• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Colorblind
2008-04-13, 22:39
Autor Wiadomość

***ArChi***  

Zaproszone osoby: 1

Wysłany: 2006-04-24, 23:24   kabaret

tak jakos sobie z Adamusem gadamy o tym i jakos mi przyszlo do glowy ze takiego tematu nie ma :P

co wogole sadzicie o kabarecie polskim ?? a moze wolicie kabaret zagraniczny np angielski ??

jezdzicie na jakies przeglady po ogladac co nie co badz jakies dobre kabaretonu??

macie jakis swoich faworytow ?? a moze sami macie kabaret ???

piszcie :)

Pod_Oslona_Nocy  

Wysłany: 2006-04-25, 06:53   
   Polecający: Martina

Oglądając kabarety w rodziną, zawsze śmieje się, gdy publika i rodzina cicho. :oopss:
ale ogólnie przy Ani mru mru, najlepiej się ubawiłam.
Nikt nie zagłuszy nie zatrzyma
Wojny, którą w sobie skrywam

fazi  

Wysłany: 2006-04-25, 12:39   

Hyhy, Ty Archi zdaje się masz powyżej uszu AniMruMru.. :) A dlaczego?

Ja tam się nie interesuje specjalnie, moge sobie obejrzeć AMM (choć ci troche mi się już przejedli), Laskowik i Smoleń (jak oni się nazywali?), Tym jest świetny, Daniec, Kryszak - wole takich pojedyńczych gości opowiadających o czymś, niż wygłupiającą się bande. A najbardziej to lubię Chrisa Rocka mimo, że jest wulgarny i obrzydliwy do przesady.

anka  

Wysłany: 2006-04-25, 13:08   

Nie lubisz Ani mru mru Archi?
hmmmm Jaki ja kabaret lubię? Nie mam jakiś faworytów, muszą mieć dobre teksty, bo to mnie śmieszy, ale tylko raz. :) Jak ogladam po raz drugi to samo, to już nudne. Za to zawsze drażnią mnie kabarety, które bazują na podartym ubraniu i niezrozumiałych mamrotaniach.

MadeInPoland  

Wysłany: 2006-04-25, 14:38   
   Polecający: www.google.pl

Moim ulubionym kabaretem jest kabaret moralnego nie pokoju a jesli chodzi o wlasny kabaret to z chlopkami z klasy zalozylismy w szkole kolko kabaretowe ale narazie bazujemy na tworczosci innych modyfikujac ich skecze

Rychu297  

Wysłany: 2006-04-25, 15:30   

***ArChi*** napisał/a:
co wogole sadzicie o kabarecie polskim ??

8)

***ArChi*** napisał/a:
a moze wolicie kabaret zagraniczny np angielski ??

niewidzialem :?

Adamus  

Wysłany: 2006-04-25, 20:57   

No to teraz ja ;P - ale tasiemiec mi wyjdzie :D
Kabarety znam i podziwiam właściwie wyłącznie polskie, chociaż parę razy miałem okazję oglądać niemieckie i angielskie, z czego niemieckie w ogóle mnie nie śmieszą :P , z brytyjskiego poczucia humoru preferuję a la Monty Python - Eric Idle rządzi ;) , takie rzeczy jak Benny Hill mnie nie interesują ;]...
Z polskich uwielbiam klasykę PRL-u, czyli Dudek, Tey, Pod Egidą a od niedawna Salon Niezależnych. Z nowszych zdecydowanie Potem (a teraz część Potemu, czyli Hrabi), Grupa MoCarta, KMN - chociaż ostatnio już zjechali, kiedyś mieli świetne skecze (Bibliotekarz :> ). Lubię też Irka Krosnego, Halamę (zwłaszcza jego filmy), kabaret Dno (co się z nim dzieje?), Ciach, dosyć młody kabaret Słuchajcie, Grupa Rafała Kmity i wiele wiele innych, naprawdę polska scena kabaretowa jest wyjątkowo silna (samo zagłębie zielonogórskie wystarczy jako reprezentacja kraju), chociaż zdarzają się też kwasy uznanych już artystów, np. Elita - to co w tej chwili robią, jest żałosne moim zdaniem, podobnie Piasecki. Nie lubię też Łowców . B, kabaretu Rak, Pod Wyrwigroszem. Co do Ani Mru Mru - chłopaki mają naprawdę świetne skecze, ale żaden nie ma mniej niż rok. Po prostu wypalili się jak dla mnie. I nie bawią się w politykę, a to jednak zawsze mnie w kabarecie pociągało - robienie sobie jaj z władzy.

Sam kabaretu nie mam, ale chciałbym w przyszłości założyć (axss?), jakieś pomysły pomału mi się w głowie układają... jedno jest pewne: będzie dużo polityki ;P.

Pewnie nikomu nie będzie się chciało przeczytać moich wypocin :P . A na koniec pytanie: Co sądzicie o konferansjerce w Polsce? Nie denerwuje was to, że właściwie poza Bałtroczykiem i Andrusem (czasem jeszcze Stuhr wskoczy) nikt nie bawi się w prowadzenie programów kabaretowych? Bo dla mnie tekst wypowiadany po raz setny przez Bałtroczyka o klimatyzowanej sali powoli przestaje być śmieszny...

