• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

Smarkej  

Tytuł: Skądinąd

Wysłany: 2012-02-18, 12:39   

Wally G idealnie podsumował tę grę swoim niebanalnym równoważnikiem zdania:

"Warkraft to, kuuuuu**a, człowieeeku...". Reszta jest milczeniem.

So we beat on, boats against the current, borne back ceaselessly into the past.

Star  

Wysłany: 2012-04-03, 17:14   

Specjalnie się zalogowałam, żeby tu napisać :)

Ludzie piszący, że po max 3 dniach to wywalili, to tak na prawdę nie znają tej gry. Żeby się w niej zakochać trzeba poświęcić na nią znacznie więcej czasu, niz kilka dni.

Piszecie także, że mało jest misji/qestów. G*** prawda, żeby zdobyć The Loremaster (czyli większość q) potrzebujesz ukończyć ponad 2000-3000 głównych i mniej więcej tyle samo pobocznych ( nie wymaganych do tego tytułu)

Co do grafiki... ludzie ta gra ma swoje lata czego wy od niej wymagacie O.o i tak wg mnie jest jedną z lepszych, obecne mnie przerażają =.=" nie ma tam zbyt wielu wodotrysków, i większość nawet tych starszych kompów bez problemu to pociągnie.

Co do tego czasu poświęcanego grze to nie trzeba mieć go wcale tak wiele. W gildii mam kilka osób które są raczej rzadko, a są o wiele lepiej ubrani niż ci co siedzą całymi dniami, to już zależy od człowieka ;)

--------------------------------------------------------------

Dobra chyba przesadziłam ^^ ale obecnie jestem odcięta od gry na jakiś czas, ale na pewno tam wrócę ^^

Z mojego punktu widzenia, to jedna z lepszych gier, ale zarazem straszny pożeracz czasu, patrzysz na zegarek, jest 8 odpalasz WoWa i nagle robi się 18 ^^
Gra wciągnęła mnie jakoś na początku TBC i od tamtej pory siedzę w niej po uszy ^^ może w sumie nie dla samej gry, ale dla ludzi z którymi wspólnie raiduje. Bo chyba własnie na tym polega właśnie MMORPG, na kontakcie z ludźmi, na łączeniu się i wspólnej "walce" z przeciwnościami.
Co prawda po wyjściu 2 dodatku gra trochę straciła swojego uroku, ale można powiedzieć, że dla chcącego nic trudnego i bardzo łatwo można sobie ją skomplikować ^^
Cata to już całkiem inna bajka (niestety dzieci zaczęły grać i trzeba się przystosować do potrzeb rynku więc na wielkie skargi, że gra jest za trudna blizz musiał się ugiąć) ale spokojnie da się grać dalej ^^ to nić, że idzie Nerf za Nerfem ważne żeby ubić to wszystko przed kolejnym ^^

Tak jestem uzależniona od tego MMO
Kiedyś się starałam zrezygnować, ale niestety moje odejście trwało raptem 3 miechy, nie wytrzymałam i wróciłam. Nie wyobrażam sobie teraz gry w coś innego, chociaż już chyba wszystko przetestowałam co było opisane jako MMRPG, to nadal WoW jest naj ^^

Co do gry na prywatnych serwerach... o zgrozo =.="
Jako, że gram na oficjalnym to zawsze mam aktualną wersję i serwy pod cata są nieporozumieniem, mam jeszcze wersje 3.3.5a ale jakoś mało dobrych i poprawnie działających serwerów. Innymi słowy płacąc wymagam gry bez zbędnych dc, przycinek, czy o zgrozo niedziałających podstawowych skilli.
Jeszcze jedna ważna sprawa do prywatnych... większość jest PVP =.=" i rób sobie q a tu taki napalony hordziak o 40 lvl wyżej przychodzi i cie zabija... no co za frajda =.="

Martina  

Zaproszone osoby: 14
Tytuł: słodziak *^_^*

Wysłany: 2012-04-03, 18:25   

to fakt akurat, że wiecznie złośliwi allesi mnie leją to mnie drażni niemożliwie. ale od jakiegoś czasu takie ataki zdarzają się coraz rzadziej, im wyżej moja postać zachodzi. niedługo to ja będę bić młodych aliantów .V.

Starrk  

Tytuł: \_(O_o)_/

Wysłany: 2012-04-03, 20:33   

Jest jeden tak naprawdę, dobry server z dobrze działającym wotlk. Oczywiście tytuł takiego Loremastera jest niemożliwy do zdobycia, bo zbyt dużo questów jest zabugowanych, ale i tak do 80 lvla dość to nie ma problemu. A Loremaster? Jeszcze na tyle nie oszalałem, by próbować sie porywać na coś takiego.

No a servy Cata, you. Jak na razie nie ma jakiegokolwiek który by działał nawet w 50% poprawnie, bez bugów.

Koledzy mi tak mówili, bo ja osobiście gram na oficjalnym.

Star  

Wysłany: 2012-04-04, 18:46   

Martina po obu strona są n00by ^^
kiedyś siedziałam na takim serwie, że za zabicie gracza o 5 lvl niżej był ban na 24h ^^

Loremaster na 80 lvl to jakieś 7 bitych dni siedzenia przed kompem ^^ (jeżeli lvle biłeś na instach jako healer xD <o zgrozo co za nuda> ) i czekając w kolejce na HC, a mam w planach zrobić go na druidzie, bo największe wyzwanie, zwłaszcza jak pokasowali większość q

Starrk na jakim realmie grywasz :>

Martina  

Wysłany: 2012-04-04, 19:02   

Starrk napisał/a:
Koledzy mi tak mówili, bo ja osobiście gram na oficjalnym.
taaa, zupełnie jak ja.. ; p

nie mogę się doczekać zabijania młodych aliantów, jeszcze 4 lvle wbiję i zaczynam .v.

Wilderness  

Tytuł: \m/

Wysłany: 2012-04-15, 11:05   

Mam niesamowity, ogromny sentyment do tej gry, bo to była moja pierwsza, która zabrała mi 2 lata życia i wcale tych dwóch lat mi nie żal, patrząc z perspektywy czasu. Co prawda nie grałem na oficjalnym serwerze bo dla małolata kasa to zawsze problem, ale ilu świetnych ludzi z całego świata poznałem, to bajka. Nie gram już od ponad roku, bo studia zabrały mi możliwość przesiadywania przed kompem całe noce (i nierzadko dnie), ale czasy okołomaturalne gdzie robiło się rajdy zamiast powtarzać materiał to najfajniejsze czasy ever :hyhy:
Po prostu lepszy świat, czasem nie chciało się wychodzić z niego do tego niby realnego, tego gorszego :hyhy:

Wilderness  

Tytuł: \m/

Wysłany: 2012-04-15, 11:18   

Starrk napisał/a:
Wilderness napisał/a:
studia zabrały mi możliwość przesiadywania przed kompem całe noce (i nierzadko dnie)
lawl
Nie rozumiem? Nie chodzi o to że mam tyle zajęć i nauki, co to to nie :hyhy: Po prostu wcześniej mieszkałem w małym mieście i nawet mi się nie chciało z domu wychodzić, a teraz mam multum znajomych i zajęć ciekawszych niż alienowanie się przy kompie :hyhy:

Starrk  

Tytuł: \_(O_o)_/

Wysłany: 2012-04-15, 11:23   

Aaa, no chyba że tak. Wiadomko, imprezki, ziomy, klubiki, joooł. Znam to. Studenckie życie yeeaaah ziooom.

Martina  

Wysłany: 2012-04-15, 11:38   

xD

a nie da się mieć i życia normalnego i czasu żeby trochę popykać sobie radośnie w wowika? ^^

77lvl <chwali się>

Odpowiedz do tematu