• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

Żelkii^^  

Wysłany: 2010-11-28, 19:11   

Cytat:
To co mnie martwi w programach z serii 'Mam talent' to to, że właściwie wszyscy pokazują niemal wyłącznie talent wokalny.
Prowadzący mówili, że w najbliższym czasie będzie program rozrywkowy, nie pamiętam jaki tytuł, ale będzie to program tylko i wyłącznie wokalny. Może dzięki temu wokalistów w programie Mam Talent będzie mniej? Chociaż w to wątpię, ale nigdy nic nie wiadomo ; p Jeżeli chodzi o tegoroczną zwyciężczynię programu, to sądzę, że zasłużyła na wygraną, chociaż od początku byłam fanką Patrycji. Dziewczyna wyszła na scenę, zero stresu, zero zdenerwowania, i w przeciwieństwie do większości, nie śpiewała nostalgicznych i smętnych utworów. Ma bardzo interesującą barwę głosu.
Pa tatatatatataj...

jarek_777 

Wysłany: 2010-11-28, 20:48   

wczoraj cały finał jakiś drętwy był. Ale cieszę się że Magda wygrała. Pieniądze na pewno jej się przydadzą

niewidoczna  

Wysłany: 2010-11-28, 21:23   

Cytat:
kompletnie się z tym nie zgadzam, czy nie widziałaś jak śpiewał, czy zająknął się choć na chwile, zaciął podczas grania? nie! a dlaczego? ...bo gdy gra jest w innym świecie, żyje tą muzyką, nie zauważyłem aby czymkolwiek się krępował podczas występu, owszem po nim czuł się nieswojo ale to nie jest w dzisiejszych czasach problem, kwestia przyzwyczajenia się i obycia

co do wstydliwości to ciężko ją pokonąc. Uwierz ;) a mu widać było, że wielki problem sprawiało odpowiadanie na proste pytania.. A sława to kamery, paparazzi, ciągłe wywiady. Osoby ciche, skryte nie zostaną na długo na szczytach sławy.

cocoo77  

Wysłany: 2010-11-28, 21:47   

no i po finale.. szczerze to uważam, że madzia zasłużyła na te pieniądze, ale zażenowało mnie to,że bednarek dostał II miejsce i żadnej nagrody, podczas kiedy jeżka otrzymała 100 tys za nic. nie zdobyła żadnego miejsca a wyszła z kasą ! moim zdaniem, duża niesprawiedliwość. jesli chodzi o moje zdanie, stawiałam na Me, Myself And I oraz Patrycję Malinowską (za świetne charaktery obu wokalistek, moim zdaniem najbardziej się wyróżniających,z charakterem, nie to co mdłe - jeżka i sochacka), a zaraz potem na Bednarka ;) (który choć nie jest dla mnie tak fajny z charakteru jak lisiecki , to miał najpiękniejszy głos ze wszystkich wokalistów tej edycji ), a Madzia... choć nie była moją faworytką, to trzeba przyznać, że ma głos i jest wspaniałą dziewczynką ;)

niechcicm 

Wysłany: 2010-11-28, 23:24   

To przyznam szczerze, że wolałbym zobaczyć w Mam Talent coś nowego bo po za 1 szą edycją kolejne są coraz bardziej powtarzalne. A opinia publiczna przestaje pamiętać o super talencie poprzednich zwycięzców edycji....

Judas11  

Wysłany: 2010-11-29, 10:25   
   Polecający: Google

niewidoczna napisał/a:

co do wstydliwości to ciężko ją pokonąc. Uwierz ;) a mu widać było, że wielki problem sprawiało odpowiadanie na proste pytania.. A sława to kamery, paparazzi, ciągłe wywiady. Osoby ciche, skryte nie zostaną na długo na szczytach sławy.

dalej pozostaje przy swoim :oczami:

cocoo77 napisał/a:
ale zażenowało mnie to,że bednarek dostał II miejsce i żadnej nagrody, podczas kiedy jeżka otrzymała 100 tys za nic

zauważ, że od pierwszej edycji druga osoba zostaje z niczym, tak już to jest... co do Sabiny, sponsor miał prawo wybrać tego kto według niego był najlepszy, więc to zrobił

coś czuje, że kolejna edycja będzie jeszcze bardziej "idolowa"

cocoo77  

Wysłany: 2010-11-29, 15:37   

Cytat:
zauważ, że od pierwszej edycji druga osoba zostaje z niczym, tak już to jest

w I edycji Klaudia Kulawik wygrała II miejsce i też dostała pieniądze, w drugiej edycji to samo.

Martina  

Zaproszone osoby: 14
Tytuł: słodziak *^_^*

Wysłany: 2010-11-29, 15:39   

tee hee, czytałam dzisiaj na pierwszej stronie Faktu, że 11-latka wygrała 300 000 i że chce sobie kupić dom i skrzypce. co się dzieje na tym świecie, matko bosko.

Royal Hostel 

Wysłany: 2010-11-30, 06:32   

Ktoś coś wspominał o programie który będzie robić Polsat od nowego roku dla śpiewaków z tego co pamiętam będzie to X-Factor. Mam nadzieję że Mam talent nie zniknie z ekranów i będzie w nim mniej śpiewaków bo z chęcią obejrzał bym też inne talenty. A co do wygranej ja trzymałem kciuki za Bednarka no ale fakt faktem małej też się należało.

Aurelia  

Wysłany: 2010-12-11, 21:59   

Strasznie irytuje mnie ten ogólny pojazd na zwyciężczynię.
Skoro zwyciężyła, to znaczy że wybrała ją większość. Dlaczego więc ta większość teraz ma straszne pretensje, że śpiewająca, że mała, że rozczulająca itepe. Nie wyobrażam sobie, jak musi się to biedne dziecko teraz czuć, ale szczerze jej współczuję, bo łatwo mieć nie będzie.

Jagodzianka 

Wysłany: 2010-12-23, 15:07   

A ja nie oglądałam " Mam talent" więc nawet nie wiem kto wygrał ;)

marta9312  

Tytuł: słońce w nocy

Wysłany: 2010-12-24, 12:53   

Aurelio, podzielam Twoją opinie w 100%

a najbardziej denerwują mnie tacy ludzie, którzy nie wysłali jednego smsa na kogokolwiek innego a mają największe pretensje co do zwyciężczyni.

kawy
papierosów

Ciebie.

CipeQ 

Wysłany: 2010-12-24, 17:03   

A mnie denerwuje, że ta kloaka w ogóle w telewizji jest pokazywana.

ania12get 

Wysłany: 2011-01-26, 21:29   

no mnie też ale co zrobisz..

przemasboss 

Wysłany: 2011-03-01, 11:18   

W sumie dobrze że wygrała Magda bo Bednarek i tak robi karierę bez zwycięstwa. Chociaż szkoda że wygrał talent śpiewający a nie coś innego.

Odpowiedz do tematu