/Mimi Smith, ciotka Johna Lennona/

***ArChi***  

Wysłany: 2006-04-25, 21:56   

moze powiem tak nie ze ich nie lubie bo na poczatku smieszyly mnie ich skecze ale ilez mozna ??? po drugie ilez mozna grac to samo ?? na rok jak napisza z dwa nowe skecze to gora a to troche za malo :P niby mowia ze malo czasu i wogole a ludzi caly czas cieszy Malysz czy zupka chinska wiec graja to dalej :P a mnie sie to nie podoba :P a wlasnie tak jak Adam powiedzial jest wiele kabaretow takich jak Hrabi, SLuchajcie, Ciach, Cegla, KSM, Smile, Nol Nejm czy wiele wiele innych ktorzy naprawde robia zajebista robote a przede wszystkim Hrabi, ktorych naprawde warto ogladac a nie tylko AMM

fazi, to byl kabaret Tey z Smoleniem i Laskowikiem :P

k0573k, ale chyba nie gracie skeczy tak jak w orginale ?? a moge sie dowiedziec czyje skecze??

Adamus, ja przeczytalem calosc :P Dno gra caly czas w tym roku obchodzili hucznie 10-lecie :P napisali kilka nowych skeczy moze nawet wiecej niz kilka i graja dalej :P

a wlasnie tak jak Adam powiedzial jest wiele kabaretow takich jak Hrabi, SLuchajcie, Ciach, Cegla, KSM, Smile, Nol Nejm czy wiele wiele innych ktorzy naprawde robia zajebista robote a przede wszystkim Hrabi, ktorych naprawde warto ogladac a nie tylko AMM

a co do koferansjerki hmm napewno Baltroczyk juz sie wypala z tymi samymi tekstami :P choc musze Ci Adamus powiedziec ze jak w sobote bylem w Rotundzie i Baltroczyk znow cos o klimatyzacji powiedzial ludzie sie smiali :P nie wiem czy widzial ktos kiedys konferansjerke Jarka z kabaretu Sluchajcie jak dla mnie rewelacja :) a sa takze duety takie jak Adamy z Formacji czy Adam Mrozowicz z Tomkiem z Sobierajem z Dna ktorzy tez sobie radza :P

tyle mojego :P

MadeInPoland  

Wysłany: 2006-04-26, 06:41   

***ArChi*** napisał/a:
k0573k, ale chyba nie gracie skeczy tak jak w orginale ?? a moge sie dowiedziec czyje skecze??
zazwyczaj KMN i przeciez juz ci napisalem wyzej ze je modyfikujemy

***ArChi***  

Wysłany: 2006-04-26, 08:50   

ooo pierwszy raz slysze zeby ktos gral skecze KMN :P a mozna wiedziec jakie ??

polecam jak na szkolne przedstawienia jakies to bajki kabaretu POTEM :)

MadeInPoland  

Wysłany: 2006-04-26, 18:38   

czlowieku klasa z rozszerzonym jeszcze wosem chyba moze zapodawac kabarety o zabarwieniu politycznym lub bardziej na poziomie jesli jestesm uczniami liceum wiec bajki jakos tak odpadaja

Lola  

Wysłany: 2006-04-26, 18:50   
   Polecający: religia tv

***ArChi*** napisał/a:
tak jakos sobie z Adamusem gadamy o tym

ekhm... a mnie to juz nie uwzględnił !! oooo niee ... powiem mamie ;[

jak dla mnie kabaret MUMIO oczywiscie panuje !! łoji po tylku konkretnie !!!!!
po za tym Łowcy.(kropka)B(be) :D , Grzesiu Halama , AMM ale ich początki , tera juz nie smieszni sie zrobili , Andrzej Poniedzielski czasem mu sie cos uda , TEY ,czyli stary polski dobry humor polityczno-społeczny , Jerzy Kryszak i jego charyzma .. a nie lubie Dańca , bo sie poci ;[

Adamus  

Wysłany: 2006-04-26, 19:20   

k0573k napisał/a:
czlowieku klasa z rozszerzonym jeszcze wosem chyba moze zapodawac kabarety o zabarwieniu politycznym lub bardziej na poziomie jesli jestesm uczniami liceum wiec bajki jakos tak odpadaja

Toś Ty chyba nie słyszał programu kabaretu Potem pt. "Bajki dla potłuczonych". To się raczej nie nadaje dla dzieci ;P ("po schodach na sztorc chodzić nijak nie umiem a i nie podskoczę, bo za ciężką mam dupę... o TereFere, nie chciałem" :D ).

/Mimi Smith, ciotka Johna Lennona/

***ArChi***  

Wysłany: 2006-04-26, 20:44   

tak wlasnie jak Adamus podsumowal :P bajki dla potuczonych nie sa bajkami dla dzieci :P

Lolinka jeszcze Cie nie bylo wtedy jak z nim rozmawialem na ten temat :P lubie Cie za AMM :P

a co wlasnie sadzicie o Lowcach czy nie uwazacie ze tez troche przesadzaja z graniem tego samego ?? no niby teraz cos nowego zrobili ale dalej to jakby takie same :P nie wiem czy ktos widzial ale zrobili cos na podstawie Klaszczersa tylko ze nogami wala o podloge no jak dla sztuka ale po co sie powtarzac ??

MadeInPoland  

Wysłany: 2006-04-26, 22:04   

Adamus napisał/a:
Toś Ty chyba nie słyszał programu kabaretu Potem pt. "Bajki dla potłuczonych". To się raczej nie nadaje dla dzieci ;P ("po schodach na sztorc chodzić nijak nie umiem a i nie podskoczę, bo za ciężką mam dupę... o TereFere, nie chciałem" ).
pogrzebe cos i moze zrobimy cos z ich repertuaru jak juz to zmodyfilujemy to dam znac jak to wyglada

Odpowiedz do tematu