• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

JanuszChrystus  

Tytuł: Obieżyświat

Wysłany: 2012-11-24, 13:36   Wyczekiwane premiery gier
   Polecający: Achar

Czyli na jakie gry ostrzycie sobie zęby.

Dla mnie bezkonkurencyjny faworyt na grę roku 2013, czyli Grand Theft Auto V. Każdy kolejny screen, trailer czy każda kolejna garść informacji a nawet nieprawdziwe plotki tylko bardziej sprawiają, że nie potrafię się gry doczekać. Niepokoi jedynie to, że nie została jeszcze oficjalnie zapowiedziana na PC, ale pewnie pojawi się kilka miesięcy po konsolach, z czym wiąże się druga niepokojąca myśl - optymalizacja. Miejmy nadzieję, że kilka tytułów, które R* wypuściło od czasu GTA IV nauczyło ich jak okiełznać ich silnik, bo podobno już MP3 mimo kosmicznych wymagań, jakie na początku się pojawiły, to był tak fantastycznie zoptymalizowany, że nawet na słabszych maszynach działał pięknie i wyglądał cudnie. Jeszcze jedno co niepokoi, to trzech bohaterów, bo ten pomysł na papierze nie wygląda zbyt jasno, ale R* zwykle nie zawodzi i jeśli im się to uda, to znów przeskoczą konkurencję na lata świetlne, a następny standard gier w otwartym świecie ustanowi dopiero kolejna ich produkcja.

Drugim tytułem, na który czekam z niecierpliwością jest Carmageddon: Reincarnation. Nie potrafię opisać, ile frajdy dawał mi Carmageddon za dzieciaka i chciałbym by ten uśmiech, który pojawiał się, gdy efektownie rozwalało się przeciwników, zagościł jeszcze kiedyś na mojej twarzy. Kibicuje im od czasu jak zbierali kasę na Kickstarterze, udało im się z nawiązką i miejmy nadzieję, że tytuł również spełni oczekiwania a może i je przerośnie.
Ostatnio zmieniony przez JanuszChrystus 2012-11-24, 13:40, w całości zmieniany 1 raz  

Yoshiiko  

Wysłany: 2012-11-25, 14:59   

Odkąd dowiedziałam się, że ukazać ma się remake Oddworld: Abe's oddysee to czekam. I chociaż wyjdzie za dobry rok (albo dalej) to czekam!

Shuguar  

Wysłany: 2012-11-26, 19:43   

Ja poczekam być może kiedyś w przyszłości(mam nadzieję że nie dalekiej) ukaże się Borderlands 3 :D

Starrk  

Tytuł: \_(O_o)_/

Wysłany: 2012-11-27, 11:30   

yyyy... patch 4.3.4 na molten-wowie się liczy? a tak poza tym to może jakieś działajace spiracone D3.

Martina  

Zaproszone osoby: 14
Tytuł: słodziak *^_^*

Wysłany: 2012-11-27, 11:41   

yyyy... patch 4.3.4 na molten-wowie się liczy? [2]

nie wyczekuję gier, bo w nie nie grywam. a na nowego Super Froga, Lemmingi czy Mario to chyba nie ma co liczyć. D:

amigo 

Wysłany: 2012-12-23, 15:11   

Czekam i jaram się na GTA V. Do tego mam nadzieję, że kiedyś Half Life 3 wyjdzie, oby jeszcze za mojego życia :)

Detal45  

Wysłany: 2013-01-08, 18:47   

No GTA V na pewno jest faworytem w oczekiwanych u mnie grach, ale tez ostatnio natknąlem się na tytuł Watch Dogs. Gra oferuje kontrolę nad elektrycznymi urządzeniami, w sensie, że dzięki telefonowi i programowi w nim zawartym możemy np. zmienić układ ruchu ulicznego prowadząc do karambolu. Jest to cos w stylu GTA i zapowiada się na prawdę epicko, polecam dowiedzieć się więcej :D

jonnblaze  

Wysłany: 2013-08-16, 13:47   

Abe's oddysee to czekam. I chociaż wyjdzie za dobry rok (albo dalej) to czekam! :padam:

Prep4sure.com exam prep questions and online test training courses vce study guide

jkann  

Wysłany: 2013-08-16, 14:06   

Wczoraj obejrzałem trailer do Wiedźmina 3 i czekam ;D

Estgar  

Tytuł: Webmaster

Wysłany: 2013-08-16, 18:34   

Aktualnie czekam tylko na Planetary Annihilation, no i drugi sezon gry The Walking Dead.

AudreyHorne  

Wysłany: 2013-08-21, 10:50   

A ja czekam na nową produkcje od GiantGames (twórcy Bastiona) Transistor. Poza tym ciekawi mnie mewgenics i, co tu dużo mówić, nowy MassEffect. Jeśli już koniecznie chcą więcej zarobić na tak idealnej i zamkniętej trylogii, mam nadzieje że chociaż zrobią to dobrze.

frontman  

Wysłany: 2013-08-27, 11:40   

Ja czekam na kolejną odsłoną broken sword ma być we wrześniu.

Antonij  

Wysłany: 2013-08-27, 15:00   

Wiedźmin 3 zmiażdży to wszystko powyższe ;) .

Poza tym - Watch Dogs. W końcu coś, co nie jest remake'm lub kolejnym kotletem.

beny1234 

Tytuł: Jam Łasica

Wysłany: 2013-09-03, 15:09   

Polecam SleepinDogs2 :)
Ostatnio zmieniony przez beny1234 2013-09-03, 15:09, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu