• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

Aru3000  

Wysłany: 2009-12-27, 17:58   

I myślisz, że to zasługa faktu, że ma X360? Że gdyby miał PS3, to grałby mniej czy coś?

PS3 sam posiadam. Konsola w żadnym wypadku nie wykorzystuje w tej chwili 40% swoich możliwości. 40% wykorzystywała gra Uncharted: Drake's Fortune. Jedna z piękniejszych gier, wydana kilka lat temu przez Naughty Dog wyłącznie na konsolę Sony. Teraz wyszła druga część owej gry z genialnym polskim dubbingiem - ta gra wykorzystuje już około 90% możliwości konsoli Sony. I to widać. Jest to obecnie najładniejsza gra jaką kiedykolwiek wydano na konsolach. Wiadomo już, że w ruch poszedł procesor-serce PS3 - Cell. X360 nie posiada aż tak wydajnego procesora i przez to nie byłby w stanie pociągnąć takich zmiennych jakie występują w Uncharted 2 - jak np. śnieg. Owszem, śnieg pojawiał się wcześniej, ale nie był tak doskonale odwzorowany. A to tylko jedna rzecz.
Tak czy inaczej - konsola PS3 jest na dobrej pozycji. Posiada odtwarzacz Blu-Ray oraz DARMOWĄ możliwość grania w gry przez internet. Na X360 trzeba za to płacić (wykupując subskrypcję na rok).
X360 również nie jest taką złą konsolą. Gdy które wychodzą i na X360 i na PS3 najczęściej wyglądają odrobinę lepiej na X360. A to dlatego, bo tworzenie gier na PS3 odbywa się na dość skomplikowanej architekturze. Natomiast X360 posługuje się znanym nam Direct X od Microsoftu. Dlatego też gry robi się podobnie jak na PC.

Tyle.

ceza16  

Zaproszone osoby: 1
Tytuł: Informatyk

Wysłany: 2010-09-09, 15:29   
   Polecający: ceza16

Play station jes dobre ale drogie a gry do niej kosztują wiecej niż konsola
A xbox jest równie dobry i tańszy
by na Twej buzi uśmiech zagościł.
Bo życie krótkie, szybko ucieka.
Człowiek doceni kiedyś człowieka...

syll_x69 

Wysłany: 2010-09-10, 20:57   

Zgadzam sie z Nasir.

Polecam!!!
http://www.aukcjusz.pl/?p...1576ca614c3fcf5
http://www.netkelner.pl/?...1576ca614c3fcf5

_Ad4m  

Tytuł: 40 i 4

Wysłany: 2010-09-16, 21:41   

Co jak co PS3 jest o wiele lepszą konsolą. Blue-ray to jego główny atut. Dzięki temu jest przystosowany do grania w 3D, co będzie niemożliwe z Xboxem. Killzone rox.
Sam nie mam żadnej konsoli, jednak trochę się orientuje.

Na xboxie można piracić, co jest niemożliwe na PS3. Gry oryginalne kosztują podobnie, zawsze są serwisy z wymianami gier.

Don_Satanos  

Wysłany: 2010-09-29, 10:16   

Obecnie obie konsole prezentują ten sam poziom rozrywkowy. PS3 ma dodatkowo Blue-ray, choć nie najlepszej jakości. Jeśli tylko do gier, to X360. Jeśli również do filmów HD, to PS3. Gry są względnie tanie przy sprowadzaniu z zagranicy, nieraz ponad 50zł taniej niż u nas, a do tego szybko tanieją. Piractwo jest już i tu, i tu. W obydwu przypadkach"zrób to sam jeśli się znasz" :wstyd:

ka04mil 

Wysłany: 2010-11-10, 13:18   

Moim zdaniem xbox 360 jest lepszy ponieważ :
*jeżeli odpadnie ci jedna z części na ps3 to trzeba to naprawy bo nie będzie działać
a na xboxa będzie :) :) :) :) :)

bezelekochana 

Wysłany: 2010-11-17, 11:53   

to zależy jakie gry się bardziej lubi. Na ps3 jest więcej typowo japońskich - ja je lubię. ALe teraz już coraz więcej gier wychodzi na wszystkie platformy.

matra  

Tytuł: Buka zimna suka

Wysłany: 2010-11-17, 17:35   

es-cs_wuv napisał/a:
żadne (lepszy pc) gry za drogie zbieraj na co innego

zależy. jeśli w grze komuś zależy głównie na grafice, to lepiej pecet, bo można w niego inwestować - przykładowo żeby pograć w kilka najnowszych gier trzeba zmontować kombajn za 2-3k - konsole wychodzą taniej zdecydowanie, a ceny gier są niejednokrotnie porównywalne. kupując konsolę nie musisz się martwić czy wydoli ona przy nowej grze, a przy komputerze - owszem, no chyba, że jak już wspomniałam - ma się kombajn.
ja osobiście wolę konsolę i mimo, że mam dwójkę nadal mam w pizdu gier do wyboru, których już by mi komputer mógł nie pociągnąć.

m. gallery

http://uniquesofa.pl/informacje/

polinea  

Wysłany: 2010-11-23, 23:21   

Wydaje mi się, że spór która konsola jest lepsza nigdy nie zostanie rozstrzygnięty. Moim zdaniem PS3 jest bardzo dobrą konsolą, ale trzeba trochę zainwestować, żeby móc się nią cieszyć w pełni, bo gry do najtańszych nie należą. na xboxa za to wybór gier jest gigantyczny i do tego nie tak drogich.

