrzowskie, grafika mistrzowska, design zbroi mistrzowski itd. Przy wszystkim, co w tej grze dobre, prawie udało mi się nie zauważyć drobnych potknięć twórców.

abineczka  

Wysłany: 2012-03-29, 14:46   

Hehe, ta gra jest jak film -mżna siedzieć z boku i oglądać :D

Wilderness  

Tytuł: \m/

Wysłany: 2012-04-15, 11:57   

Zdecydowanie jedna z najlepszych gierek :hyhy: Grafika cudo, fabuła cudo, można siedzieć godzinami, naprawdę. Przeszedłem 4 razy na różne sposoby, bo nie dawało mi spokoju, co by było, gdybym tu i tu wybrał inaczej :hyhy:

dziennikarz 

Wysłany: 2012-04-29, 19:04   

Zapomniałeś dodać: system walki - cudo. Zabijać można naprawdę na mnóstwo różnych sposobów, przez co nigdy się nie nudzi :D Dla mnie jedna z najlepszych gier w historii. Na tyle dobra, że poświęciłem jej nawet krótki artykuł

Klaster 

Wysłany: 2012-05-14, 13:18   

a graliście już w tą edycję rozszerzoną? dużo nowego kontentu? ja się biorę za nią właśnie pierwszy raz, o ile wcześniej grałem ścieżką Iorwetha to teraz chyba będzie Roche ;) i grafika jest cudowna, prawda, ale mogło być troszkę lepiej zoptymalizowany silnik, bo mi muli na laptopie :P

dawwyy 

Wysłany: 2012-05-26, 23:58   

bardzo dobra gra, wchłonęła mnie na wiele godzin i żadnej nie żałuję ;)

Odpowiedz do tematu