• Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Oferty Pracy • Korepetycje • Przyjaciele • Chwilówki Forum
• Rejestracja • Zaloguj • Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość

Draciel  

Tytuł: fuck guevarra

Wysłany: 2011-03-01, 15:54   

Talent to talent, nikt nie mówił, że nie można w tym programie śpiewać. Talent to może być np. aktorski, wokalny, manualny, czy jakiś inny. Gdyby było w programie dużo ludzi typu taniec to byście narzekali, że za dużo tańca. Jak by było za dużo ludzi żonglujących ogniem to byście też narzekali. Tacy są Polacy, że narzekają na wszystko. Wygrał kto wygrał i dobrze. Głosowali ludzie, nie boty informacyjne. Fakt, że wiele sms'ów wysłanych na Kamila nie dotarło, ale to on jest wielkim zwycięzcą tego programu.

Martina  

Zaproszone osoby: 14
Tytuł: słodziak *^_^*

Wysłany: 2011-03-02, 07:39   

Draciel, chodzi o to że do śpiewania był np. Idol, a tu mogły się ujawnić jakieś ciekawsze talenty, no ale trudno. śpiew jednak jest najpopularniejszy, "śpiewać każdy może", a z jakimiś manualnymi rzeczami to już nie zawsze jest tak łatwo ^^

Draciel  

Tytuł: fuck guevarra

Wysłany: 2011-03-02, 17:52   

Martina, rozumiem, lecz to też talent i nikt nie zabronił śpiewakom wystąpić w Mam Talent. Mogli dać info, że im wstęp wzbroniony i już. Oni tylko na tym kasę zbierają i tyle chcą. Mam nadzieję, że po obecnych dwóch programach muzycznych odpuszczą sobie i nie wystartują w Talencie.

kamila345  

Wysłany: 2011-03-03, 09:47   

Mi to nie przeszkadza. Te osoby, które występowały w finale ostatniej edycji na prawdę na ten finał zasłużyły. Bardzo dobrzy wokaliści.

buraukkaforesee  

Wysłany: 2011-10-24, 20:09   
   Polecający: dzięki sobie

Jedną osobę, ze tak powiem, znam osobiście - niezbyt dobrze, ale jednak chodziła ze mną do szkoły haha trochę szkoda, że ta osoba odpadła - ogólnie pierwszy półfinał był beznadziejny moim zdaniem...

Piaskowy Ludek  

Wysłany: 2011-10-31, 16:18   

Moim zdaniem ten program z kolejnej edycji do kolejnej staje się coraz bardziej nudny. mało jest ciekawych talentów. jak oglądam ten program to często się nudzę. Większość uczestników to albo piosenkarze lub tancerze. A takich mamy w wielu innych programach. Pomysłu nie mają już na kolejne serie

Sol  

Zaproszone osoby: 1
Tytuł: Smarkula

Wysłany: 2011-12-12, 12:42   

Mam talent skończyło się po odejściu Wojewódzkiego. Teraz to dopiero jest miałkie i nudne.

"It seems that once you get laid, your life basically turns to shit."

Mateusz!  

Wysłany: 2011-12-12, 18:16   

Zgadzam się.

Co więcej moim zdaniem jest to bez sensu robienie tego programu rok rocznie przez 4 lata (a będą kolejne edycje). Dlaczego? Otóż moim zdaniem każdy kto ma talent i chciał go stać się medialnym to do programu już przyszedł, teraz co najwyżej będzie podchodził kolejny i kolejny raz aż w końcu trafi na antenę bo nie będą już mieli kogo obsadzić... ale poziom programu na tym ucierpi. :|

AnkaK18 

Wysłany: 2012-02-06, 13:38   

niewidoczna napisał/a:
no i wgrała Madzia...
słusznie?

Nie wiem jedynie co ludzie widzą w Piotrku Lisieckim. Wszystkie 3 piosenki jakie zaśpiewał były w podobnym stylu, poza tym jego nieśmiałość, wstydliwość... ciężko by mu było ze sławą.

A mi tam się podoba jak On śpiewa, myślę że dobrze się czuje w takim rodzaju muzyki że lepiej niech się trzyma tego niż na siłę ma śpiewać to co inni ;) Ja wybieram się na występ Piotrka Lisieckiego, będzie śpiewał na promie o okazji Dnia Kobiet, więc sobie zobaczę jak śpiewa na żywo :) [ciach]

abineczka  

Wysłany: 2012-02-15, 12:25   

mi się też bardzo podoba jego śpiwe, choć fakt,że z jego charaktrem będzie mu cięzko w showbiznesie. Mnie jednak cieszą tacy ludzię. Talent się obroni mam nadzieję :)

JanuszChrystus  

Tytuł: Obieżyświat

Wysłany: 2012-02-18, 20:18   
   Polecający: Achar

Pierwszą edycję nawet oglądałem, ale potem już przestałem patrzeć na wszystkie tego typu programy. Sam "Mam Talent", mimo tego że stworzono już multum programów dla śpiewaków i tancerzy to w dalszym ciągu co drugi "talent" to właśnie śpiew i taniec. Nie dość, że zrobiło się to cholernie nudne to jakoś przestał mnie kompletnie kręcić taki rodzaj rozrywki.

pchełka  

Wysłany: 2012-02-28, 16:01   

po co to oglądacie... co jest w tym takiego fajnego...??????????

Marionette  

Wysłany: 2012-03-07, 17:56   
   Polecający: Dzięki mojemu wspaniałemu nauczycielowi...

Owszem, kojarzę. Tak, nawet lubię.
Dobra, bądźmy szczerzy: nie, nie lubię.
Nawet podobają mi się niektórzy uczestnicy, ale jury mnie całkowicie zniechęca do dalszego oglądania. Kiedyś, gdy byłam młodsza, głupsza (no, nie oszukujmy się...) i bardziej cukierkowata, oglądałam każdy odcinek. Na szczęście, teraz nie zajmuje mi to pamięci...

Cersei 

Tytuł: Królowa

Wysłany: 2012-05-02, 16:49   

Oglądałam to chyba bodajże do trzeciej edycji i już nie dało się tego programu dalej oglądać. Pierwsza i (ewentualnie) druga edycja były najlepsze, ale trzecia już była robiona na siłę byleby dalej Mam talent był na wizji. Z edycji na edycję "talenty" były już coraz mniej ciekawsze. W trzeciej edycji jedynie jednostki coś tam ciekawego sobą reprezentowały, ale pozostali byli nudni, więc przestałam oglądać ten program.

Umysł potrzebuje książek, podobnie jak miecz potrzebuje kamienia do ostrzenia.

George.R.R.Martin

jacek78 

Wysłany: 2012-05-30, 08:24   

Mam talent był dobry ale tylko I edycja, potem program zatracił swój sens. Ciągle tylko śpiew i małe słodkie dzieci na którymi się rozczula. A to program mam talent a nie jak śpiewa dzieciaczek. ehhhh....

Odpowiedz do tematu