StanDemicki  

Tytuł: Demoniczny

Wysłany: 2011-08-21, 20:32   

X-box duży wybór gier
PSx3 nie życzyłbym najgorszemu wrogowi po prostu mało gier i drogie są

Zamiast ps3 polecam Ci ps2 gry może i nie "przezajedwabistej" grafiki ale bardzo ładnie dopracowane jeżeli jeszcze przystroisz to masz dostęp do gier nawet z psx1 oraz mozesz je nagyrwać na płyty i gry na psx1 i 2

Osobiście miałem ps1 i 2 ale 3 nie zamierzałem kupić nie zamierzam i nigdy nie będe zamierzał!

Puma1717  

Wysłany: 2011-08-22, 17:45   
   Polecający: Google ;)

Ja osobiście wolę Ps3. Po kilkoma względami:

1) Gra online za darmo,
2) Lepszy wygląd konsoli,
3) O wiele lepszy pad bardziej konfortowy,
4) Lepsze gry (według mnie) wychodzą na ps3,
5) Zajefajny system zapisu stanu gry,
6) Więcej dodatków i sprzedawane razem np. Move itp.

Gdybym miał wybierać między X360 ,a Ps3 wybrałbym w 100% to drugie.

PozDrawiaM ;)

"Kiedy widzę piękną dziewczynę , myślę o dwóch rzeczach. Pierwsza myśl: być miłym , Druga myśl: "Ciekawe, jak jej głowa wyglądałaby nabita na kij"

StanDemicki  

Tytuł: Demoniczny

Wysłany: 2011-08-22, 18:51   

Puma1717 napisał/a:
Ja osobiście wolę Ps3. Po kilkoma względami:

1) Gra online za darmo,
2) Lepszy wygląd konsoli,
3) O wiele lepszy pad bardziej konfortowy,
4) Lepsze gry (według mnie) wychodzą na ps3,
5) Zajefajny system zapisu stanu gry,
6) Więcej dodatków i sprzedawane razem np. Move itp.

Gdybym miał wybierać między X360 ,a Ps3 wybrałbym w 100% to drugie.

PozDrawiaM ;)

Oprócz wyglądu i konfortowego pada xbox posiada wszystko co wymieniłeś. Kiedy ps3 wchodziło w move xbox już go miał 3 miesiące temu.

1) na xboxie też można grać w gry za darmo
2) TO już zależy od twojego kryterium
3) to również zależy od twojego kryterium
4) To również (jak napisałeś) zależy od ciebie
5) To również zależy od twoich kryteriów
6) Xbox również jest sprzedawany z move sprawdzałem w wielu sklepach :)

Osobiście zdziwiłem się czytając tego posta gdyż więcej dałeś za wygląd a jak dobrze pamiętam to nie jest w konsoli najważniejsze. Najważniejsza jest tylko grywalność i grafika :] (powtórzenia moja zmoora)

Pozdrawiam Cię :>

I ostrzegam żeby nie było postów typu "nie grałeś na żadnej z konsol nie odzywaj się/nie wymądrzaj się" Osobiście mój kolega z klasy miał ps3 ale postanowił je sprzedać i kupić drugiego PC grałem na nim często. Drugim znajomym okazuje się mój "przyszywany" kuzyn który posiada xboxa również u niego często gram)
Ostatnio zmieniony przez StanDemicki 2011-08-22, 18:55, w całości zmieniany 2 razy  

Puma1717  

Wysłany: 2011-08-23, 16:38   
   Polecający: Google ;)

Ja wiem, że można grać za darmo w gry, ale nie przez internet, na ps3 można bez problemu grac online, a z tego co wiem za gre o-nline w xboxie trzeba płacić. Jeśli chodzi on pad to rozumiem, że dla niektórych może być wygodny, ale dla mnie trzymanie tego pada to masakra musiałbym wielu dni by do niego przywyknąć. Ps3 również (czego zapomniałem podać) posiada blu-ray dvd. Ja często wypożyczam filmy, a mam kiepskie DvD to również pod trym względem wybrałbym ps3. Jeśli chodzi o grafikę i grywalność tu nie widzę żadnej różnicy. Obie konsole (przynajmniej ja tak myślę) posiadają fajną grafikę.

Jednak pod tymi kilkoma względami czyli. Gra online, wygodny pad, blu-ray dvd zakupiłbym ps3. Znam kolęgę który również przechodzi z xbox'a na ps3 właśnie po tymi samymi względami co ja.

Pozdrawiam Cię nieznajomy :)

"Kiedy widzę piękną dziewczynę , myślę o dwóch rzeczach. Pierwsza myśl: być miłym , Druga myśl: "Ciekawe, jak jej głowa wyglądałaby nabita na kij"

positive 

Wysłany: 2011-08-31, 10:55   

o kurde toż to przecież temat rzeka i temat wojna :P wiadomo, że posiadacze ps3 będą psioczyć na posiadaczy Xboxów i odwrotnie. Obydwie konsole mają swoje wady i zalety i prawda jest taka, że jaką konsolę byś nie kupił to znajdziesz na nią gry, które ci będą odpowiadać.

Poza tym pewnie za niedługo wyjdą nowe wersje konsol i wtedy będzie można faktycznie porównać czy któraś jest lepsza czy gorsza :)

lukeero  

Tytuł: .../

Wysłany: 2011-09-04, 10:43   

Ja bym polecił PS3. Xbox się jeszcze nie rozwinął do końca i brakuje mi jeszcze minimalnie trochę do swojego rywala, nie długo może się zmieni.. ;P

Odpowiedz do tematu